117,53 TL KDV Dahil
167,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
aksesuar
Altın
69,90 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
69,90 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
aksesuar
Kahverengi
39,90 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
89,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
aksesuar
Gri
78,33 TL KDV Dahil
111,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
aksesuar
Gül Kurusu
119,94 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Gri
109,90 TL KDV Dahil
219,90 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
aksesuar
Beyaz
109,90 TL KDV Dahil
219,90 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
aksesuar
Bej
109,90 TL KDV Dahil
219,90 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
aksesuar
Gümüş
89,90 TL KDV Dahil
189,90 TL KDV Dahil
%53 İndirim
%53İndirim
aksesuar
Şeffaf
89,90 TL KDV Dahil
189,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
141,33 TL KDV Dahil
201,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Şeffaf
107,94 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil

DİŞ FIRÇALIK ÇEŞİTLERİ

 

Chakra ile evinizin genel stilini banyonuzda da devam ettirebilirsiniz. Doğal ve insan sağlığına zararı olmayan içeriklerden üretilen Chakra banyo ürünleri sayesinde, aileniz için en güvenilir ürünleri bulabilirsiniz. Soft renkler ve özel dizaynlara sahip ürün çeşitlerini inceleyerek evinizle uyumlu olanların arasından seçim yapabilirsiniz.

Chakra diş fırçalık ürünleri porselen ve cam malzemeden üretilmiş olan seçeneklere sahiptir. Camın sade ve estetik duruşu ve porselenin yumuşak çizgileriyle banyonuza şıklık katacak ürünlerden birini hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca mermerden üretilen özel parçalarla doğanın dokusunu evinizde kullanmanın lüksünü yaşarsınız. Cam, porselen dokulu ürünlerle metalin bir arada kullanılmasıyla estetik ürün alternatifleri de sizlerin beğenisine sunulmaktadır. İsterseniz tek tek alarak zevkinize göre, isterseniz set halinde satılan ürünlerden birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede banyonuzu modern bir çizgide dekore etme şansınız olur. Banyo ürünlerini seçerken görüntülerinin haricinde temizlik konusunda da rahat edilmesi önemlidir. Temizliği kolay ve pratik olan ürünler banyoda iş yaparken sizi oyalamaz. Chakra banyo ürünlerini kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Banyo setleri arasında bulunan sıvı sabunluk çeşitlerine de göz atabilir, banyolarınıza modern dokunuşlar ekleyebilirsiniz.

 

Diş Fırçalık Ürünleri: Chakra Sadeliği İle Modern Banyolar

Chakra sadeliği ile üretilen diş fırçalık çeşitleri, cam ve porselen dışında alüminyum seçeneğinde endüstriyel bir tasarıma sahiptir.  Banyonuza farklı bir hava katarak, dokunuşlarınızla stil sahibi olan bir ortam yaratabilirsiniz. Chakra banyo aksesuarları ve havlularla banyonuzu zenginleştirebilirsiniz. Banyo dekorasyonu temizliği ve modernliği bir arada olduğunda estetik bir görüntü verir. Klasik, modern, sade,  şık, doğal veya rahat bir banyo yaratabilmek için birçok ürün alternatifinden size ve evinize uyanları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Evde uyum sağlayabilmek için dekorasyonun birbirini tamamlaması gerekir. Banyonuzun ihtiyacı olan ürünleri listelemek için renk ve üretildiği malzemeye göre filtreleyebilirsiniz. Bu sayede seçim yapmak için bütün ürünleri incelemenize gerek kalmaz. Diş fırçasından havluya kadar banyonuzun ihtiyacı olan her şeyi Chakra ürünleri arasından hemen seçebilirsiniz.

Chakra İle Porselen ve Cam Diş Fırçalık Çeşitleri

Chakra porselen diş fırçalık ürünleri zarif ve şık tasarımlarıyla sizi etkiler. Beyazın sadeliği ve temizliği ile banyonuzu daha ferah ve güzel bir alana dönüştürebilirsiniz. Porselen ve gümüşün birleşimiyle üretilen özel modellerle banyonuzu daha parlak bir hale getirebilirsiniz. Sizin hayal gücünüze ve tarzınıza göre seçtiğiniz ürünlerle banyonuzla evinizi estetik bir görünüme kavuşturursunuz. Diş fırçalık ürünleri doğal malzemelerden üretildiği için çocuklarınızın banyolarında da güvenle kullanabilirsiniz. Renkli çocuk banyolarında kullandığınız sade ürünlerle çocuklarınızın sevebileceği, dengeli bir alan yaratabilirsiniz.

