189,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Lavanta
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gardenia
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Jasmine
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural Flowers
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Oriental Amber
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Soft Linen
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Powder Pleasure
1

VÜCUT SPREYİ ÇEŞİTLERİ

Chakra Vücut Spreyleri İle Vücudunuza Yumuşak Bir Dokunuş

Güzel koku ve yumuşak bir his, gün boyu kendinizi iyi hissetmeniz için etkili olur. Kalıcı kokulara sahip vücut parfümleri, gün içindeki motivasyonunuzu etkileyerek enerjinizi yükseltiyor. Vücut spreyleri arasından, enerjinize ve teninize en uygun olan kokuyu tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Hafif yapısı ile ağır bir koku bırakmayan ve nefes aldıran vücut parfümü, tüm gün sizinle olur.

Duş sonrası ve gün içinde çeşiti vakitlerde kullanılmaya uygun olan çeşitler, kalıcılık sağlayarak temiz ve ferah bir his bırakıyor. Kombinlerin en önemli parçası olan güzel koku ile tamamlanmış bir görünüm elde etmeniz Chakra vücut parfümleri ile mümkün hale geliyor. Doğal ve cilt sağlığına zararlı olmayan maddelerin kullanımı ile üretilen vücut spreylerini, uzun süre kullanmanız mümkündür.

Ağır parfüm kokularının yanı sıra, temizlik hissi bırakan bir koku seviyorsanız, Chakra vücut parfümlerini deneyebilirsiniz. Sahip olduğu farklı esanslarla uzun süre size eşlik eder. Gün içinde tüm hareketliliğe rağmen kendinizi duştan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah hissedersiniz.

Tüm ürünlerinde doğallık ve insan cildinin sağlığını önceleyen marka, temiz ve etkili içerikler kullanarak sizlere güvenle hizmet veriyor. İnsan için daima doğalı ve kaliteyi bir arada sunan Chakra, üretim aşamasında çevre sağlığını da göz önünde bulundurarak hareket ediyor.

Doğrudan insan cildine temas eden ürünler, temiz içerikli olmadıkları takdirde alerjik reaksiyonlara ve cilt hasarlarına sebebiyet verebiliyor. Chakra, insan cildinin hassas yapısına uygun ve çeşitli cilt tipleri için kişisel bakım ürünleri, sizler için bir araya getiriyor.

Erkek ve Kadınlar İçin İdeal Vücut Spreyi

Dış görünüşün en önemli tamamlayıcı parçaları arasında yer alan taze ve temiz koku, vücut parfümü seçenekleri ile mümkün hale geliyor. Yaz aylarında sıcak havanın etkisi ile oluşan ter kokusunun önüne geçmek ve her zaman taze bir kokuya sahip olmak için, kadın ve erkeklere özel üretilmiş vücut spreylerini tercih edebilirsiniz.

Tüm ürünlerinde doğallık ve temiz içerikli malzemeler kullanmaya özen gösteren Chakra ile teninizde ipeksi bir doku ve ferah bir koku hissini bulabilirsiniz. Teninize yakışan kokuyu Chakra vücut parfümü seçenekleri arasından bularak, farklı zamanlarda kullanabilirsiniz. Chakra vücut parfümleri, zamansız kokuları ile her mevsim kullanıma olanak sağlıyor. Vücut spreyleri, farklı notalara sahip kokular ile beğeninize sunuluyor.

