1

SABUN ÇEŞİTLERİ

Sabun Çeşitleri

El, yüz, vücut ve saç temizliğinde kullanılmak üzere formüle edilen sabun türleri köpük, sıvı ve katı formda üretilen temizlik malzemeleridir. Farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun içerikler ve formlarla tasarlanan sabun çeşitleri arasında doğal içerikli ürünler de yer alır. Zeytinyağı, lavanta, Hindistan cevizi, nar çiçeği gibi bitki ve yağ özleriyle üretilen doğal sabunlar, cilt dostu güvenilir ürünlerdir. Zararlı kimyasal madde içermeyen doğal sabun çeşitleri sıvı ve katı formda üretilerek tüm ihtiyaçları karşılar. Chakra doğal sabun çeşitlerini inceleyerek cilt tipinize uygun ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Kişisel Bakım ve Temizlik İçin Sabun Çeşitleri

Cilt ve saç temizliğiniz için seçeceğiniz ürünlerin organik içerikli olması oldukça önemlidir. Kimyasal katkı maddesi içeren temizleyiciler cildinize zarar verebilir. Chakra’nın doğal içeriklerle formüle ettiği ve tamamen el yapımı olan organik sabunları, cilt bakımınızda güvenle kullanabilirsiniz. Yüz ve vücut kullanımına uygun olan ürünler, gözeneklerinizin temizlenmesine, cildinizin nefes almasına, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Yüzünüzü derinlemesine temizlemek ve tıkanan gözeneklerin rahatlamasını sağlamak için aktif karbon katkılı doğal sabunlardan destek alabilirsiniz.

Amber, nar çiçeği, zeytin yaprağı, yasemin ve lavanta sabunu gibi seçenekler sunan Chakra doğal sabun çeşitleri aynı zamanda işlevsel bir bakım ürünüdür. Doğal yağlardan elde edilen sabunlar cildinizi temizlemekle kalmaz, aynı zamanda ona özenli bir bakım da yapar. Zeytin yaprağı ve yağ özleriyle formüle edilen sabunlar hem cilt hem de saç temizliği için kullanılabilir. Bebeklere özel bitki özleriyle tasarlanan organik bebek sabunu seçenekleri, bebeklerin narin cildiyle tam uyum sağlar. Meyve özleriyle üretilen katı ve sıvı sabun çeşitleri ise el sabunu olarak kullanılabilir. Chakra’nın diğer doğal ve organik içerikli kişisel bakım ürünlerine de göz atabilirsiniz.

Sıvı Sabun Çeşitleri

Hoş kokular ve faydalı içeriklerle üretilen sıvı sabunlar genellikle el temizliği için tercih edilir. Ellere bakım yapan ve nemlendiren yağ özleriyle formüle edilen sıvı sabun seçenekleri arasında antibakteriyel ürünler de bulunur. Ellerin mikrop ve kirlerden arınmasına yardımcı olan antibakteriyel sıvı sabun seçeneklerini hijyenik el temizliği için kullanabilirsiniz. Limon, mandalina, portakal, elma, avokado gibi farklı meyve özleriyle formüle edilen sıvı sabunlar ellerinizde hoş bir koku bırakarak ferahlamanıza yardımcı olur. El temizliği için Chakra’nın meyve özlü ve alkol içeren kolonya çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Nemlendirici sabun özelliği sunan ve cildinizi besleyen sıvı sabun çeşitleri ellerinize hissedilir bir yumuşaklık kazandırmayı başarır. Hindistan cevizi, defne, yeşil çay gibi bitki özleri ve zeytinyağı, jojoba yağı, lavanta yağı gibi doğal yağ özleriyle üretilen sıvı sabun çeşitleri, cildinizle uyumlu, ellerinize bakım yapan güzel kokulu ürünlerdir. Genel kullanıma açık alanlar ve kalabalık aileler için ideal temizlik malzemesi olan sıvı sabunlar, kalıp sabunlara oranla daha sağlıklı kullanım imkânı sunar.

