BEBEK HAVLUSU MODELLERİ

 

Bebek Havlusu Modelleri: Chakra ile Organik ve Yumuşak Dokumalı


Bebek bakımında en çok ihtiyaç duyulan bebek bakımı ürünleri arasında havlu, müslin panço, bebek bornozu, havlu kundak gibi ürünler yer alır. Bebekler hassas bir cilde sahip olduğundan cildine temas eden bu ürünlerin seçimi ebeveynler için oldukça önemlidir. Cildi tahriş etmeyen, üşütme kaynaklı sağlık sorunlarına neden olmayan havlu modelleri, her anne babanın bebeği için tercih edebileceği ürünlerdir. Bu anlamda hijyenik açıdan bebek havlusu ve bornoz gibi bakım ürünleri bebeğinize özel olmalıdır. 

Bebeğinizin banyodan çıktıktan sonra üşümemesi için vücut ısısını koruyacak aynı zamanda vücudundaki ıslaklığı hemen çekebilecek kumaşları tercih etmelisiniz. Bu doğrultuda bebek havlu ve bebek bornoz ürünleri arasından seçim yaparken kumaşın kalınlığı, kalitesi ve suyu ne kadar emdiği gibi faktörlere dikkat etmelisiniz. Pamuklu ve bambu kumaşı sayesinde tüm bu kriterleri karşılayan bornoz modellerini 7-8 yaş grubuna kadar kız ve erkek çocuklarınız için tercih edebilirsiniz.

Chakra, bambu kumaşları, özel dokuma kalitesi ve yumuşak dokusu ile bebeğiniz için bambaşka bir banyo deneyimi sunar. Yenilebilir ve sürdürülebilir malzemelerden üretilen bambu ve pamuk karışımlı el ve yüz havluları, bornozlar ve onları tamamlayacak terlikler bebeğinizin yumuşak ve hassas cildi düşünülerek tasarlanır. Renk ve model açısından çeşitliliğe sahip bornozlar özel bambu ve pamuk ipliklerinden üretilir. Her yaştan bebek için kullanılabilecek bambu havlular dayanıklı yapıları ile de dikkat çeker. İçerisinde bulunan yüksek esnekliğe sahip lifler sayesinde yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Dayanıklı yapısı ile bambu kumaşlar defalarca yıkansa bile ilk günkü yumuşaklığını korur. 

Kelebek ve balina figürlü bornoz ve bambu bebek havlusu, pamuklu kumaşı sayesinde suyu hızlı biçimde emme özelliğine sahiptir. Yüksek kalite ile oluşturulmuş zararlı maddeler içermeyen bornoz modelleri arasından kız veya erkek bebeğinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda bebek havlu seti oluşturarak el, yüz havluları ile bornoz ve terlikleri takım halinde de satın alabilirsiniz. Uzun süre kullanım imkanı tanıyan özel bambu ve pamuk kumaşlı terlikler, 5-6 yaş grubuna kadar üretilir. Kuzey yıldızı, gökkuşağı, safari, kuzu, kelebek ve balina desenli yumuşak dokumalı banyo bakım ürünlerini bebeğinizin sağlığı için keşfetmeye ne dersiniz?


Bebek Banyo Havlusu


Chakra, bebek banyo havlusu ürünlerini pamuk, bambu ve doğal ipliklerden üretir. Alerjik, kanserojen maddeler kullanılmayarak bebeğinizin cildine uygun tasarımlar sunulur. Estetik, kalite ve hijyeni bir arada sunan bebek banyo havlusu modelleri, tamamen bebeğinizin cildine uyum sağlayan özel kumaşlar ile üretilir. Bebeğiniz için satın aldığınız bebek banyo havlularını, sadece banyoda değil, aynı zamanda havuz ve deniz kenarlarında da bebeğinizi kurulamak için kullanabilirsiniz. Havlulara alternatif olarak giydirip çıkarılması açısından bebek bornozu ve müslin panço ürünlerini kullanmak çok daha kolaydır. Pançolar, çocuğunuzu kurularken üşümesini engeller ve sıcak kalmasını sağlar. Kısa sürede çocuğunuzu kurutabileceğiniz farklı desenli pançoları siz de tercih edebilirsiniz. 

