399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
aksesuar
Kahverengi
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Şeffaf
349,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Şeffaf
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Şeffaf
329,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Şeffaf
449,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gümüş
549,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gümüş
1

FENER MODELLERİ & CAM KANDİL MODELLERİ

Chakra Dekoratif Kandil ve Fener Modelleri ile Şık Dizayn

Yaşam alanlarınızdaki iç ve dış mekan kullanımına uygun kandil/fener modelleri Chakra kalitesi ile sunuluyor. Dekoratif eşya olarak uzun yıllardan bu yana tercih edilen bu ürün modelleri aynı zamanda aydınlatma işlevi de görüyor. Ortamda romantik bir hava yaratmak istediğinizde her zaman akla gelen seçeneklerden olan fener ve kandiller ile çevrenizde pozitif enerji alanı oluşturabilirsiniz. Fener modelleri zariflikleri, şık ve kaliteli tasarımları ile hem çok etkileyici hem de rahatlatıcı bir hava yayıyor. Yüksek kalitedeki materyallerden üretilen fenerler dayanıklılıklarının yanı sıra renk ve boyut alternatifleriyle de beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Kategoride dekoratif ve aynı zamanda aydınlatma amacıyla kullanabileceğiniz ürün çeşitleri fener modelleri ile sınırlı kalmıyor. Tarihi çok eski zamanlara dayanan ve biraz nostaljik bir hava da estiren kandiller göz kamaştırıcı modellerle yaşam alanınızı canlandırıyor. Kandil modelleri evinizin birçok köşesine, çok çeşitli mobilya ve eşyalara uyumlu olabilecek özelliklerle tasarlanıyor. Dekorasyonunuza göre boyut, materyal ve renk seçiminizi yapabilir, evinizin enerjisini en güzel şekilde yansıtabilecek kandil modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Kandil ve fenerlerin dekoratif eşya kullanımına çok uygun olması, estetik zarif görünümleri onları hediye edilmek üzere de idealleştiriyor. Sevdiklerinize anlamlı, kullanım alanı geniş, yüksek enerjili ve şık bir hediye almak istiyorsanız kandil ve fenerlerini süsleyecek kokulu mum ve dekoratif mum çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Şık Dekorasyonun Parçası:Dekoratif Fener Modelleri

Dekoratif fener modelleri yaşam alanlarınızın çok çeşitli köşe ve yüzeylerinde kullanılabiliyor. Evin içinde sehpa, komodin, masa, şömine, TV ünitesi vb. üzerinde, balkon veya bahçe dekorasyonunda en etkileyici aksesuarlardan biri olarak dikkat çeken fener modelleri Chakra kalitesini de kullanıcıları ile buluşturuyor. Camın zarifliğini, ahşabın doğallığını ve nikelin dayanıklılığını bir araya getiren fener modelleri göz kamaştırıyor. Büyük fener modelleri özellikle yer ve zeminlerde de çok hoş bir görünüm sağlıyor. Küçük ve orta ebattaki fener çeşitleri ise yatak odasından salona, mutfaktan banyoya kadar evin hemen her yerinde beklediğiniz uyumu kolaylıkla yakalıyor. Ahşap fener modelleri doğadan esintileri, naturelliği seven kişilerin favorisi olmayı ve dekorasyon seçimlerinde yer almayı sürdürüyor.

Transparan cam fener modelleri ise kullanıldığı her yere anında narin, masum ve zarif bir ışıltı katıyor. Özellikle sade modern stildeki eşyaların ön plana çıktığı dekorlarla uyumu yakalayan cam fener modelleri, bakır detaylar ile de dikkat çekiyor ve biraz daha nostaljik bir havaya bürünüyor. Bakır ve cam gibi dekoratif amaçlı kullanım için yoğun rağbet gören materyallerden yapılan fenerler içlerine mum koyulduğunda aydınlatma fonksiyonunu da gerçekleştiriyor. Fener mumluk modelleri çerçeve aydınlatma, duvara monte edilebilme gibi amaçlarla da kullanılabiliyor. Sofistike, etnik, minimalist veya modern tarzdaki birçok dekor için bu fonksiyonel ve çok çeşitli alanlarda kullanılabilecek olan fener ve mumluk modellerine siz de sahip olabilir, yaşam alanınızın havasını anında canlandırabilirsiniz.

