BEBEK ODASI AKSESUARLARI

Bebek Odası Aksesuarları: Chakra ile Sağlıklı ve Kaliteli Bir Dekor

Bebek odalarını dekore ederken her anne baba, bebeğinin mutlu ve güvende hissetmesini ister. Bebeğin güvenliği ve eşyaların kolay kullanımı için bebek odası aksesuarları seçiminde titiz davranır. Bebeğinize korunaklı bir oda tasarlarken aynı zamanda eğlenceli bir deneyime şahitlik edebilirsiniz. Bebeğiniz için sağlıklı ve kaliteli bebek odası aksesuarlarının ilk adresi şüphesiz bebeğin nerede yatacağına karar vermektir. Ayrı bir bebek odası oluşturmak için araştırmaya başladığınızda, karşınıza çok sayıda bebek odası mobilyaları ve aksesuarları çıkar. Bebeğinizin yatacağı yeri seçerken park yatak, anne yanı beşiği, büyüyebilen yatak, ahşap parmaklıklı karyola ve sallanan beşik gibi bebek odası aksesuarlarına göz atabilirsiniz. Bebek yataklarının yanı sıra tüm mobilyaları bir arada sunan bebek odası takımları sizin için daha ekonomik bir yol olabilir. Bebek odası takımları genellikle gardırop, şifonyer ve beşikten oluşur. Seçeceğiniz mobilyaların kaliteli ahşaptan olmasına bebek sağlığı açısından dikkat etmeniz gerekir. Bebek mobilyası seçiminin ardından dekorasyon kararlarını daha kolay verebilirsiniz. Bebek odası aksesuarları olarak aydınlatma, halı, duvar kağıdı, duvar boyası, kapı süsü, perde ve oyuncak ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bebek odası aksesuarı seçimleriniz ile bebek odalarını sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanlarına çevirebilirsiniz. Antibakteriyel ve antialerjik çok tüy içermeyen yumuşak bebek odası halısı modellerini bu anlamda tercih edebilirsiniz. Bunun yanında hem bebek odalarını süsleyen hem de sinek, böcek ve haşerelerden bebeğinizi koruyacak bebek cibinlik ürününü de hijyenik bir ortam oluştururken kullanabilirsiniz. Bebeklerinizin sağlık içinde uyuduğundan emin olacağınız Chakra’nın organik ve kaliteli bebek battaniyesi, bebek nevresim takımı, bebek yorganı & yastığı çeşitlerine göz atabilir, sağlıklı bebek odası ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Bebek Odası Mobilyaları ve Bebek Beşiği

Bebek odası dekorasyonu için mobilyalar seçerken ebeveynler ince eleyip sık dokur. Bu aşamada mobilyaların görselliği, kullanışlılığı, içeriği gibi unsurlar karar verme sürecini etkiler. Bebeğiniz mobilyalara doğrudan temas edeceği için ürünlerin kaliteli ahşaptan üretilmiş olması son derece önemli bir husustur. Doğal ve zararsız ham maddelerden üretilmiş mobilyaları bebeğinizin sağlığı açısından tercih edebilirsiniz. Bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren en çok vakit geçireceği yer şüphesiz beşiklerdir. Bundan dolayı içerisinde uyuduğu ve vakit geçirdiği için bu ürünün doğal ahşaptan yapılması hem dayanıklılık hem de sağlık açısından büyük bir fayda sağlar. Bu anlamda tasarımı ile de göze hitap eden, anne yanı olarak da kullanabileceğiniz Chakra beşik modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu beşliği tamamlayacak bebek nevresim takımlarını da inceleyebilirsiniz.

İlk aylardan itibaren hem anne hem de bebek için kolaylıklar sağlayan bebek beşikleri, kolay monte edilen ve taşınabilen ürünler arasında yer alır. Bu özelliği ile bebek beşiğini dilediğiniz odaya taşıyabilirsiniz. Bebeğinizin beslenmesi, uyutulması, altının değiştirilmesi gibi temel ihtiyaçlarının giderilmesi için yatak yanı beşikleri, en uygun seçenekler arasında yer alır. Böylece gece yatağınızdan kalkmadan sallanan bebek beşiği ile bebeğinizi kolayca uyutabilirsiniz. Beşiklerin yanında bebeği emzirebilmek adına bir koltuk veya sallanan sandalye

dekorasyonu tamamlamak ve annenin konforunu sağlamak için tercih edilebilir. Bel destekli rahat bir oturma imkanı tanıyan koltuk veya sandalye ile bebeğinizle verimli anlar yaşayabilirsiniz.

