109,99 TL KDV Dahil
Sepette %30 İndirim
Verbena Lime
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Ekru
1

BANYO KESESİ ÇEŞİTLERİ

Banyo Kesesi Çeşitleri 

Konforlu kullanım deneyimi sunan spa aksesuarları ile banyo keyfinizi artırabilirsiniz. Chakra ipek banyo kesesi ve vücut lifi çeşitleri cildinizi özenle temizlemenize yardımcı olur. %100 ipek koza ipliğinden üretilen yüz kesesi ve ergonomik tasarımlı banyo lifi seçenekleriyle tüm bedeninizi kirlerden arındırarak cildinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve şehir koşturmacasının cildinizde bıraktığı izleri temizlemek için Chakra’nın tüm banyo aksesuarları mükemmel bir yardımcı olabilir. Teninize gerekli hassasiyeti gösteren Chakra ipek kese, banyo kesesi ve vücut lifi çeşitleriyle konforlu bir banyo deneyimi yaşayabilirsiniz.

Spa Aksesuarları: Chakra Banyo Kesesi ve Vücut Lifi Çeşitleri

Uzun bir banyo yapmak ya da duş almak bedeninizi kirlerden arındırmakla kalmaz sizi zinde ve enerjik de kılar. Banyoda kullanacağınız sabun, banyo kesesi ve vücut lifi çeşitlerini özenle seçerseniz cildinize bakım yapma şansına da bulabilirsiniz. Yüz ve vücut temizliğinde doğal sabunlar kullanmanız, kaliteli malzemelerden üretilen banyo aksesuarlarını tercih etmeniz, cilt sağlığınızı korumanıza yardımcı olur. Chakra’nın, Brezilya ve Endonezya’da yetişen sisal bitkisi liflerinden ürettiği banyo lifi ve banyo kesesi seçenekleri size bu imkânı verir.

Sisal duş lifi çeşitleri dikdörtgen, oval ve eldiven formunda tasarlanarak ihtiyacınız olan ürünü bulma şansı tanır. Doğal lifli ürünler sayesinde vücudunuzu kir ve ölü derilerden arındırabilirsiniz. Eldiven kese formlu banyo keselerini elinize giyebilirsiniz. Uzun ve saplı olarak tasarlanan peeling etkili sisal lif seçeneklerini, sırt kesesi gibi kullanabilirsiniz. Oval banyo kesesi çeşitleri ise hem yüz hem vücut lifi olarak tercih edilebilir. Chakra spa aksesuarları içerisinde yer alan bir diğer seçenek ise doğal kabak lifi ürünleridir. Bal ve lavanta aromalı doğal sabunlarla üretilen kare formlu lifli sabun çeşitleri, iki ürünü bir arada sunan pratik kullanımlı banyo aksesuarlarıdır. Mısır’da Nil kıyılarında yetişen en kaliteli kabak liflerinden üretilen ve doğal sabunlarla birlikte tasarlanan Chakra lifli sabun çeşitlerini çocuklarınız için de kullanabilirsiniz. Kese veya lif dışında bir banyo aksesuarına ihtiyacınız varsa pamuk, keten karışımı dokumaya sahip banyo eldiveni ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Vücut Lifi Kullanımı

Kişisel bir temizlik ürünü olan vücut lifi cildinizi temizlemekle kalmak ona bakım da yapar. Her bireyin kendine ait bir lifinin olması önemlidir. Chakra sisal vücut liflerini, Chakra duş jeli ve doğal sabun çeşitleriyle kullanırsanız daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Banyo lifinizi jel veya sabunla köpürttükten sonra yumuşak hareketlerle vücudunuza uygulamanız yeterli olur. Her duştan sonra lifinizi elinizde ve soğuk suyla yıkayıp açık havada kurutursanız uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Sisal vücut lifi ürünlerinizi rutubetsiz bir ortamda tutmanız da uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Cildinize özenli temizlik yapan hassas yapılı lifleri, bir peeling malzemesi gibi cilt bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Doğal lifler, vücudunuzun kir ve tozlardan arınarak rahatça nefes almasını sağlar. Farklı malzemelerden üretilen duş lifi seçeneklerini şu şekilde kullanabilirsiniz.