Cam Kandil Modelleri ile Zarif ve Şık Ev Dekorasyonu

 

Dekorasyonunuza güzel bir dokunuş yapmak ve ortamınızı hem estetik hem enerjisel olarak biraz yenilemek istiyorsanız yararlanabileceğiniz ürünler arasında kandil modelleri de yer alıyor. Chakra’nın cam kandil modelleri sadece güzel görünümleri ile değil yaydıkları hoş ve etkileyici enerji bakımından da ilgiyi çekiyor. Kategorideki lotus kandiller hem renkleri hem tasarımları ile göz kamaştırmayı başarıyor ve iyi hislerin ortaya çıkmasına yardım ediyor. Lotus çiçeğinin çok eski zamanlardan beri taşıdığı derin anlam, sonsuz yaşam simgesi olarak görülmesi bu tasarımdaki kandil modellerini çoğu kişinin gözdesi haline getiriyor. Kendini bulma, iç dünyayı temizleme gibi enerjilere sahip olduğuna inanılan lotus çiçeği Chakra’nın bu tasarımdaki kandil modellerine ayrı bir cazibe katıyor. Rahatlatan ve olumlu enerjileri yaşam alanınıza yayan lotus kandiller şıklıkları ile de koyulduğu her yerde çekiciliği ile hemen fark ediliyor.

Estetik ve dikkat çekici bir görünüm sunmalarının yanı sıra renklerinin albenisi ile de kullanıcıların beğenisini kazanan lotus kandil modelleri birçok seçenek ile karşınıza çıkıyor. Pembenin rahatlatan, sevgi ve sıcaklık yayan enerjisi için bu renkteki kandilleri dekorasyonunuzda tercih edebilirsiniz. Hem açık hem de koyu renkli dekorlara yakışan pembe lotus kandiller ortamı canlandırmak isteyenlerin öncelikleri seçimleri arasında yer alıyor. Derin etkili, baktıkça içine çeken renklerden biri olan İndigo da bu tasarımlarda çok hoş bir görüntü oluşturuyor. İndigo renkli lotus kandiller sıra dışı ve etkileyici enerjileri ile koyulduğu alanlarda büyük fark yaratabiliyor. Ev dekorasyonunda sakinleştirici ve ferahlatan etkisi nedeniyle çok sıklıkla kullanılan turkuaz ise bu estetik üründe ayrı bir güzel duruyor.

Kategoride yer alan kandil modelleri aynı zamanda seramik şıklığından ve zarifliğinden vazgeçemeyenlerin zevkine hitap ediyor. Bu ürünlerin içine kandil yağı koyarak aydınlatma amacıyla da kullanabilirsiniz. Chakra stilini sizinle buluşturan kandil çeşitleri arasında çam ağacı tasarımındaki modeller de bulunuyor. Cam zarifliğini yansıtan ve transparan çam ağacı cam kandiller ile ufak dokunuşların büyük güzelliklere yol açtığına şahit olabilirsiniz. Ürünün transparanlığı nedeniyle özellikle içine yeşil renkli kandil yağı koyarak çam ağacı havası güçlendirilebiliyor. Salondan, merdiven kenarlarına, kitaplıktan, masa ve sehpa üstlerine, banyodan yatak odanıza kadar çok çeşitli alanlar için bu ürünleri satın alabilirsiniz. Farklı boyutları ile satışa sunulan bu kandil ve fener modellerinden birden fazla sayıda satın alabilir; onlar için özel bir köşe hazırlamayı tercih edebilir ya da diğer objelerle yan yana getirerek dilediğiniz gibi yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.