ARABA KOKUSU ÇEŞİTLERİ

Araba Kokusu Çeşitleri

İçlerinde araba kokularının da bulunduğu hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından olan kokular fark etmesek dahi gölgemiz gibi daima bizimledir. Aniden burnumuza dolan kokular bazen hafif çiçek kokularını barındırırken bazıları da baharatlı aromasıyla bizi etkisi altına alır. Gün boyunca çevreden bize ulaşan kokular kimi zaman çağrıştırdıklarıyla bize geçmişe götürür; zihnimizde gün yüzüne çıkmayı bekleyen anıları canlandırır; Olduğumuz yerden ve andan sıyrılarak rüzgar misali zihnimizi başka diyarlara taşır. Olmak istediğimiz yere ve zamana doğru yapılan bir serüveni başlatır. Bu boyutuyla düşünürsek günümüzün zaman makineleri belki de kokulardır. Kimi zaman da bulunduğumuz ortamı daha keyifli bir hale getirir, içinde bulunduğumuz mekanın bir parçası olmamıza yardımcı olur. Araçlarınızı özelleştirmenize yardımcı olacak araba kokusu çeşitleri Chakra’nın taze ve popüler kokuları ile sizlere sunuluyor. Bunun yanı sıra kokuların tanımlayıcı bir etkisinin olduğunu söylemek de mümkündür. Nasıl ki bir insanı henüz görmeden parfümünden tanıyabiliyorsak kimi mekanları da kokularıyla bağdaştırırız. Görselliğin yapboz gibi tamamlayıcı bir parçası olan kokular, duyguları ve düşünceleri dış dünyada ifade edebilmemizi sağlar. Siz de özelleştirilmiş anlar için Chakra’nın popüler ve taze araç kokusu çeşitlerini mutlaka deneyimlemelisiniz.

Her Zevke Uygun Chakra Araba Kokusu Çeşitleri

Türlü anılarımıza bizimle tanıklık eden arabalarımızı ödüllendiren araba kokuları, araç paspasına ve döşemelere kadar nüfuz eden etkili kalıcılığıyla uzun süren ferahlık sunar. Oto kokuları araçlarınıza doğanın kendisinden ilham alan esansıyla organik bir tazelik katar. Aracınızla geçirdiğiniz vakti daha konforlu bir hale getiren araba kokusu, her kullanımda aracınızı ilk defa kullanılıyormuşçasına güzel kokularla sarar. Chakra sizin için sevdiğiniz çiçeklerin ve en yumuşağından en keskinine kadar geniş yelpaze sunan oto kokularını en katkısız haliyle dekoratif cam şişelerle size sunar, aracınızın nefes almasını sağlar. Chakra’nın en iyi araba kokuları arasında Soft Linen ve Clean Cotton bulunuyor.

İçerdiği çubuk yardımıyla isterseniz zihninizi dinlendiren, size huzurlu ve yatıştırıcı etki sunan soft bir kokuyu isterseniz de büyüleyici amberin keskin kokusunu odanıza hakim kılan; kalıcı ve doğal havasıyla odanızın ritmini değiştiren Chakra çubuklu oda kokusu çeşitleri, sadece odalarınıza değil araç kokusu çeşitleri ile arabanıza da nüfuz edebilir. Geçirdiğimiz vakti düşününce günümüzün azınmasayacak bir zaman dilimini kapsayan arabalar, konfor alanlarımızdan birisidir. Uzun yolculuklar sırasında rahat bir direksiyona ve sırtımızı ağrıtmayacak bir koltuğa ihtiyaç duyduğumuz kadar bize daha iyi hissettirecek oto kokularına da ihtiyaç duyarız. İşe giderken trafik sıkışıksa, işten çıkarken eve ulaşmanın özlemini çekiyorsanız ya da güzel bir güne doğru yol alıyorsanız arabanızla birlikte sizi tanımlayan araç kokuları da sizinle gelsin. Chakra içerdiği doğal bileşenlerle, katkı maddelerinin azlığıyla hem sağlığınızı hem de ruhunuzu düşünür. Sizi ifade eden kokularla araba yolculuğunuz daha keyifli olsun, direksiyondaki evreni keşfedin. Chakra’nın tüm doğal araç kokularını siz de keşfedin ve sahip olun.

