1 2 3 >
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Gümüş
579,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Gümüş
289,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kahve
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kahve
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kahve
1 2 3 >

DEKORATİF ÜRÜNLER

Dekoratif Ürünler: Chakra İle Evinize Modern ve Doğal Bir Dokunuş

Bir evi dekore etmek eğlenceli ve heyecan verici olduğu kadar aynı zamanda zorlu bir süreç haline gelebilir. Birbiri ile uyumlu parçaları bulmak ve onları karmaşadan uzak bir şekilde bir araya getirmek gerekir. Yaratıcılığınızın dışavurumu olan ev dekorasyon ürünleri ile kendinizi dilediğiniz şekilde ifade edebilirsiniz. Tarzınızı eşyalarınız yoluyla yansıtabilir, misafirlerinize hoş görseller sunabilirsiniz. Chakra'nın sunduğu dekoratif ürünler ve ev aksesuarları geniş ürün alternatifleri sayesinde aradığınız ürünü kolay bir şekilde bulabileceğiniz alternatifler içerir. Ürünleri incelediğinizde dekoratif salon süsleri ya da biblolar gibi farklı parçalar ile karşılaşabilirsiniz. Aklınızdaki dekoratif aksesuar modelini markanın çeşitliliği içinde rahatlıkla bulabilir, zorlu arayışınıza ufak bir göz gezdirmenin ardından son verebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri bulunan fotoğraf çerçeveleri ile istediğiniz anı ölümsüzleştirebilir, salonların baş köşesinde hoş bir anı alanı oluşturabilirsiniz.

İlham Veren Chakra Dekoratif Ev Aksesuarları

Modern zamanın minimalist çizgilerini içeren ev dekorasyonu ürünleri ile evlerinize çağdaş bir dokunuşta bulunabilir, etkileyici alanlar yaratabilirsiniz. Doğal dokulara sahip olan dekoratif ürünleri ile Chakra, herkesin zevkine hitap edebilecek tasarımları ile öne çıkar. Birbirinden farklı onlarca tarzdaki yüzlerce parça ile herkesin aradığını kolay bir şekilde bulabileceği çeşitliliğe sahiptir. Evlerinize farklı ve orijinal bir görünüm katmak istiyorsanız dekoratif objeler ile bunu başarabilirsiniz. Etkileyici tasarımları ile öne çıkan dekoratif aksesuarlar, evlere eşsiz bir görüntü katmalarından dolayı pek çok kişi tarafından kullanılır. Hasır sepet, dekoratif kutu, şamdan ya da yastık çeşitleri ile alanlarınızı daha yaratıcı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Renk seçenekleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Chakra, aklınızdaki modelleri karşınıza çıkarır. Chakra'nın dekorasyon süs eşyaları ile evlerinize etkileyici bir hava katabilirsiniz.

Chakra Dekoratif Hasır Sepet

Son yıllarda giderek daha da popüler hale gelen hasır sepetler, evlere otantik bir görünüm katmaları ile öne çıkar. Kullanışlı olduğu kadar şık parçalar olması sayesinde fonksiyonel bir şıklık sunmayı başarır. Odada bulunan eşyalar ile renk ve materyal bakımından uyumlu parçalar evlerin enerjisine olumlu anlamda bir etkide bulunur. Oturma odası ya da salon gibi yerlerde dekoratif hasır sepet kullanarak dağınıklığın önüne geçebilir, ortamın havasını anında değiştirebilirsiniz.

Chakra Dekoratif Kutular

Dekoratif kutular da hasır sepetler gibi aynı anda hem kullanışlı hem de şık olmayı başarır. Pek çok farklı boyutta üretilen kutular ile evlerinizdeki dağınıklığın önüne kısa sürede geçebilirsiniz. Çeşitli malzemelerden üretilmeleri ile etraftaki eşyalarla da kolay bir şekilde uyum sağlayan Chakra dekoratif kutular, her evde bulunması gereken parçalar arasında yer alır. Takı kutusu çeşitleri yüzük ya da kolye gibi eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olurken aynı zamanda bulunduğu ortama hoş bir hava katmayı başarır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürünlere göz atabilir, evlerinizi aynı anda hem düzenli hem de şık kılabilirsiniz.