Chakra vücut parfümü seçenekleri, çiçeksi, baharatlı ve mistik kokulardan oluşuyor. Bu sebeple farklı tercihlere, beğenilere ve zevklere hitap ediyor. Bahar aylarında yasemin çiçeği ile mimozanın eşsiz birleşimini üzerinizde taşımanızda ve gün boyu iyi hissetmenizde etkili oluyor. Mistik ve yumuşak dokuya sahip, sakin enerjinizi yansıtacak amber kokusu size eşlik ediyor. Dünyanın farklı yerlerinden derlenmiş farklı özlere sahip kokular, vücut spreyleri alternatifleri ile kullanımınıza sunuluyor

Chakra Vücut Spreyi İle Gün Boyu Kalıcılık

Gün boyu iyi hissetmenizi sağlayacak parfüm çeşitleri arasından seçim yaparken, dikkat edilmesi gereken ilk özellik, vücut spreyinin tende kalıcı bir his bırakıyor olması. Vücut parfümünün gün boyu kullanım anındaki taze hissi ve kokuyu vermesi oldukça önemli. Chakra kalıcı vücut spreyi, farklı esanslara sahip vücut spreylerinin kokusunu gün boyu sizlere sunuyor. Vücut spreylerinin sahip olduğu temel ve ara notalar, yaz kış kullanılabilir hafif esanslarıyla size eşlik ediyor.

Chakra erkek vücut spreyi,  kendinizi gün boyu daha özgür hissetmenize olanak sağlıyor. Cildinize zarar vermeyen doğal içeriklere sahip vücut parfümleri, saçınızda, vücudunuzda ve kıyafetlerinizde uzun süre temiz ve taze bir koku bırakıyor. Vanilya vücut spreyi, kadın ve erkekler için kullanıma uygundur. Hafif ve yumuşak kokusu görünümün tamamlayıcısı oluyor. Ağır bir kokuya sahip olmayan ürünler, çeşitli mevsimlerde, açık ve kapalı ortamlarda kullanılabilir özelliktedir.

Chakra vücut spreyleri, kadınlar ve erkekler tarafından hemen her ortamda kullanılabilir olması sebebi ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. özellikle yaz aylarında terlemenin etkisi ile düşen özgüven hissi, vücut parfümlerinin düzenli kullanımı ile ortadan kalkıyor. Ferah kokusu ile ter kokusunun önüne geçerek gün boyu tazelik sağlıyor. Kolaylıkla taşınabilen ve uzun süre kullanılabilen şişe tasarımı ile beğeni kazanıyor. Ayrıca hijyen sağladığı kadar cildinize taze bir koku da sağlayan kolonya çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Vücut Spreyi Kullanımı

 

Günün her saati kendinizi iyi hissetmenizde etkili olan Chakra vücut spreyleri, cildiniz için en iyi hissi bırakıyor. Vücut parfümü içeriğinde bulunan malzeme oranları, parfümlerin kalıcılığını arttırarak ferah bir his bırakıyor. Vücut spreyleri, nemli ve kuru ciltlere uygulanabilir olmasının yanı sıra, nefes aldıran yapısı ile cildi rahatlatıyor. Uzun süreli kullanıma olanak sağlayan vücut parfüm çeşitlerini, saçlara, tene ve kıyafetlere uygulamak mümkün. Yanı sıra Chakra’nın el & vücut bakım ürünlerini de keşfetmelisiniz.

Farklı tercihlere ve beğenilere göre çeşitliliği bulunan kadın vücut spreyi seçimi yapabilirsiniz. Vücut parfüm şişeleri, taşınabilir boyutlara sahip olması sebebi ile gün içinde yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Şişe kullanım süresi, kullanım sıklığına göre değişiklik gösteriyor.

Hafif yapısı ile saçlara da uygulanabilen parfüm çeşitleri, kokunun etrafa daha fazla yayılmasını sağlıyor. Rüzgarın etkisiyle hareketlenen saçlar, farklı koku notalarına sahip vücut spreylerinin kokusunun etraftan gün boyu hissedilmesine olanak sağlıyor. Ürünler, tüm cilt yapıları için benzersiz ferahlık  ve eşsiz kokular sunarak, vazgeçilmeziniz olmaya aday hale geliyor.

Cildiniz için iyi bir his bırakacak, doğa dostu, kalıcı vücut parfüm çeşitleri sizlerin beğenisine sunuluyor.