Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mint
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Lacivert
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mavi
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mürdüm
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Çarşafsız
Mürdüm
1 2 >

YATAK ÖRTÜSÜ MODELLERİ


Yatak Örtüsü Modelleri ile Odalarınıza Zarif ve Doğal Bir Dokunuş

Yatakların ve yatak odalarının stil tamamlayıcısı olan yatak örtüleri, iç dekorasyonun önemli ev tekstili ürünlerinden biri. Yatak ve çarşafların tozlanmasını önlemek ve korumak için tasarlanan yatak örtüsü takımı çeşitleri, yatakların üzerlerini tamamen kaplayan birbirinden farklı bez çeşitlerinden üretiliyor. Her karyola ölçüsüne göre bulunabilen yatak örtüsü setleri; tek kişilik, çift kişilik ya da battal boy yatak örtüsü modelleri, huzuru çağrıştıran görünümleri ile yatak odalarına estetik ve konforlu dokunuşlar yapıyor. Chakra yatak örtüsü takımı ve yatak takımı modelleri, dört mevsim boyunca işlevsel bir kullanım olanağı sunuyor. Chakra, birbirinden çeşitli şık ev tekstili ürünleri ile tüketicilerini cezbetmeyi başarıyor. Yüzlerce çeşit doku, ve renk seçeneklerine sahip yatak örtüsü modelleri, her tarza uygun olarak seçiminize sunuluyor. Cazip seçenekli yatak örtüsü fiyatları, Chakra kalitesi ile fark yaratıyor. Ayrıca yatak örtüsü seti içerisinde bulunan çarşaf takımı ve yastık kılıfı modelleri Chakra kalitesi ile sunuluyor.

 

 

Ekstra Yumuşak Pamuk Yatak Örtüsü Modelleri

Geniş yelpazeli renk ve doku seçenekleri ile farklı tarzlara hitap eden Chakra yatak örtüleri, keten, viskon, pamuk, polyester gibi kaliteli kumaş türleri ile tasarlanarak, uzun ömürlü kullanımlar için sizlere eşlik ediyor. %100 saf pamuk ile üretilen Chakra pamuklu yatak örtüsü modelleri, yumuşak dokusu ve pastel ağırlıklı renk tonları ile göz dolduruyor. Zarafetin konfor ile buluştuğu pamuk yatak örtüsü setleri, 50x70 ebatlarında iki adet yastık ile kullanıma sunuluyor. Sıcak yaz aylarında uyku seti olarak kullanabileceğiniz pamuklu yatak örtülerini isteğe göre tek ve çift kişilik olarak tercih edebilirsiniz. Chakra Marfa serisi, cildinizde yokmuş gibi hissettirmesi ile ön plana çıkan yatak örtüsü modelidir. Tek kişilik ebatı 180x240, çift kişilik ebatı 240x260 ve battal ebatı 260x280 olarak tasarlanan bu yatak örtüsü takımı, pamuklu boyut kumaş dokusuna sahip olması ile tüm duyularınızı canlandırıyor.