Chakra Cam & Mermer Dekoratif Objeler

Doğal görünümü ile cam ve mermer, dekoratif ürünlerle bir araya geldiğinde çarpıcı bir görünüm almayı başarır. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olan mermer objeler, özellikle salonlarda kullanıldığında klas bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Ağır ve tarz parçaların yer aldığı Chakra'nın mermer objeleri arasından aradığınız tarzda bir ürün bulabilirsiniz. Cam dekoratif objeler ise yansıttıkları tarz duruşla pek çok kişinin ilgisini çeker. Ürünleri incelediğinizde şeffaf camdan aksesuarlar bulabileceğiniz gibi buğulu camdan yapılan eşyalar da bulabilirsiniz. Chakra'da bulunan cam ve mermer dekoratif objeler ile tarz ve havalı görüntüler oluşturabilirsiniz.

Chakra Dekoratif Saksı & Kurutulmuş Yapay Çiçek

Ev dekorasyonu ürünleri arasında en çok kullanılan parçalardan biri olan saksılar, kattıkları doğal ve naturel görüntü ile farklı dekorasyon fikirlerinin ortaya çıkmasını sağlar. İçerisinde kurutulmuş yapay çiçek bulunan dekoratif saksılar ile odalarınıza hoş bir doku katabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu renklerden oluşan saksı ve dekoratif çiçek çeşitleri ile değişik renk kontrastları elde edebilir, odalarınızın eksik parçasını tamamlayabilirsiniz. Çiçeklerin zarafeti ile etkileyici hale gelen ürünlerle evlerinizi bütün haline getirebilirsiniz.

Chakra Zarif Dekoratif Mumluk & Şamdan

Güzel bir akşam yemeğinde zarif dekoratif mumluk ve şamdanlar ile misafirlerinize etkileyici sunumlar yapabilirsiniz. Farklı boyut ve renk seçeneklerine sahip olan ürünler, sofraların daha hareketli hale gelmesine yardımcı olur. Şömine gibi eşyaların önüne de koyarak etkileyici görseller yaratabileceğiniz mumluklar ile odalara mistik bir hava katabilirsiniz. Koyu tonlardan açık renklere kadar geniş bir renk paleti içinde bulunan mumluklar arasından odalarınızla eşsiz bir şekilde uyum sağlayacak ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ev salon aksesuarları içinde önemli bir yerde bulunan mumluk ve şamdanlar klasik bir dekorasyon eşyası olmasına rağmen kattıkları hoş görünüm sayesinde uzun yıllardır popülerliğini yitirmeyen ürünler arasında bulunur. Ürünlere göz atarak tarzınıza uygun modeller arasından bir tercihte bulunabilirsiniz.

Chakra Dekoratif Kırlent & Koltuk Şalı

Oturma alanlarının daha şık ve keyifli olmasını sağlayan dekoratif kırlent ve koltuk şalları, çeşitli desen alternatifleri ile karşınıza çıkar. Ekose desenden çizgili modellere kadar aradığınız her türlü parçaya Chakra sayesinde kısa süre içinde erişebilirsiniz. Koltuğun rengi ile uyumlu olan dekoratif kırlentler oturma alanlarının daha şık ve zarif hale gelmesini sağlar. Koltuk şalları ise koltukların tozdan korunmasına yardımcı olurken aynı zamanda hoş bir görüntüye kavuşmasını sağlar. Duvar, koltuk ve etraftaki eşyalarla uyumlu tondaki şal ve kırlentler ile etkileyici görüntüler oluşturabilirsiniz.