159,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
aksesuar
Gümüş
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Beyaz
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Beyaz
1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
899,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
2.499,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1.799,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1.749,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Rose/Gold
149,99 TL KDV Dahil
1.499,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
aksesuar
Siyah
1 2 3 4 >

BANYO AKSESUARLARI

Banyo Aksesuarları: Chakra İle Banyolarınıza Modern Bir Dokunuş

Ev, banyo tekstil ürünleri ve aksesuarları ile Türkiye’nin lider markası Chakra, yaşam alanlarına misafir olarak, kullanıcılara konforlu ve rahat bir yaşam sunuyor. Chakra’nın banyolara özel tasarladığı ürünler arasında birbirinden kaliteli banyo sepet setinden, banyolarınızı dekore etmenize yardımcı olacak banyo setleri bulunuyor. Banyoların demirbaşları arasında kabul edilen banyo aksesuarları, banyolara renk katmaya devam ediyor. Türk ev tekstil markası olan Chakra’nın banyo ürünleri, hiçbir zaman zararlı ve alerjen madde içermiyor. Chakra banyo dekorasyon ürünleri ile şıklığı ve kaliteyi evinize getiriyor. Aynı zamanda banyo aksesuarları ile  banyolara modern bir görünüm katarak, doğal zarafeti banyonuza her daim  yansıtıyor.

Modern Tasarımlı Dekoratif Banyo Aksesuarları

Yaşam alanlarının vazgeçilmez özel mekanlarından biri olan banyolara Chakra dekoratif banyo aksesuarları ile modern bir dokunuş yaparak benzersiz bir banyo deneyimine hazırlıyor. Kalite ve estetik tasarımları ile paslanmaz banyo aksesuarları, özel bir şekilde dizayn edilerek  kullanıcılara sunuluyor. Böylelikle banyolarınız benzersiz bir özel mekâna dönüşüyor. Şık parçalardan oluşan mermer, seramik ya da porselen banyo sabunluk seti banyolarınıza zarafet taşıyarak banyonuzun tarzını değiştiriyor.

Banyolara tarzınızı yansıtacağınız ve banyo dekorasyonuna modern bir dokunuş yapacağınız Chakra banyo aksesuarları, birbirinden değerli ve modelleri ile mekanları süslüyor. Banyo seti içeriğinde yer alan tüm parçalar kendi arasındaki ahengi sağlamak ile yetinmeyip, banyonuza olan uyumu da gözetiyor. Modern tasarımlı dekoratif banyo aksesuarları hem estetik hem zarif hem de minimal bir çizgiye sahip olmakla, banyolara doğal anlayışın yansımasını taşıyor. Böylelikle, kaliteli ve şık parçalarla yaşamışınıza konfor sağlayarak özel anlarınızda hep yanınızda oluyor. Doğallıktan ödün vermeyen ve malzeme kalitesi ile tüm banyo aksesuarları uzun ömürlü olması yönüyle de sizleri de mutlu ediyor.

Banyo takımı fiyatları ürünlerin farklı özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Takımın içinde yer alan ürünlerin tasarımında kullanılan teknoloji, işleme ve materyale kadar her türlü durum fiyatlarda değişkenlik yaratıyor.

Öte yandan Chakra lavabo aksesuarları malzeme kalitesi ile kireç, pas ve leke gibi istenmeyen oluşumların önüne geçiyor. Aynı zamanda özel yüzey kaplamaları ile lavabo aksesuarları hem şıklıkları hem de temizliği pratik olması yönünden kullanıcılar tarafından oldukça önemseniyor.