Ayrıca cam diş fırçalıklar doğal malzemenin metalle birleşmesiyle farklı bir görüntü kazanır. Renk seçenekleri ile tercihinize göre birini seçme şansınız olur. Porselen ve cam diş fırçalık çeşitleri üretildiği doğal malzemeler sayesinde bakımı kolay olan ürünlerdir. Chakra tasarımlarındaki çeşitlilik sayesinde sizlere her tarz banyoda kullanılabilecek alternatif çeşitler sunar. Banyonuza tarz katmak için paslanmaz çelik, cam, porselen, metal gibi farklı malzemelerden üretilen banyo diş fırçalık seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinize beğendiklerini düşündüğünüz bir ürünü seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

Diş Fırçalık Ürünleri Kullanımı

Diş fırçalık ürün çeşitlerini kullanırken önemli olan ağız ve diş sağlığını koruyabilmektir. Ağız ve diş sağlığı için diş fırçasının temiz ve hijyenik koşullarda saklanıyor olması gerekir. Çocuklarınızın ve sizin kullandığınız diş fırçalıklarının ayrı olması sayesinde hijyen sağlamış olursunuz. Bardak şeklinde olan tasarımların içinde kalan diş macunu ve su artıklarını düzenli olarak temizlemeniz sayesinde hijyenik bir banyoya sahip olabilirsiniz. Diş fırçalıklarını banyonuzda lavabo gibi el yıkarken su sıçrama riski olan bölgelerden uzakta konumlandırmanız önemlidir. Ellerinizden akan kirli suyun sıçraması ile diş fırçanıza mikroplar bulaşır. Dişlerinizi fırçaladığınızda ise bu mikropların vücudunuza girmesine sebep olursunuz. Bu sebeplerden diş fırçalığınızı mümkünse yüksekte ve lavabodan uzak bir yerde tutmanız gerekir. Ailenizin ağız sağlığı için bu kurallara uymanız önemlidir. Ayrıca diş fırçanızı her kullanımdan sonra bol su ile yıkamak ve bu şekilde muhafaza etmek de sağlığınız için uyulması gereken bir kuraldır. Chakra markasının doğal malzemelerden üretilen banyo ürünlerinin temizliği de pratiktir. Banyonuzun hijyeni için her yerin detaylı olarak temizlenmesi gerekir. Düzenli olarak yapılan temizlik sayesinde cam, porselen veya metal olan diş fırçalıklarınız her zaman hijyenik olur.

Diş Fırçalık Temizliği

Diş fırçalık ürünleri temizliği konusunda titiz olmanız gerekir. Ağız bakımı için bu çok önemlidir. Diş fırçalığınızı kullandığınızda zamanla fırçada kalan su ve diş macunu artıkları akarak dipte tortu bırakır. Bu tortu temizlenmediği taktirde kahverengi bir lekeye dönüşür. Çocuklarınızla beraber aynı diş fırçalığını kullanıyorsanız, diş fırçalarını ters olarak koyduklarında fırçaları bu tortuya değer. Mikrop ve bakterilerin oluşabileceği ve hızla çoğalabileceği kirli ortamları yaratmamak için diş fırçalığınızı bulaşık makinenizde düzenli periyotlarla yıkamanız gerekir. Ya da diş fırçalığının içine çok az sulandırılmış çamaşır suyu koyarak bekletebilirsiniz. Bu uygulamadan sonra çamaşır suyu kalıntısı kalmaması için özenle yıkamanız önemlidir. Doğal malzemelerle temizlik için Chakra diş fırçalığınızın içine sirke ve karbonatla da bakım yapabilirsiniz.

Chakra’nın banyonuza uyumlu birçok farklı ürünü de inceleyerek banyonuzda küçük dokunuşlarla büyük değişimler yaratabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bir tıkla ürün siparişinizi vermektir. Seçtiğiniz tüm ürünle, kargo fırsatlarıyla en kısa sürede elinizde olur ve banyonuzda hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.