Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Çarşafsız
Mürdüm
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Lacivert
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mavi
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mürdüm
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mint
1

TEK KİŞİLİK YATAK ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Bambu ağaçlarına zarif bir dokunuşla üretilen Chakra markasının ürünlerinden biri olan tek kişilik yatak örtüleri sizi bekliyor. Sade ve şık modeller arasından yatak odanıza ve zevkinize uygun herhangi birini tercih ederek doğallığın keyfini çıkarabilirsiniz. Tek kişilik yatak takımları ile zahmetsizce yatak odalarınızda düzeni sağlayabilirsiniz. Tek kişilik yatak örtüleri, pike modelleri gibi dört mevsim kullanım sağlıyor. Bambudan üretilen kumaşları sayesinde hem cildinize hem doğaya dost tek kişilik yatak örtüsü seti sayesinde rahat ve derin bir uyku çekebilirsiniz. Sadece konfora ve doğallığa değil, aynı zamanda şıklığa önem veriyorsanız Chakra tek kişilik yatak örtülerinden birini tercih edebilirsiniz. Tek kişilik yatak takımları, yatakların standart boyutuna göre farklı ebatlarda üretildikleri için yatağınıza göre rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yatağınızın daha düzenli görünmesini sağlayarak odanıza uyum sağlayan ev tekstili ürünlerinden biri olan tek kişilik yatak örtülerinden birine hemen sahip olarak daha konforlu bir şekilde dinlenmeye başlayabilir ve odanıza daha estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri yatak örtüsü olarak kullanmanın dışında, koltuk ve sandalye gibi ürün gruplarının üstünü örterek de kullanabilir ve evinizin her alanında hem doğadan gelen konforun hem de şık bir şekilde üretildiği için odanıza uyum gösteren dekoratif ürünün keyfini çıkarma imkanı bulabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüleri: Chakra ile Odalarınıza Zarif ve Doğal Bir Dokunuş

Tamamen Türk malı olan Chakra markasının tek kişilik yatak örtüleri, markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi bambunun işlenmesi ile üretilir. Bu nedenle doğal bir yapıya sahiptir ve cildinizin zarar görmesine engel olur. Günün neredeyse yarısına yakını yatakta geçtiği için nevresim takımlarının yapısı oldukça önemlidir. Tek kişilik çarşaf takımları ve yastık kılıflarının nefes alabilen bir yapıda olması önerilir. Chakra tek kişilik yatak örtüsü takımı, doğal yapısı sayesinde hassas ciltlere bile uygun bir yapıdadır. Sadece cildinize uyum göstermekle kalmaz, ayrıca zarif yapıda üretilmeleri nedeniyle yatak odanıza ve oturma gruplarınıza uyum gösterirler. Odanızı daha şık göstererek dinlendiğiniz zamanların daha keyifli olmasını sağlayan tek kişilik yatak takımları toz, kir gibi dış etkenlerden mobilyalarınızı korur. Konforlu yapısı sayesinde tek kişilik günlük yatak örtüsü çeşitlerini dört mevsim boyunca kullanma imkanı bulabilirsiniz. Doğal bir şekilde üretildiği için uzun süre boyunca kullanılabilir bir yapıdadır ve kolay kolay eskime ya da yıpranma yapmadığı için rahat bir şekilde mobilyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Ekstra Yumuşak Pamuklu Tek Kişilik Yatak Örtüleri

Tek kişilik yatak örtüsü çeşitleri bambunun zarar görmeden işlenerek ipliğe ve sonradan kumaşa çevrilmesi ile üretilir. Bambunun normal pamuklara nazaran daha yumuşak olması nedeniyle cilt dostu ürünler üretilmesini sağlar. Tek kişilik yatak örtüsü modelleri siz dinlenirken gözeneklerinizin tıkanmasına engel olarak cildinizin daha rahat bir şekilde nefes almasını sağlar. Bu sayede sabah uyandığınız zaman daha dinç ve uykunuzu almış olarak yatağınızdan kalkabilirsiniz. Ekstra yumuşak dokusu ve cildinizin nefes almasının haricinde, bambunun yapısında yer alan bakteri engelleyici maddeler sayesinde cilt sağlığınızı uyurken dahi koruma imkanı bulabilirsiniz. Bu sayede doğa dostu Chakra ürünleri ile cildinizi ve konforunuzu sağlayarak, şıklığın ve zerafetin ötesinde rahatlık da bulabilirsiniz. Klasik pamuktan üretilen tek kişilik yatak takımlarından bile daha faydalı olan bambudan üretilen Chakra markasının ürünlerine hemen sahip olarak hem cildinize hem uyku kalitenize katkı sağlayabilirsiniz.

Tek Kişilik Çok Amaçlı Yatak Örtüsü Modelleri

Chakra markasına ait tek kişilik yatak örtüleri, şık ve zarif yapısıyla çok amaçlı kullanım imkanı sunar. Bu ürünleri sadece yatağınıza örtmek için değil, aynı zamanda oturma gruplarınızın dış etkenlerden zarar görmemesi amacıyla üstünü kapatma amaçlı da kullanabilirsiniz. Oturma gruplarınızı dış etkenlerden gelecek zararlardan korumanın yanı sıra, evinize estetik katarak dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Kolay temizlenebilir yapıda üretilen tek kişilik yatak örtüleri, makinede ya da elde rahatlıkla yıkanabilir. Yıkadıktan sonra da kolaylıkla kuruyarak tekrar kullanmanız için hazır hale gelir ve bu sayede, tek kişilik yatak örtüleri her an kullanmanız için uygun yapıda ürünlerdir. Tek kişilik çok amaçlı yatak örtüsü çeşitleri arasından tarzınıza uygun olanı tercih ederek hem yatak odanızda hem diğer oturma alanlarında rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede sadece uyurken ve dinlenirken değil, misafir ağırlarken de kullanma imkanı bulabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Ölçüleri

Tek kişilik yatak örtüsü ölçüleri 180x240, 180x250 ya da 180x260 cm olarak farklı ebatlarda üretilir, bunun nedeni ise her tek kişilik yatak çeşidinin farklı genişliğe sahip olmasıdır. Çift kişilik yatak örtüsü ölçüleri ise 240x260, 280x260, 260x280, 240x250 cm olarak değişiklik göstermektedir. Bu sayede hem yatağınıza hem de koltuklarınıza göre ebat tercihi yaparak istediğiniz alan için rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Chakra markasının bambu kumaşın incelikle dokunulmasıyla üretilen tek kişilik yatak örtüleri değişik renk çeşitlerinde bulunur. Mavi, beyaz, gri ve pembe gibi renklerin farklı tonlarında üretilen tek kişilik yatak örtüleri arasından hem yatak odanıza ya da salona hem de zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Değişik renk ve ölçülerin yanı sıra, farklı kalınlıklarda olması nedeniyle dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz ürünlerdir. İnce ya da kalın olanlardan tercih ederek ister dekoratif olarak ister uyurken yatak örtüsü amacıyla kullanmaya başlayabilirsiniz ve konforlu yapısı sayesinde daha rahat bir şekilde dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Tek kişilik yatak örtüsü fiyatları bambudan ve doğal olarak üretildiği için daha pahalı gibi görünse de, işlevi açısından daha uygundur. Ayrıca fiyatlar ürünün boyutuna ve kalınlığına göre de değişkenlik gösterebilir.