1 2 3 ... 13 >
1.799,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
619,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Bej
599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
1.749,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1 2 3 ... 13 >

BANYO TEKSTİLİ & BANYO AKSESUAR SETLERİ

Banyo Tekstili ve Banyo Aksesuar Seti Çeşitleri İle Kalite Evlerinizde

Banyolar, evin en önemli ve en sık kullanılan yerleri arasında yer alır. Bu sebeple banyo aksesuar setleri ve banyo tekstil ürünleri ile şekillenen banyo dekorasyonu, ev dekorasyonunun önemli bir bölümünü teşkil eder. Banyonun genel yapısına uygun banyo aksesuar seti seçimi ve kullanımı; tamamlanmış bir görüntüye kavuşmasında etkili olur. Banyo tekstili ürünleri, banyolarda ihtiyaç duyulan ürünler olmasının yanı sıra dekoratif anlamda önemlidir. Yumuşacık dokusu ile teninize hassas bir dokunuş bırakan Chakra banyo tekstil ürünleri, aynı zamanda geniş ürün çeşitliliği ile tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Evlerde en sık kullanılan alanlar arasında yer alan banyoların dekoratif anlamda tamamlanmış görüntüsünü sağlayan bir diğer etken ise banyo aksesuar seti çeşitleri ve banyo setleridir. Dekoratif amaç ve görüntü ile kullanılan Chakra banyo aksesuar setleri, dekoratif görünümü ve dayanıklı yapısı ile uzun yıllar banyolarınızda yerini alır. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan ve çeşitli tarzlara hitap eden banyo aksesuar setleri ve banyo tekstil ürünlerine Chakra ile ulaşabilir ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Doğal ve Emici Dokusu İle Chakra Havlu Modelleri

Banyolarda en sık kullanılan banyo tekstil ürünleri, el havluları ve yüz havlularıdır. Cilt ile doğrudan temas eden banyo tekstil ürünlerinden banyo havlusu çeşitlerinin üretim malzemesi oldukça önemlidir. Chakra, banyo aksesuar setlerinde olduğu gibi tüm banyo tekstil ürünlerinde de doğallığı önceleyen bir markadır. Chakra banyo tekstil ürünlerinden banyo havlusu çeşitleri, doğal ve yumuşak yapısı ile tenlerinize benzersiz bir dokunuş hissi bırakır. Banyolarda kullanılan havlular çeşitlilik gösterir. El, yüz ve banyo havluları boyut olarak da birbirleri arasında farklılıklar içerir. Chakra el havlusu çeşitleri, farklı tasarımları ve yumuşak yapıları ile vazgeçilmeziniz haline gelir.

Yüz için kullanılacak olan banyo tekstil ürünleri, ekstra yumuşak ve hassas bir yapıya sahip olmalıdır. Yüzü çizmeyen ve doğal bir his bırakan Chakra yüz havlusu çeşitleri, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanılmaya uygundur. Aynı zamanda banyo tekstil ürünlerinin özenle dokunan iplik ve havlu kumaşı, yüzdeki emi kolayca emerek ıslaklık hissi bırakmaz. Banyolarınızda kullanacağınız el ve yüz havlularında günlük hayatta sade modeller tercih ederken, misafirleriniz için Chakra nakışlı havlu seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Havlulara özenle işlenen nakışlar misafirinize gösterdiğiniz özenin bir parçasıdır.

Banyoda farklı alanlarda kullanılmak üzere sıklıkla ihtiyaç duyulan havlu seçenekleri bulunur. Bir havlu için en önemli özellik, nemi ve ıslaklığı kolaylıkla emebiliyor olmasıdır. Yumuşacık yapısı ile nemi kolaylıkla emen bambu havlu çeşitleri,uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Beden hijyenini korumak için  farklı bölgelere farklı havlu seçeneklerinin kullanılması önemlidir. Chakra ayak havlusu, ayağınızdaki nem ve ıslaklığı çekerek ayak sağlığını korumanıza da yardımcı olur.

