ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

MUTFAK HAVLUSU MODELLERİ

Her Mutfağın İhtiyacı Chakra Mutfak Havlusu Modelleri

Mutfaklarda en çok işe yarayan tekstil ürünlerinden biri olan havlular Chakra farkıyla beğeninize sunuluyor. Mutfak havlusu modelleri %100 pamuklu ve yüksek kaliteleri ile dikkat çekiyor. Mutfak tekstili alanında da sizlerin her türlü ihtiyacına ve beklentisine yanıt vermeyi amaçlayan Chakra hem işlevsellikleri hem şık tasarımları ile bu ürünleri kullanıcılarla buluşturuyor. Zarif görünümleri ve çok amaçlı kullanım olanakları sayesinde evinizdeki en iyi yardımcılarınızdan biri olabilecek bu havlular sağlık açısından da olumlu özellikler barındırıyor. Bu havluları bakterilere karşı uzun süreli korunarak kullanabilirsiniz. Kaliteli kumaş yapıları sayesinde nemi ve suyu temasla beraber anında güçlü şekilde emen havlular bu açıdan da işinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca kullanım sonrasında havluların kuruması oldukça kısa bir zaman dilimi içinde gerçekleşiyor.

Büyük bir titizlikle tasarlanan havlular ile mutfakta ihtiyaç duyduğunuz birçok işi rahatlıkla halledebilirsiniz. Kurulama bezi olarak öne çıkan bu havlular ile bulaşıkları, tezgahı, masayı veya nemini almaya gereksinim duyduğunuz herhangi bir yüzeyi veya eşyayı anında kurulayabilirsiniz. Aynı zamanda sıklıkla el kurulamak için de kullanılan bu havlular cildiniz için de çok uygun yapıda tasarlanıyor. %100 pamuklu modellerin yanı sıra doğallığı ve saflığı ile öne çıkan bambu mutfak havlusu çeşitlerinde de Chakra farkını ilk bakışta hissedebilirsiniz. Yumuşak, yüksek emicilikte ve kolaylıkla kullanılabilen yapısı ile bu havlu çeşitleri mutfağınızın en işlevsel parçaları arasında yerini alıyor. Bunun yanında sofralarınızın tamamlayıcısı olan tekstil ürünlerinden Amerikan servis modellerini de inceleyebilirsiniz.

Chakra 2’li Mutfak Havlusu Seti

Mutfakta çok amaçlı kullanım imkanı sunan havlular genellikle birden fazla sayıda satın alınıyor. Mutfak el havlusu seçeneklerinde hem ikili hem üçlü set ürünleri sunuluyor. Birbirinden şık ve kaliteli havluları set şeklinde satın alarak avantajlı fiyatlarla ürünlerden daha fazla yarar sağlayabilirsiniz. Kategoride 2’li mutfak havlusu setlerinde zarifliğin yanı sıra eğlenceli ve çok estetik tasarımlar sizinle buluşuyor. Ayrıca 3’lü mutfak havlusu setlerine de yönelebilir. Bu şık, dayanıklı ve işlevsel havlulara siz de sahip olabilirsiniz. Set içeriklerinde öne çıkan modeller arasında çeşitli sebze işlemelerin bulunduğu sade havlu çeşitleri yer alıyor. Çizgili desenleri seviyorsanız bu ürünlerde arzu ettiğiniz stile sahip havluları da bulabilirsiniz.

Mutfakta kullanılmak üzere üretilen havlu çeşitleri çok sayıda kişi tarafından sevdiklerine hediye verme amacıyla da tercih ediliyor. Yeni evli çiftlere en çok lazım olabilecek ürünler arasında bulunan çeyizlik mutfak havlusu modelleri ile arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara güzel bir hediye sunabilirsiniz. Beyaz ve ekru gibi sade renklerin, minimalist tasarımların ön plana çıktığı Chakra havlularında nakışlı ürünler de zarifliği tam anlamıyla yansıtıyor. Nakışlı mutfak havlusu çeşitleri sadece işinize çok yaramakla kalmıyor, mutfağınızın genel görünümü ve dekoruyla da yüksek derecede uyum sağlama özelliği taşıyor. Mutfağınıza ayrı bir hava katmak istiyorsanız görsel açıdan da çok hoşunuza gidebilecek olan bu havluların şıklığından yararlanabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Ebatlarda Mutfak Havlusu Modelleri

 

Mutfak bezi ürünleri çoğunlukla banyo ya da diğer türdeki havlulara göre daha küçük ebatlarda tasarlanıyor. Bu sayede hem kolaylıkla asılmaları hem de kullanımları kolaylaşıyor. Sıcak bir cismi tutmaktan, bir yüzeyi silmeye, el kurulamaktan herhangi bir eşyanın ıslaklığını almaya kadar çok yönlü olarak kullanılabilen bu havlular ideal ölçülerle beğeninize sunuluyor. Ne çok küçük ne büyük ebatta üretilen bu havlular tam da mutfaktaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek boyutlarda tasarlanıyor. Kategoride özellikle 40x60 cm ölçülerindeki havlu çeşitlerini bulabilir, bu ürün ebatlarıyla mutfaktaki işlerinizi pratik şekilde halledebilirsiniz. Küçük mutfak havlusu modelleri fonksiyonellikleri ile kullanıcı memnuniyetini yüksek oranda sağlarken, estetik ve narin görünümleri de ortama güzel bir enerji yayıyor.

İhtiyaca uygun ebatlarla tasarlanan havlular işinizi daha kısa sürede yapmanızı da kolaylaştırıyor. Emek ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan ürünler aracılığıyla gündelik hayatınızı daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Mutfak için tercih edilen havlular çoğunlukla küçük ebatlı olduğundan bu alandaki askılıklara asıldıklarında da oldukça hoş duruyor ve karışık bir görünüme neden olmuyor. Sadelikleri ve pratik özellikleri göze çarpan bu havluları mutfak duvarınıza asabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda kolaylıkla onlara ulaşabilirsiniz. Mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha pratik ve keyifli hale getiren bu ürünler aynı zamanda dayanıklılıkları ile de beğeni topluyor. Küçük ölçülerine rağmen %100 pamuklu kumaşları ve birinci sınıf kaliteleri ile havlular çok uzun süre dayanıyor.

Yumuşak dokuları, bakteri üretimine karşı dirençli olmaları, tende hoş bir his bırakmaları ve nemi çok hızlı emebilme güçleri ile yüksek kaliteyi size sunan bu havlular fiyat olarak da avantajlar sağlıyor. Ürün performansının yüksekliğine karşılık çok uygun fiyatlarla satışa sunulan havlular Chakra kampanyaları dahilinde daha da ekonomik koşullarla size ulaştırılıyor. Sıklıkla düzenlenen indirim fırsatları ile mutfak havlusu fiyatları bütçenize ekstra kazanç getirerek size daha avantajlı bir alışveriş fırsatı veriyor. Kategorideki birbirinden estetik, doğal, zarif ve dayanıklı havlu seçeneklerinin fiyatları bazı unsurlara göre değişebiliyor. Ürünlerin boyutları, kumaş dokusunda kullanılan malzeme, desen ve tasarım özellikleri fiyatlarda farklılık yaratıyor. Aynı zamanda 2’li ya da 3’lü havlu setlerine de kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gösteriliyor. Siz de Chakra’nın yüksek kalitedeki ürünlerinden yararlanmak ve bu şık havlulara uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız fırsatları değerlendirebilir, işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.