Chakra Banyo Paspası

Banyo dekorunu taçlandıran Chakra banyo paspasları, banyo aksesuarları içinde ayrı bir öneme sahip olup, diğer banyo setleri ile ahenk içinde uyum göstererek tamamlayıcı unsurların başında geliyor. Şık ve modern desenlerle istenilen dokuda tasarlanan paspaslar banyoların atmosferini bir anda değiştiriyor.  Modern bir hava yaratan banyo paspasları, suyu emen yapısı ve işlevselliğinin yanı sıra banyolarda sıcak bir ortamın oluşmasında önemli rol oynuyor. Çok sayıda farklı desen ve dokuma seçenekleri ile tasarlanan banyo paspasları her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. Oldukça kullanım kolaylığı sağlayan banyo paspaslarının temizliği de çok kolay oluyor. Aynı zamanda ürün, dokusuna uygun deterjanla yıkanırsa ürün performansından ve kalitesinden hiçbir şey kaybetmiyor. Kendine özgü desenleri olan, canlı ve pastel renkleri bulunan ve farklı ebatlarda boyutları olan banyo paspasları, herkese ve her banyoya uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Öte yandan kare, dörtgen, oval ve yuvarlak şekillerde olan banyo paspasları da banyolara farklı bir stil kazandırıyor. Farklı motifleri ile tasarlanan paspaslar banyoları daha özel hale getiriyor.

Chakra Banyo Setleri

Her kullanıcının yaşam alanında bulunması gereken Chakra banyo setleri model ve seçenekleri ile yaşamı kolaylaştırıyor. Kaliteli, şık ve aynı zamanda dekoratif tasarımlı banyo seti modelleri kullanıcıların dikkatinden kaçmıyor. Dolayısıyla fonksiyonel özelliğe sahip olan banyo setlerinde yer alan aksesuarların önemi giderek artıyor. En sade dekor stillerinden en modern banyo dekorlarına kadar ihtiyaç duyulan banyo seti ergonomik oldukları kadar pratik kullanım özellikleri ile en öne çıkıyor.

Genel olarak 5 ile 10 parça arasında değişen banyo seti parçaları dekoratif ayrıntıları ile göz dolduruyor. Aynı zamanda tasarım ayrıntıları ile konforu kullanıcıya sunan banyo setleri, kullanım rahatlığı ile beğeni kazanıyor. Akrilik, porselen, plastik, ahşap ve seramik banyo seti çeşitleri ile Chakra kendisini ve kalitesini hissettiriyor. Banyolarda bulunan diğer ev eşyalarının düzenli ve tertipli hale gelmesi Chakra banyo setleri ile daha pratik ve kolay oluyor. Kaliteli, estetik, hijyenik, sağlam ve ergonomik olması ile kullanıcılarından tam not alan banyo setleri, banyoların  görünen modern yüzü olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Chakra Banyo Sabunluk Seti

 

Banyolarda el ve yüz temizliğinde kullanım rahatlığı ve konforu sağlayan banyo sabunluk setleri kullanıcıların büyük önem verdiği ürünlerin başında geliyor. Ergonomik tasarımları ile her türlü lavabo ölçüsüne uygun olarak tasarlanan Chakra banyo sabunlukları kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyor. Öte yandan katı sabunların lavabolara bulaşma, yapışma ve kayma riskini ortadan kaldıran Chakra katı sabunluk seti de kullanıcıların işine oldukça yarıyor. Öte yandan günün koşullarına ve modasına hitap eden ve zengin tasarım özellikleri ile tasarlanan Chakra banyo sıvı sabunluk seti, kullanıcıların konforunu ve rahatlığını üst seviyeye taşıyor.

Chakra’nın oldukça geniş banyo sabunluk seti skalası ile zevkinize ve ihtiyacınıza uygun özelliklerde bulunuyor. Ergonomik tasarımları ile kullanım rahatlığı sağlayan ürün, banyolarda dekorun tamamlayıcı unsurları oluyor. Banyo sabunlukları günün her saatinde rahatlıkla sık kullanıma uygun özellikler ile tasarlanarak kullanıcıya sunuluyor. Aynı zamanda fonksiyonel özellikleriyle çocuk, genç ve yaşlı demeden 7’den 70’e her yaştan kullanıcı kitlesine hitap eden ürün, güvenle kullanılabiliyor. Diğer yandan banyo sabunluk seti, sterilizasyon kriterlerine göre de uyum göstererek temizlenmesi kolay oluyor.