Banyo esnasında kullanılan banyo kesesi seçimi de oldukça önemlidir. Tene zarar vermeyen yumuşak ve etkili yapısı ile kese ve vücut lifi seçenekleri de Chakra ile sizlere sunulur. Yumuşak ve doğal iplikler ile üretilen havlu seçenekleri, bebekleriniz hassas tenine kullanmanız için de uygundur. Chakra bebek havlusu, bebekler için güvenle kullanılabilir. Farklı alanlarda kullanılmak üzere havlu seti çeşitlerine Chakra ile sahip olabilirsiniz.

Yumuşacık Bornoz Modelleri

Duş sonrası beden sağlığının korunması ve rahatsızlık hissi yaşanmaması için vücuttaki fazla suyun çekilmesi önemlidir. Chakra bornoz takımı, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitli kumaş çeşitleri ile üretilir. Teninize nefes aldıran ve suyu kolayca çekebilen yapısı ile banyo tekstili ürünlerinden bambu bornoz, vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yer alır. Klasik modeller arasında yer alan pamuk bornoz seçenekleri de beğeni kazanan ürünler arasındadır.

Klasiğin dışında özgün tasarımları ile peştemal bornoz çeşitleri, ince bir yapıya sahip olması sebebi ile banyo tekstili ürünleri arasından beğeni kazanır. Banyo sonrası baş havlusu ihtiyacı duyulmadan saçların nemini almak için ise, kapşonlu bornoz modelleri tercih edilebilir. Farklı tasarımlara sahip şık ve sade bornoz çeşitleri bulunur. Gösterişli ve şık tasarıma sahip çeyizlik bornoz modellerine chakra ile ulaşabilirsiniz.

Banyo Paspası Modelleri

Sürekli su sıçrama ihtimali olan banyolar için tercih edilecek banyo halısı ve banyo paspasları, çabuk kuruması ve kolayca yıkanabilmesi gibi kriterler göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Aynı zamanda ıslaklıktan dolayı kayıp bir kazaya yol açmasının önüne geçmek amacıyla kaymaz banyo paspası tercih edilebilir.

Banyo ve tuvalet paspası olarak kullanılacak modeller, daha uzun süreli kullanabilmek için kolay yıkanabilir bir yapıya sahip olmalıdır. Chakra havlu banyo paspası modelleri, suyu hızlıca emen ve kolay yıkanabilen yapıya sahip banyo tekstil ürünlerindendir. Banyo seti modelleri, banyolarınızda şık bir dekoratif görünüme olanak sağlar. Banyonuzun boyutuna göre ikili ya da tekli banyo paspası seçeneklerine Chakra ile ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz Banyo Aksesuarları ve Banyo Aksesuar Setleri: Diş Fırçalık ve Sıvı Sabunluk Modelleri

 

Banyoda bulunan banyo aksesuar setleri suyla sıkça temas ettiğinden, dayanıklı bir yapıda olmalıdır. Su ile en çok temas eden banyo sabunluğu, paslanmayacak banyo aksesuar setleri arasından seçilebilir. Banyo aksesuar setlerinden paslanmaz sıvı sabunluk çeşitlerine Chakra ile ulaşmak mümkündür. Cam sabunluk, malzeme yapısı ile paslanmaz ve uzun yıllar kullanılabilir. Banyoda kullanılan detaylar ve diğer banyo aksesuar setlerine göre metal sıvı sabunluk modelleri de tercih edilebilir. Banyonuzda şık ve pratik bir kullanım istiyorsanız, otomatik sıvı sabunluk çeşitlerine ve uyumlu diğer banyo aksesuar setlerine göz atabilirsiniz.

Banyoda su ile temas eden bir diğer banyo aksesuar setleri ise, diş fırçalık çeşitleridir. Şık bir tasarıma sahip ve uzun süre kullanmanıza olanak sağlayan banyo diş fırçalık seti, bütün bir görünüme de olanak sağlar. Paslanmanın önüne geçmek için porselen diş fırçalık modelleri tercih edilebilir. Banyoda uygulanan stil ve diğer banyo aksesuar setleri ile uyumu yakalamak için cam diş fırçalık çeşitlerine de Chakra ile ulaşabilirsiniz.