Chakra Katı Sabun Çeşitleri

Farklı kullanım ihtiyacına uygun içeriklerle üretilen katı sabun seçenekleri, hediyelik sabun veya dekoratif sabun gibi özel tasarımlı ürünler de sunar. Meyve veya gül formunda üretilenler, çiçek desenli olarak tasarlananlar, banyoda dekoratif ürün olarak kullanılabilir.  Doğal içerikli katı sabun çeşitleri genellikle yüz, vücut ve saç temizliği için tercih edilir. İçeriği zenginleştirilmiş ürünler arasında cilt ve saç bakımınızda kullanabileceğiniz sabunlar da bulabilirsiniz. El bakım ve vücut bakım ürünleri için de mutlaka Chakra farkını deneyimlemelisiniz.

Chakra’nın eşek sütü, karbon, incir yağı, argan yağı, volkanik ve kırmızı kil katkısıyla tasarladığı katı sabunlar, cildinizi derinlemesine temizleyerek parlak görünmesine yardımcı olur. Yağlı ciltler için tasarlanan şeffaf sabun ve kükürtlü sabun seçenekleri ise sivilceli ciltlerin temizliğinde kullanılır. Şeffaf sabun, ciltteki fazla yağı alan özel bir formüle sahiptir. Katı sabun formunda üretilen ve saç temizliğinde kullanılan sabunlar, güçlendirilmiş içerikleriyle saçların sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardım eder.

Chakra El Sabunu ile Temiz ve Bakımlı Eller

Hijyenik el temizliği sağlamak üzere geliştirilen el sabunu çeşitleri hoş kokular, faydalı içerikler ve doğal yağ özleriyle üretilir. Organik temizleyici maddelerle tasarlanan el sabunlarını ailece güvenle kullanabilirsiniz. Hindistan cevizi, keçi sütü, zeytinyağı gibi cildinizi besleyerek cilt bakımını destekleyen içeriklerle formüle edilen el sabunları, katı, köpük ve sıvı formlarda tasarlanır. Kullanım alışkanlığınıza uygun ürünleri tercih ederek ellerinizin temiz ve bakımlı kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Chakra Yüz Sabunu ile Kadife Ciltler

Standart katı sabundan farklı özellikte tasarlanan yüz sabunu çeşitleri, cilde kadifemsi bir yumuşaklık veren, bakım yapan ve derinlemesine temizleyen ürünlerdir. Chakra’nın tamamen el yapı olarak ürettiği cilt ve yüz sabunları organik içeriklerle formüle edilir. Yüzünüzü temizler, nemlendirir, parlak ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.  Dermatologlar tarafından geliştirilen Chakra doğal yüz sabunları, cildi kurutmadığı gibi ihtiyacı olan nem takviyesini de ona sağlar. Organik içerikli vitamin ve mineral desteği sunan yüz sabunlarını güvenle kullanabilirsiniz. Sabununuzu su ile köpürttükten sonra yüzünüze uygulamanız ve 2 dakika sonra yıkamanız yeterli olur. Yüz ve vücut bakımınız için Chakra doğal yüz sabunlarından yardım alabilirsiniz.

Gün Boyu Kalıcılığı İle Kokulu Sabun Çeşitleri

 

Hoş kokulu sabun çeşitleri cildinizin gün boyunca güzel kokmasına ve kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Organik temizleyiciler ve aromalarla tasarlanan kokulu sabunlar hem cildinize bakım yapar hem de girdiğiniz her ortamda fark edilmenizi sağlar. Kişisel bakımınızda ferahlatıcı kokusuyla etkili temizlik sağlayan Chakra doğal sabun çeşitlerini sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Çekmece ve dolap içlerine konulduğunda ortama mis gibi temizlik kokusu yayan keseli sabunlarla hem kendinizi hem de evinizi tazeleyebilirsiniz.

Doğallığı, zarafeti ve şıklığı estetik tasarımlı ev tekstili ürünleriyle yaşam alanlarınıza taşıyan Chakra, kişisel bakım rutininize ekleyeceğiniz doğal ürünler de tasarlar. Chakra organik sabun çeşitlerini deneyerek cildinizi canlandırabilirsiniz. Ulaşılabilir fiyatlar sunan sabun çeşitleri için hemen sipariş verebilirsiniz.