349,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Lazuli Mavi
639,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Lazuli Mavi
179,90 TL KDV Dahil
389,90 TL KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Ücretsiz Kargo
Lacivert
469,90 TL KDV Dahil
219,90 TL KDV Dahil
329,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Orkide
349,90 TL KDV Dahil
259,90 TL KDV Dahil
639,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Gece Mavisi
349,90 TL KDV Dahil
719,90 TL KDV Dahil
349,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Fındık Kabuğu
449,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Gece Mavisi
469,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Lazuli Mavi
419,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Beyaz
659,90 TL KDV Dahil
459,90 TL KDV Dahil
439,90 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
589,90 TL KDV Dahil
1

KADIN SABAHLIK VE GECELİK MODELLERİ

 

Chakra Sabahlık ve Gecelik Modelleri İle Rahat Bir Uyku Deneyimi

Uyku kalitesini etkileyen en önemli faktörler arasında geceliklerin konforu yer alır. Rahat hareket etmenize olanak sağlayan ve nefes alan kumaşlarla üretilen gecelik modelleri, gece boyunca rahat bir uyku uyumanızı sağlar. Gecelikler, kullanıcı zevk ve tercihlerine göre çeşitli renk ve tasarımlara sahiptir. Tüm ürünlerinde doğal kumaş kullanımına özen gösteren Chakra, konforlu ve huzurlu bir uyku uyumanıza yardımcı olacak gecelik ve sabahlık çeşitleri sunar.

Uyku sonrası rahat hareket edebilmek için doğal kumaşlardan üretilmiş sabahlık modelleri, konforlu ve pratik yapısıyla ev giyiminin vazgeçilmezlerindendir. Konforlu ve şık yapıya sahip olan doğal kumaş ve ipliklerden üretilen sabahlık ve gecelikler, ev içinde ve uyku sırasında da bütüncül bir görünüme kavuşmanızda etkili olur. İyi görünmek, iyi hissetmeye de katkı sağlar. Chakra, sabahlık ve gecelik seçenekleri ile sizlere ev şıklığını sunar.

Kadın gecelik takımları, ev giyimde kadınlar için çabasız şık görünüm sağlar. Uyku sonrası bile şık görünmek, gün içindeki enerjiyi yükseltir. Takım halinde bulunan gecelik ve sabahlık seçenekleri, birbirleri ile uyumlu olmaları sebebi ile kolaylıkla kombinlenerek pratik bir kullanım sunar. Sabahlıklı gecelik takımlarında, sabahlık ve gecelik, birbirlerine tamamlayıcı olacak desen ve stiller tasarlanır. Takım olarak kullanılmasının yanı sıra, farklı parçalarla kombinlenerek ayrı olarak da kullanıma uygundur. Farklı tasarımlara ve kullanım amaçlarına sahip kadın giyim ürünlerine Chakra ile ulaşabilirsiniz.

 

En Doğal ve Sağlıklı Gecelik & Sabahlık Kumaşları

Doğal kumaş ve ipliklerden üretilen ürünler ile beğeni kazanan Chakra, ev giyimin önemli bir parçası olan sabahlık ve gecelikler için de konforlu ürün alternatifleri sunar. Gece boyu ve sabah uyku sonrası rahat edebilmek için penye gecelik modelleri tercih edilebilir. Penye, esnek ve rahat harekete olanak sağlayan mevsimlik bir kumaş çeşididir. Bu sebeple gece boyu rahat edebileceğiniz gecelik çeşitleri penye kumaş ile tasarlanır.

Günlük hayatta kullanılacak sabahlık modelleri için de rahat ve konforlu olması beklenir. Penye sabahlık çeşitleri, konforlu kullanımı ile çeşitli mevsimlerde kullanıma uygundur. Uyku kalitesini artırmak için tasarlanan terletmeyen gecelik, özel olarak dokunan kumaş ve iplik yapısı sebebi ile terlemenin önüne geçer ve cildin gece boyu nefes almasında etkili olur. Sıcak yaz aylarında terletmeyen kumaşlar iyi bir alternatif olurken, kış ayları için de çeşitli alternatifler bulunur. Kışlık sabahlık kadın seçenekleri, ev içinde üzerinize tek parça alarak ısınmanızı sağlarken aynı zamanda pratik kullanımı sebebiyle de beğeni kazanır.