Araç İçi Kokular Tazeliği İle Size Eşlik Etsin

Dışarıdan arabanıza adım attığınız an içinize dolacak taze araç içi kokular yol boyunca sizinle gelecektir. Gerek kalıcılığı gerekse yormayan tazeliğiyle sizi hafif hissettirdiği kadar enerjinizi de yenileyecek olan doğal kokular arabada olduğunuz kadar yüksek ağaçlarla kaplı bir ormanda olduğunuzu veya deniz kenarında dalgaların kıyıya vurduğunu da hissettirecektir. Dilerseniz zarafeti, inceliği temsil eden soft bir kokuyla sürüşünüze dinginlik katın; dilerseniz de ferahlığın arabanızda yayılmasının keyfini çıkarın.

Estetik duruşu ve kendine has tasarımıyla arabanıza dekoratif bir hava katacak olan araba kokusu, sağlığa zararlı katkı maddeleri barındırmadığından arabanızı havasızlığa da esir etmeyecektir. Klimadan yayılabilen rutubeti, dışarıdan gelen yemek kokularını, döşemelerin kokusunu geride bırakarak sürücüler için sürüş keyfini zirveye çıkaran konforlu bir alan oluşturacaktır. Tercihinize bağlı olarak seçtiğiniz araç içi kokular, uzun kısa demeden yolculuklarınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Oto Parfümünün Kullanım Kolaylığı

Zarif görüntüsüyle arabanıza tasarım değeri de katan askılı araba kokusunun kullanımı oldukça kolaydır. İçinde doğallığın hüküm sürdüğü saf esans cam ambalaj tarafından korunur. Oda spreyi kokularındaki kullanım kolaylığı gibi, ahşap kapak, yolculuk esnasında keskinliğiyle sizi rahatsız etmeyecek düzeyde oto parfümü kokusunun yayılmasını sağlar, rustik ham ketenden ip askısı yardımıyla da parfüm kutusunu andıran hoş görüntü devam ettirilir. Araba kokunuzu araba camınıza çarpmayacak şekilde asabilirsiniz. Temiz havayı boğmamak için kalıcı fakat hafif olan oto parfümü esansını daha fazla duyumsamak isterseniz  cam şişeyi hafifçe ters çevirerek içindeki kokunun ahşap kapağa ulaşmasını hızlandırabilirsiniz.  Çevirme esnasında ahşap kapağın şişeyi kapattığına iyice emin olunuz.

Oto parfümü yiyecek, çöp, kirli hava veyahut sigara-tütün tarzı kötü kokuları nefes alışınızı etkilemeden yok eder, geriye ferah ve taze bir koku bırakır. Araba kokunuzu dilerseniz astığınız yerden çıkararak ofisinizde, dolaplarınızın içinde de bulundurabilirsiniz. Oto parfümünün rahat ve işlevsel kullanımı birçok ortamda kullanılabilirliği sağlar.

Yüksek standartlarda ve güvenilirlik testlerinden geçirildikten sonra size sunulan araba kokuları, piyasa fiyatlarını zorlamaz ve her şeyden önce müşteri memnuniyetini esas alır. Ortalama 5 ml olarak üretilir.

Araç kokusu yazın daha uçucu olabilir. Kullanım ömrünün kısalması ise sıcaklıkla ilgilidir. Aracın içine dolan sıcak hava, buharlaşmayı artırarak içindeki sıvıyı daha hızlı buharlaştırır. Chakra araba kokuları ise uzun süreli kalıcılığıyla bu problemin de önüne geçer. Ahşap kapağı sayesinde gerektiği ölçüde esansı havayla buluşturur. Yol süresince huzurlu ve rahat bir ortam sağlar.

Araba Parfümleri İle Kendinizi Ödüllendirin

 

Araba parfümü ile Chakra’nın doğallığını ve taze tarzını araçlarınıza kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Araçlarınızdaki araba parfümleri aracınızda geçirdiğiniz vaktin keyifli olmasına destek olur. Doğal anları mümkün olduğunca yaşamak ve bunu korumak amacıyla hizmet veren Chakra’nın 35 adet fiziki mağazasının yanında yüksek teknolojili güvenlik sistemiyle verilerinizi koruyan internet sitesi de bulunur. Buralardan temin edebileceğiniz araba kokusu, duyularınıza ulaşarak size daha iyi hissetme imkanı sunarken aynı zamanda aracınızı da yenilik hissiyle donatır. Oto kokusu sayesinde tüm gece saatlerce kapalı kalan aracınıza bindiğinizde burnunuza ulaşan havasızlığa, klima filtresinden yayılan kötü nem kokusuna son. Tercihinize göre aracınıza konumlandıracağınız veya asacağınız araba kokusuyla hem arabanızı hem de kendinizi güzel kokularla ödüllendirin. Ayrıca tüm Chakra kokuları için mutlaka diğer ürünlerimize göz atın.