1

KOLONYA ÇEŞİTLERİ

Kolonya Çeşitleri Sağlığınız İçin En Hijyenik Seçim

Kolonya, geçmişten günümüze kadar severek kullanılan ve ferahlatıcı bir etkiye sahip olan parfüm çeşididir. Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan kolonya, gelen misafirlere ikram edilen ya da hediye maksadıyla alınan bir değer. Parfümlü kolonya çeşitleri her zevke hitap eden çiçeksi notalar eşliğinde hazırlanmış ve kullanıcılarına çiçek bahçesi esintisi yaşatmak için imal edilmiştir. Bununla beraber kolonya alkol oranı da oldukça önemli bir husustur. Chakra 80 derece kolonya çeşitleri üreterek maksimum bir hijyene ulaşmanıza yardımcı olur. Ayrıca el hijyeni açısından Chakra’nın doğal sabun çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Doğanın kalbinden gelen esintileri kolonya şişeleri içine doldurarak sizlere en güzel şekilde sunan Chakra, içinize çektiğiniz her nefeste rahatlamanızı sağlar. Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen gül, yasemin, lavanta ve narenciye gibi kolonya çeşitleri serin bir yaz geçirmenize yardımcı olur. Bunun dışında ortamda egzotik bir hava yaratacak olan etkileyici amber kokusu da tercih edilebilir.

Normal kullanımın dışında özel günlerde de sıklıkla kullanılan kolonya çeşitleri, klasik kokuların yanı sıra modern ve çağa ayak uyduran kokulara da sahiptir. Kullanımından en az bir parfüm kadar zevk duyabileceğiniz bu kolonya çeşitleri, koku hafızanızda sarsılmaz bir yer edinebilir. Bu benzersiz formüller;  sakurya, bergamot, yeşil çay, sedir ağacı, kremsi şeftali, beyaz misk ve mandalina gibi farklı özlerin harmanıyla elde edilir. Bu sayede her şişede farklı bir karaktere sahip özgün bir kokuya rastlayabilirsiniz.

Geleneksel Limon Kolonyası

Zamanda yolculuk yaparak çocukluk anılarınıza gitmenizi sağlayacak olan Chakra geleneksel limon kolonyası özgün notalarla modernize edilmiş şekilde karşınıza çıkar. Ferahlık ve tazeliği zirvede yaşatacak olan bu kolonya yüksek alkol oranı sayesinde aynı zamanda dezenfektan olarak da kullanılabilir. Maksimum hijyenin hoş kokular eşliğinde sağlandığına bu kolonya çeşitleri ile şahit olabilirsiniz.

Gün boyu süren bir etki yaşamak istiyorsanız limon kolonyasının keskin aromasından yararlanabilirsiniz. Dalından taze koparılmış limon kokusu kadar canlandırıcı bir etkiye sahip olduğundan keyifle kullanabilirsiniz. Kolonyalar arasında farklı bir yeri olan ve neredeyse ana kolonya niteliği taşıyan limon kolonyası değişmez bir klasik. Bu nedenle klasik tarza sahip olan ve değişmez bir kolonya alışkanlığı olanların ilk tercihi olabilir.

Lavanta Kolonyası

Yatıştırıcı özelliği ile bilinen lavanta eşsiz kokusu sayesinde sıklıkla tercih edilir. Ruhunuzu dinlendirmek için kullanabileceğiniz Lavanta kolonyası dinginlik veren bir ürün olarak tasarlanmıştır. Bu eşsiz koku aynı zamanda rahatlık sağlayarak sakinleştirici bir etki ortaya çıkarır. Lavanta çiçeğinin zarafetini simgeleyen mor renginin büyüsünü kolonyanın kapağını açtığınız ilk anda hissedebilirsiniz. Kullanılan mekana rahatlatıcı bir hava kazandıran lavanta, özellikle yüksek stres altında olduğunuz durumlarda kurtarıcınız olabilir. Soft kokuları tercih edenlerin severek kullanabileceği notalara sahiptir. Kolonya çeşitleri arasında severek kullanılan bir koku olmasından dolayı geniş bir kitlenin beğenisini kazandığı söylenebilir. Bundan dolayı lavanta kolonyası sizin de favori tercihiniz olabilir. Ayrıca vücut spreyi çeşitleri ile de doğal ve taze kokular ile donanabilirsiniz.