Bebek Odası Aksesuarlarından Bebek Cibinlik Modelleri

Bebek odalarını dekore ederken kullanılan bebek odası aksesuarları arasında cibinlikli yataklar, bebeğinizin huzurlu ve rahat bir uyku deneyimi yaşamasını sağlar. Bebeğinizin gelişimi için uyku kalitesi ve süresi son derece önemlidir. Bunu sağlamak için huzurlu bir ortamın oluşması gerekir. Bu anlamda sıcak yaz günlerinde sinek, böcek ve diğer haşerelerden bebeğinizi korumak için bebek cibinliği tercih edebilirsiniz. Bebek cibinliği, sinek gibi haşerelerden korurken aynı zamanda toz, tüy gibi maddelerinde bebeğinize ve yatağına gelmesine engel olur. Böylece hijyenik bir ortamda bebeğiniz kaliteli ve huzurlu bir uykuya sahip olur. Bebeğinizin hassas cildini sinek ilaçlarına başvurmadan cibinlik ile koruyabilirsiniz.

Bebeğinizin sağlığını korumak amaçlı kullanılan cibinlikler, ayn zamanda bebek odası dekorasyon objeleri arasında şık bir aksesuar olarak da dikkat çeker. Mavi, pembe, ekru, beyaz gibi farklı renklerde üretilen cibinlik modelleri, farklı tasarımlara sahiptir. Dantelli, ayıcıklı hayvan figürleri olan bebek beşik tülü, tamamen pamuktan üretilmiştir. Taçlı ve kubbeli cibinlikler kullanıcılar tarafından tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Bebeğinizin yatağına, beşiğine uygun cibinlikleri seçerken halı, perde, duvar kağıdı ve mobilyalar ile renk açısından uyum sağlayarak bir tema yaratabilirsiniz. Hem şık hem de modern bir görünüm için zengin renk skalasına sahip bebek cibinlik modellerine Chakra ile sahip olabilirsiniz.

Bebek Cibinlik Fiyatları

 

Ürün fiyatı belirlenirken; ürün malzemesi, kalitesi, rengi, içeriği gibi faktörler dikkate alınır. Dantel ve tül kullanılarak üretilen cibinlikli beşik modellerinde; kullanılan dantel ve tülün kalitesine göre değişen fiyat skalasına sahiptir. Aynı zamanda cibinliğin ebatları da fiyat etiketine yansıyan bir faktördür. El yapımı ve fabrikasyon üretimi mobilyalar arasında da, ürün işçiliğinden dolayı farklı bir fiyatlandırma ile karşılaşabilirsiniz. Cibinliklerin pamuklu oluşu da fiyata etki yapan bir durumdur. Kaliteli malzemeler ve sağlamlığı ile bütçe dostu olan cibinlik modelleri fiyat-performans dengesi açısından bütçenize ve ihtiyacınıza cevap veren bir üründür. Bu nedenle uzun süreli kullanım imkanı sunan Chakra cibinlik modellerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Yumuşak, rahat, dayanıklı malzemeden yapılmış cibinlikler dekorasyon aksesuarı olarak da tercih edilebilir. Bebek yataklarının yanı sıra çocuk odalarında da kullanılabilecek cibinlikler, oyun minderi üzerinde farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bazı oyuncaklar ile desteklendiğinde çocuklar için bir tiyatro sahnesine dönüşebilir. Bebeğinizi haşerelerden koruyan cibinlikler, ileriki dönemlerde bir oyun alanına dönüşebileceğinden ekonomik anlamda akıllı bir alışveriş yapmanızı sağlar. Farklı kullanım imkanı sunan cibinlik modellerine Chakra ile sahip olabilirsiniz.