Chakra, farklı kullanım amacına sahip, çeşitli zevk ve beğenileri olan kullanıcılar için ürün çeşitlilikleri sunar. Ürünlerinde konfor, şıklık ve doğallığı önceleyen Chakra, farklı alternatifleri sizler için bir araya getirmiştir.

Chakra İle Her Mevsime Uygun Gecelik & Sabahlık Modelleri

Kadınlar için en önemli parçalar arasında yer alan sabahlık ve gecelikler, uyku kalitesini etkilemesinin yanı sıra, ev giyimde daha uzun zaman diliminde de tercih edilebilir. İyi bir görünüm kazandıran ve rahat hissetmenizi sağlayan sabahlık ve gecelikler Chakra ile beğenilerinize sunulur. Bu sayede Chakra sabahlık pijama takımı seçenekleri ile ister akşam ister gündüz rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Kadın gecelik seçenekleri, zevk ve tercihlere göre çeşitli şekillerde tasarlanır. Mevsimsel olarak çeşiti kumalar tercih edilmesinin yanı sıra, boyut ve desen farklılıkları da bulunur. Eğlenceli gecelik ve sabahlıkların yanında, çekici gecelik ve sabahlık modelleri de mevcuttur. Gecelik modellerinde, uyurken rahatsızlık vermeyecek kumaşların kullanılması, tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Yazlık gecelik modelleri, ince ve yaz aylarında aterletmeyen kumaşları ile konforlu bir uykuya olanak sağlar. Kış aylarında ise sıcak tutacak ve yumuşak bir his sağlayacak modeller beğenilerinize sunulur. Kışlık gecelik modelleri, kalın ve yumuşak kumaşlarla, çekici, eğlenceli ve rahat stillere uyumlu olarak üretilir.

Kadın sabahlık modelleri, pratik kullanımı ile tercih edilir. Yazlık ve kışlık olmak üzere farklı zamanlarda kullanıma uygun modeller bulunur. Yazlık sabahlık modelleri, daha ince ve terletmeyen kumaşların kullanımı ile üretilirken, kışlık sabahlık modelleri, daha kalın ve soğuğu engelleyen çeşitlere sahiptir. Chakra ile mevsimsel olarak kullanışlı olan ve stilinizi yansıtan gecelik ve sabahlık seçeneklerine göz atabilir, istediğiniz modele sahip olabilirsiniz.

Chakra Hamile Gecelik ve Sabahlık Modelleri

 

Hamilelik dönemi, fiziksel ve ruhsal olarak farklılıkları beraberinde getirdiği için bu dönemde tercih edilecek kıyafetler özenle seçilmelidir. Uyku kalitesi, anne ve bebek sağlığını olumlu yönde etkiler.Hamile geceliği seçenekleri, anne adayları için rahat bir uyku deneyimi sunar. Farklı mevsimlerde kullanılmak üzere tasarlanan modellerin, kumaş cinsleri ve boyları da farklılık gösterir.

Uzun gecelik modelleri, kullanım alanı ve mevsimsel şartlara göre kullanıcılar için büyük bir konfor sağlar. Aynı zamanda uzun sabahlık modelleri de, boyutlarından dolayı uzun geceliklerle kombinlenerek kullanılabilir. Esnek ve konforlu bir kumaşa sahip olan ürün seçenekleri, hamilelik döneminde tercih edilebilir.

Uzun kollu gecelik modelleri ve fiyatları, farklı beklenti ve bütçelere sahip kullanıcılara hitap eder. Çeşitli tarzlara ve fiyatlara sahip doğal kumaş ve ipliklerle dokunan ürünler, Chakra ile beğenilerinize sunulur. Birçok gecelik takımı ile uyum sağlayabilecek kimono sabahlık modelleri de tercih edilen seçenekler arasında yer alır.

Farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanan ve konforlu bir yapıya sahip olan gecelik sabahlık takımı modellerine Chakra ile kavuşabilirsiniz.