179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural Flowers
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Oriental Amber
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Powder Pleasure
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Soft Linen
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gardenia
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Jasmine
109,99 TL KDV Dahil
Sepette %30 İndirim
Verbena Lime
1 2 >

KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

 

 

 

 

 

 

 

Kişisel temizlik malzemeleri günlük hayatta en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Chakra'nın vücut spreyi, maske, kolonya, sabun, el ve vücut bakım ürünleri ile ihtiyacınız olan doğal dokunuşlarda bulunabilir, cildinizi daha pürüzsüz bir hale getirebilirsiniz. Saç, cilt, el ve vücut için özel olarak tasarladığı bakım kremleri ile Chakra'nın ürünleri etkili bir performans sergilemeyi başarır. Doğal bileşenlerden ürettiği kişisel bakım malzemeleri ile sağlıklı ve doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar. 2005 yılından beri piyasada olan marka, uzun yıllardır piyasada olmasından dolayı belirli bir seviyenin üzerinde tecrübeye sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçlarınızı iyi bir şekilde analiz etmesi sonucunda her gereksinimi karşılayacak kişisel bakım malzemeleri ile kullanıcılarının günlük hayatına konfor katar. Herkesi doğallığı yaşamaya davet eden Chakra, malzemelerini kullanıcı odaklı olacak şekilde üretir. Sabundan maskelere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, düzenli kullanımda etkili sonuçlar elde edilmesini sağlayan ürünleri ile öne çıkar. Kalitesi ve doğallığı ile dikkatleri üzerinde toplayan Chakra, kişisel bakım söz konusu olduğunda da iddialı olmayı başarır. Kişisel bakım rutinlerinizin daha etkili olmasını istiyorsanız, Chakra'nın malzemeleri ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bitkisel özleri etkinliği ortaya çıkacak şekilde işleyen Chakra ile doğal ve sağlıklı bir görünüm kazanabilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri

Chakra Kişisel Bakım Ürünleri İle Cildinize Yumuşak ve Hijyenik Bir Rutin

Chakra'nın kişisel bakım ürünleri sunduğu çeşitlilik sayesinde kullanıcılarının ihtiyacı olan her türlü malzemeyi çatısı altında toplar. Saç bakımından cilt bakımına kadar aradığınız her türlü malzemeyi bulabileceğiniz Chakra ile cildinizi daha yumuşak ve parlak bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Harika ve parlak bir cilt için sadece sahip olduğunuz genetik özellikler yeterli değildir. Cildinize periyodik olarak bakım uygulamaları yaparak cildin dengesini sağlayabilir, güzel bir görünüm kazanabilirsiniz. Nemlendirme özelliğine sahip olan kişisel bakım ürünleri ile hava kirliliğinin ya da makyajın sebep olduğu tahribatları önleyebilir, gözeneklerinizin açılarak daha canlı bir görüntü kazanmasını sağlayabilirsiniz. Hijyen ile bakımın birleşimi olan kişisel bakım rutinleri ile sağlığınızı koruma altına alabilir, yaşanabilecek olumsuzlukları önleyebilirsiniz. Chakra'nın kişisel hijyen ve bakım ürünlerini kullanarak kısa süre içinde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Rutin olarak kullanıldığında verimli sonuçlar elde edilmesini sağlayan bakım ürünleri cildin nem dengesini korumasını ve ihtiyacı olan mineralleri almasını sağlar. Kişisel bakım rutinleri sahip olduğunuz potansiyeli ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Chakra'nın el ve vücut bakım ürünleri ile dilediğiniz görünüme kavuşmak artık çok kolay.

Chakra Kişisel Bakım Ürünleri

Doğadan esinlenerek formüle ettiği malzemeleri ile kişisel bakımı daha etkili kılmayı başaran Chakra, sahip olduğu ürün çeşitliliği ile de kullanıcılarına büyük bir dünya sunar. Eşek sütü, çay ağacı yağı ya da kırmızı kil gibi doğal malzemelerden ürettiği sabunları ile ellerin daha yumuşak ve nemli kalmasına yardımcı olur. Günlük hayatta en çok kullanılan ürünler arasında gelen sabunları doğal özlerden üreterek cildin ihtiyaçlarını karşılamayı başarır.

El bakım ürünleri söz konusu olduğunda doğallığı ile öne çıkan Chakra, kuruyan ve pütürlü bir görünüm kazanan elleri eski canlılığına ve parlaklığına kavuşturma konusunda oldukça etkili. Güncel teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak ürünlerini her geçen gün daha da geliştiren Chakra, kaliteli malzemeleri ile kullanıcılarına eşsiz bir koruma sağlar. Chakra'nın kişisel bakım ürünlerine göz atarak kişisel bakım rutinlerinizi yeni baştan oluşturabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Chakra Kişisel Bakım Ürünleri İle Kişisel Bakım Rutinleri

Chakra saç bakım ürünleri ya da vücut losyonları ile bakım rutinlerinin ihtiyacı olan bütün malzemeleri bünyesinde toplar. Doğal malzemelerden üretilen ürünleriyle Chakra, düzenli kullanımda kısa sürede etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Periyodik olarak düzenli bir şekilde yapılan bakım uygulamaları cildin daha hoş bir görüntüye kavuşmasına ve kendini yenileyerek parlak bir doku kazanmasını sağlar.

Aloe vera içeren jel çeşitlerinden, doğal yağlardan üretilen vücut yağlarına kadar her malzemesi ile etkileyici sonuçlar ortaya koyan marka, duş sabunlarıyla vücudun gereksinim duyduğu mineralleri almasına yardımcı olur. Chakra'nın sabunları ile birlikte duş aldıktan sonra vücut peeling ürünleri ile açılan gözeneklerinizin daha da canlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Duş sonrasında aloe vera içeren nemlendiriciler ile vücudu nemlendirerek kendinize özel etkili bir rutin oluşturabilirsiniz. Aloe veranın sahip olduğu doğal nemlendirme özelliği ile cildi yumuşatan ürünler, parlak ve güçlü bir görünüm kazandırır. Chakra'nın saç bakım ürünleri içinde de bulunan aloe vera ile parlak ve doğal bir görünüm kazanabilirsiniz. Kişisel bakım rutininizi oluşturmak için ihtiyacınız olan bütün malzemelere Chakra ile anında ulaşabilirsiniz.

Chakra Vücut Bakım Ürünleri

Vücut özelinde tasarladığı malzemeleri ile etkileyici sonuçlar alınmasını sağlayan marka, sahip olduğu çeşitlilik sayesinde de kullanıcılarına ihtiyaç duyabileceği bütün malzemeleri sunar. Ölü deriyi temizleyen, cildi kir ve yağdan arındıran peeling ürünleri ile pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Güçlü formülleri ile dezenfekte özelliği de bulunan kolonyaları sayesinde günlük yaşantınızın her anında güzel kokabilir, cildi tahriş etmeyen kolonyalar sayesinde temiz kalabilirsiniz. Antialerjik özellikleri ve bitkisel bileşenleri sayesinde güvenle kullanabileceğiniz bir marka haline gelen Chakra, bakım konusunda tecrübe sahibi olan kişilerin kişisel bakım önerileri ve rutinleri içinde bulunan bir markadır. Vücudunuzu, saçlarınızı ya da ellerinizi dış ortamın zararlarına karşı korumalı hale getirmek istiyorsanız Chakra'nın kişisel bakım ürünlerine göz atabilirsiniz.