  • Vücudunuzu ve lifinizi ıslattıktan sonra lifinizin üzerine banyo jeli dökerek köpürtün.
  • Sabunlu lifinizi hafif bir masaj yardımıyla tüm vücudunuza uygulayarak her yerinizi temizleyin.
  • Sırt bölgesinin temizliği için uzun ve saplı formda üretilen vücut liflerini tercih edin.
  • Vücudunuzun temizlendiğinden emin olduktan sonra bedeninizi ılık suyla durulayın.
  • Duştan sonra lifinizi de yıkayıp açık havada kurumaya bırakın.

En Doğal Banyo Kesesi Çeşitleri

Rutin aralıklarla uygulanması önerilen kese işlemi cilt sağlığına olumlu katkılar yapar. Kese uygulaması vücudun hafiflemesine ve tazelenmesine yardımcı olur. İşlevsiz derinin vücuttan atılmasını ve cildin rahatlamasını sağlayan kese işlemi, eski tarihlerden beri uygulanan bir hamam klasiğidir.

Farklı malzemeler ve formlarla üretilen banyo kesesi seçenekleri, kullanım alışkanlıklarına uygun ürün çeşitleri sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar. Pamuk ve yün dokumalı ürünlerin yanı sıra %100 ipek iplikle üretilen vücut kesesi seçenekleri de mevcuttur. Türk hamam kültürünün vazgeçilmezi olan ipek kese modelleri, günümüzde de en çok tercih edilen ürünlerdir. Yumuşak dokuya sahip doğal ipek yüz kesesi seçenekleri, yüzünüzde peeling etkisi göstererek gözeneklerinizin temizlenmesine yardımcı olur.

%100 doğal floş ipliğinden üretilen keseler de ipek ürünler kadar ilgi görür. Tüm vücut temizliğine uygun olan floş banyo keseleri güvenle kullanabilirsiniz. Kese işlemi dikkatlice yapılması gereken bir uygulamadır. Cildi tahriş etmemek için yumuşak hareketlerle ve bastırılmadan yapılması gerekir. Peeling etkili doğal ipek kese ürünleri, tüm aile üyeleri tarafından kullanılabilir. Kesenizi kullandıktan sonra yıkayıp açık havada ve sererek kurutmanız formunu korumasına yardımcı olur. Hijyenik kullanım açısından spa aksesuarları ile saç bonesi gibi kişisel bakım ürünlerinin belli aralıklarla yenilemesi gerekir.

Chakra Lifli Sabun Ürünleri

 

Komplike bir vücut temizlik ürünü olan Chakra lifli sabun çeşitleri, pratik kullanımlı bir üründür. Chakra’nın doğal sabun seçenekleriyle birlikte tasarladığı lifli sabunlar, doğal kabak lifinden üretilir. Pratik kullanım kolaylığıyla ideal bir duş lifi olan chakra lifli sabun ürünleri, sabah duşunuzu en kısa sürede almanıza yardımcı olur. Chakra lifli sabun çeşitlerini sadece vücut temizliği için değil cilt gözeneklerinizi arındırmak için de kullanabilirsiniz.

Lifli sabun, banyo kesesi ve vücut lifi çeşitlerinden oluşan Chakra spa aksesuarları ile kişisel bakımınızı kolayca yapabilirsiniz. Chakra doğal sabun ve vücut jelleriyle kullanacağınız ürünler, cilt bakımınıza önemli katkılar yapar. Tamamen doğal malzemeden üretilen kese ve lif seçeneklerini özel fiyat ayrıcalığıyla Chakra’dan satın alabilirsiniz.