İncir Kolonyası

Tatlı bir Akdeniz meyvesi olan incirin özgün kokusunu kullanarak tasarlanan incir kolonyası, farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihi olabilir. Denenmesi gereken kokular arasında birinci sırada yer alabilecek olan incir kolonyası, tarzınızın simgesi haline gelebilir. Enerjik bir aromaya sahip olmasından dolayı sabahları uykunuzu açmak için kullanabilirsiniz. Bu benzersiz kolonya çeşidi, modunuzu yükseltecek ve keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. İncir kolonyasını kendiniz ya da sevdikleriniz için kullanabilirsiniz. Hediyelik kolonya olarak da tercih edilen ve son zamanlarda oldukça popüler olan kolonya çeşidi ile yıllar geçse de hatırlanacak mutlu anılar biriktirebilirsiniz. İncir bahçelerinin sıcak yaz aylarındaki tatlı kokusunu evinizde hissetmek için en doğru tercih olabilir.

Hijyenik Sprey Kolonya Çeşitleri

Kolonya, hoş kokunun yanı sıra temizlik ve hijyen için de sıklıkla kullanılır. İçerisindeki yüksek alkol oranı ellerinizi kolaylıkla dezenfekte etmenize yardımcı olur. Kullanımı kapaklı şişelere göre daha basit olan sprey kolonya şişeleri bu hijyenik yönünü destekler. Bunun dışında kolonya fiyatları açısından daha ekonomik olabilecek litrelik kolonya çeşitleri de üretilir. Litrelik kolonya çeşitleri birden çok kişinin kullanmasına olanak tanıdığı için özellikle geniş ailelerin tercihi olur.

Kullanım amacına göre seçeceğiniz kolonya çeşitleri farklı ambalajlarda beğeninize sunulur. Bu ambalajlar ml kolonya olarak da karşınıza çıkar. Daha ufak ebatlara sahip olan ml kolonya şişeleri bambu kapakları ile son derece şık bir görüntüye sahiptir. Ayrıca cam şişe kolonya tasarımları da zarif ve sade bir obje niteliğinde yerini alır. Minimal bir çizgide dizayn edilen bu kolonya şişelerini kullanırken keyif duyabilirsiniz.

Kolay Taşınabilirlik İçin Küçük Kolonya Şişeleri Tasarımı

 

Chakra kolonya ihtiyacınızı her yerde karşılayabilmek için kolay taşınabilir mini kolonya şişesi tasarımları kullanır. Bu şişeler sayesinde dilediğiniz her yerde kolonya çeşitlerinin eşsiz kokularına ulaşabilir ve ferahlatıcı etkilerini yaşayabilirsiniz. Bu minik kolonyaları çantanızda, arabanızda ya da seyahatlerinizde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz da kolonyaları yanında taşıyabilir ve okul ortamında rahatlıkla kullanabilir. Bu sayede çocuğunuza gittiği her yerde hijyen alanı yaratabilirsiniz. Kolonya çeşitlerinin yanında Chakra’nın birbirinden doğal kişisel bakım ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Son derece zarif olan mini kolonya şişeleri, Chakra doğallığını ön planda tutacak şekilde tasarlanarak sunulur. Kolonyanın her an yanınızda olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Mis gibi kokulara istediğiniz zaman ulaşmak motivasyonunuzu da olumlu yönde etkiler. Chakra’nın büyüleyici kolonya dünyasına adım atarak ve kendinizi eşsiz kokuların büyüsüne teslim ederek pozitif enerjiyi ruhunuzda hissedebilirsiniz.