Bebek plaj havlusu, ciltte kaşıntı ve kızarıklığa neden olmayan doğal malzemelerden üretilir. Pamuklu ve bambu içeriği ile plaj havluları yaşanacak cilt reaksiyonlarının önüne geçer. Aynı zamanda deniz tuzu, kum gibi maddelerin cilt ile temas etmesini engeller. Kuzey yıldızından gökkuşağına, safariden kahramanlara kadar farklı desenlerin bulunduğu havlular, 70x130 cm ebatlarına sahiptir. Bunun yanı sıra plajda kullanabileceğiniz havluları, bebek deniz havlusu olarak da tercih edebilirsiniz. Deniz ve sahil kenarlarında bebeğinizi kurulamak veya bir şemsiyenin altında yatırmak için plaj ve deniz havlularını Chakra aracılığıyla sipariş edebilirsiniz.


En Organik Bebek Havlusu Dokumaları


Bebeğinizin hassas cildi için en yumuşak havlular arasında organik bebek havlusu modelleri ön plana çıkar. Üretimi sırasında herhangi bir zararlı madde kullanılmayan, tamamen doğal malzemelerden üretilen organik havlular bebeğiniz için idealdir. Yumuşak dokulu bebek havluları, alerjik sorunları olan bebekler için de en ideal bakım ürünleri arasında yer alır. Yenidoğan bebekler için kundak şeklindeki esnek yapısı ile dikkat çeken organik havlular ideal bir seçimdir. Kundağın sahip olduğu başlık özelliği ile bebeğinizin başını rahatlıkla koruyabilirsiniz. 

Yumuşak dokuya sahip havlu türleri arasında müslin bebek havlusu modelleri de dikkat çeker. Benzersiz bir havlu deneyimi için yumuşak ve pürüzsüz dokuya sahip müslin kumaşlı havluları tercih edebilirsiniz. Çoğunlukla yenidoğanlar için banyodan sonra kundak biçiminde kurutularak kullanılır. Yüksek emici özelliği ile bebeğinizin vücudunu hızla kurutabilirsiniz. Kalınlaşma, doku bozulması gibi problemler içermeyen bu havlu modellerini uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Yumuşacık Çocuk Havlusu Modelleri


Chakra, yumuşak dokusu ile bebeğinizin cildini kurularken cilt problemlerini önleyen bambu kumaşlı çocuk havlusu üretir. Yetişkinler için tasarlanmış havlulara nazaran bebek ve çocuk havluları hassas ciltler düşünülerek üretilir. Çocuk banyo havlusu ürünleri, ideal kalınlığa sahip olup yaz kış fark etmeksizin kullanıma uygundur. Bambu ve pamuk seçkilerinden oluşan havlular, bebeğinizi bakterilerden korurken aynı zamanda banyodan sonra ciltteki suyu hızla emer. Siz de başarılı bir banyo havlusu deneyimi yaşamak istiyorsanız Chakra bebek ve çocuk havlularını tercih edebilirsiniz.

Kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve tasarımlarla üretilen havluları cinsiyet fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Sevimli safari ve kuzu figürlü, gökkuşağı ve kuzey yıldızı desenli renk renk havlu ve bornozları kız ve erkek çocuklarınız için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda  çocuk el havlusu ile çocuğunuzun sabahları elini ve yüzünü yıkarken cildine yumuşak bir dokunuş bırakabilirsiniz. Chakra el havluları genellikle 30x50 cm ebatlarındadır. Yüz havluları 50x90 cm olup banyo havluları ise 70x150 cm ölçülerine sahiptir. Siz de farklı ebatları bulunan, pamuklu kumaşı ile özenle hazırlanmış yüksek kaliteli ürünleri çocuğunuzun sağlığı için Chakra aracılığıyla satın alabilirsiniz.