İhtiyaca Uygun İdeal Yatak Örtüsü Ölçüleri

Chakra yatak örtüsünün ölçüleri, karyolanın etrafının açıkta kalmaması için özel olarak üretiliyor. Tüm modellerde kullanılan belirli ölçüler, örtü ihtiyaçlarınızı ustalıkla karşılıyor. Size hitap eden yatak örtüsü takımının ölçüsünü belirlerken, karyolanızın ebatını dikkate almanız çok önemli. Tek kişilik 90x180 ya da 100x180 ebatındaki karyolanız için ideal yatak örtüsü ölçüsü 180x240; 90x200 ya da 100x200 ebatlı karyola modelleri için 180x250; 90x210 ya da 100x210 ebatlı karyolalar için ise 180x260 ölçüsüne sahip tek kişilik yatak örtüsü modelleri, binlerce seçenek arasından seçimlerinizi daha kolay hale getiriyor. Çift kişilik 140x190 ya da 150x190 ebatlı karyolanız için 180x240 ölçüsünde yatak örtüsü; 140x200 ya da 150x200 ölçülerinde karyola modeli için 180x250, 160x190,160x200 karyolalar için ise 240x250 ve üzerindeki örtü ölçüleri ideal olarak kullanılabilir. 180x200 ve 200x200 gibi daha büyük karyolalar için genellikle 250x280 ve 260x280 ölçülerinde olan Chakra battal boy yatak örtüsü modellerinin tercih edilmesi idealdir. Yatak örtüsü setlerinin çevrelediği yorgan modelleri ile yatak odalarınıza doğallığı ve sağlığı taşıyabilirsiniz.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Chakra çift kişilik yatak örtüsü modelleri, soft, sıcak ya da serin dokunuşları ve sıra dışı tasarımları ile kullanıcılarını heyecanlandırıyor. Doğal hammaddelerden üretilmeleri sayesinde cildiniz ile uyum sağlayan yatak örtüleri arasında bulunan %100 viskon içerikli saten dokulu ve battal ölçülü yatak örtüsü seti, yatak odanızda masalsı bir konsept yaratırken; ön yüzü saten ve arka yüzü saf pamuk olan yatak örtüsü modelleri de serin ve sıcak hissini aynı anda yaşatan multi özelliğe sahip olması ile ön plana çıkıyor. Saf pamuk ve keten karışımından üretilen çift kişilik yatak örtüsü modelleri, brokar dokulu kumaşı ile yatağınıza otantik ışıltılar katabiliyor. Bununla birlikte tüm yatak örtüsü takımları, pike modelleri gibi dört mevsime uygun olarak üretilse de, daha ince dokulara sahip %100 saf pamuklu ya da %80 viskon ve %20 pamuklu çift kişilik yatak örtüsü modelleri, kolaylıkla yıkanabiliyor. Çift kişilik yatak örtüsü ölçüleri, karyola ebatına göre 240x260, 280x260, 280x250 ve 240x250 olarak değişebiliyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Tek kişilik yatağınızı kamufle ederek yaşam alanınızı kişiselleştiren tek kişilik yatak örtüleri sayesinde güne daha enerjik başlamak mümkün. Chakra tek kişilik yatak örtüleri, uyku kalitenizi artırırken, renkleri ve dokusuyla yatağınızı ve odanızda cazibeli etkiler yaratıyor. 180x240, 180x250 ve 180x260 ölçülerinde tasarlanan yatak örtüsü modelleri, aynı zamanda pratik kullanıma imkan tanıması ile herkes tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Çok amaçlı olarak kullanma imkanı da sunan tek kişilik yatak örtüsü modelleri, TV ya da koltuk örtüsü gibi birçok farklı amaçlara da hizmet ediyor. Ucu püsküllü ve püskülsüz, boyut dokulu ve brokar dokulu yatak örtüsü modelleri, sizler için saf pamuk iplik ile üretiliyor. Dört mevsim kullanıma uygun olan pamuklu tek kişilik yatak örtüsü modelleri arasında viskon ipliği ile harmanlanmış modeller de bulunuyor. Chakra tek kişilik yatak örtüsü modelleri, bir adet 50x70 yastık kılıflı yatak örtüsü takımı ya da yastık kılıfsız yatak örtüsü olarak kullanıcılarına benzersiz deneyimler yaşatıyor.

King Size Yatak Örtüsü Modelleri

Chakra battal boy yatak örtüsü modelleri, ekstra geniş yatakları mükemmel bir şekilde kamufle etmek için özel olarak tasarlanıyor. Büyük yatakları ideal görünüme kavuşturan battal boy çift kişilik yatak örtüleri, ev tekstilinin gözdesi olmayı başarıyor. 250x280 ve 260x280 ebatları ile tasarlanan, dinginliğe davet eden pastel tonların ağırlıkta kullanıldığı battal boy yatak örtüsü modelleri, hafif ve yumuşak dokulu kaliteli tasarımları ile uyku deneyimlerine kaliteyi eklerken, alerji ve cilt hassasiyeti gibi önemli sorunların da üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Zira diğer ölçülerdeki gibi kısa sürede kolaylıkla makinede yıkanabilmeleri sayesinde battal boy yatak örtüleri, zaman ve bütçe tasarrufu da sağlıyor. Chakra, binlerce yatak örtüsü çeşitleri ve yatak örtüsü takımları arasından gereksinimine uygun en ideal ürünü bulmanıza yardımcı oluyor, dekoratif şıklığı maksimum konfor ile bütünleştirerek yaşam alanlarını güzelleştiriyor.