1 2 3 ... 11 >
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim
Marin Mavi
649,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim
Lacivert
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Ekru
649,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim
Ada Çayı
949,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim
Yeşil
1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %20 İndirim
Ada Çayı
1 2 3 ... 11 >

YATAK ODASI TEKSTİL ÜRÜNLERİ


Yatak odaları evin en kişisel alanları arasında yer alır. Chakra'da bulunan yatak odası tekstili ürünleri ile bu alanları daha hoş ve zarif hale getirebilir, tarzınızı nevresim seti gibi ürünler aracılığıyla yansıtabilirsiniz. Yatak örtüsü modelleri, pike takımı & battaniye modelleri, nevresim takımları, yorgan modelleri, yastık modelleri, çarşaf takımları gibi yatak odası tekstil ürünleri ile yatak odalarınızın eksik parçalarını tamamlayabilir, hoş ve alımlı bir görüntü oluşturabilirsiniz. Rahat ve konforlu yatak odası tekstili ürünlerinden uyku seti çeşitleri iyi bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olurken aynı zamanda kolay toplanabilmesi ile yatakların kolaylıkla düzenlenmesini sağlar. Pek çok farklı kumaş seçeneğine sahip olan yatak odası tekstili ürünleri ile ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra Chakra üzerinden yatak odası tekstili ürünlerini inceleyebilir, aradığınızı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Yatak Odası Tekstili Chakra ile Doğal ve Şık Formda

Yatak Odası Tekstil Ürünleri Kumaş Seçimi

Yün, mikro elyaf, bambu, pamuk, viskoz, viskon, gıdık tüyü, outlast kumaş, keten ya da saten gibi birbirinden farklı onlarca materyalden üretilen ürünler arasında aradığınız gibi bir yatak odası tekstili ürünleri ile karşılaşmanız mümkündür. Doğal malzemeleri kaliteli işçilik ile bir araya getiren Chakra, herkese hitap eden bir yatak odası tekstil çeşitliliğe sahiptir. Bambu nevresim takımı rahat dokusu ve cildi rahatsız etmeyen yapısı ile öne çıkar. Pamuklu nevresim takımı her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilmesi ve yumuşak hissiyatı ile pek çok kişi tarafından günlük hayatta değerlendirilir. Her malzemeyi en iyi özellikleri ortaya çıkacak şekilde üretimden geçiren Chakra ile yatak odalarınızı aynı anda rahat ve şık bir hale getirebilirsiniz.

Dilediğiniz Ölçüde Nevresim Takımları

Nevresim takımları pek çok farklı ebat seçeneği ile karşınıza çıkar. Yatak odası tekstili ürünleri arasında 200x220 cm ölçülerindeki çift kişilik nevresim takımı çeşitlerinden 160x220 cm ebatlarındaki tek kişilik nevresim takımı modellerine kadar aradığınız her ölçüyü bulabilirsiniz. Aynı zamanda ekstra büyük yataklar için 280x260 cm ölçülere sahip olan büyük nevresim takımları da yatak odası tekstili ürünleri arasında yer alır. Standart ölçüler baz alınarak çeşitlendirilen nevresim takımı çeşitleri arasından ideal parçanıza kısa sürede erişebilirsiniz. Kaliteli ve şık modeller içinden çeyizlik nevresim takımı da bulabilir, uzun yıllar boyunca deforme olmadan bu tarz yatak odası tekstil ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nevresim takımına ihtiyacınız varsa Chakra'nın modellerine göz atabilir, istediğiniz gibi bir nevresim takımı ile anında karşılaşabilirsiniz. Böylece en sağlıklı ve modern yatak odası tekstil ürünlerine yatak odalarınızda yer verebilirsiniz.

Yatak Odanız ile Uyumlu Yatak Örtüsü Modelleri

Nevresim takımları ile beraber yatak örtüleri de oldukça önemli bir yere sahiptir. Yatakların dıştan nasıl göründüğü üzerinde büyük bir etkiye sahip olan yatak örtüsü seti ile odalarınıza dilediğiniz görünümü katabilirsiniz. Yatak odası tekstil ürünlerinden çeşitli renk seçeneği ve model alternatifine sahip olan yatak örtüleri sayesinde yatak odalarınızda etkileyici bir görüntü yaratabilirsiniz. Etraftaki eşyaların rengi ile uyum yakalayan bir yatak örtüsü ile yatak odalarına canlı ve dinamik bir hava katabilirsiniz. Çift kişilik yatak örtüsü çeşitleri birkaç farklı ölçüye sahip olduğu için ürün seçimini yataklarınızın ölçülerini göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir. Chakra'da bulunan tek kişilik, çift kişilik ya da battal boy yatak örtüsü çeşitleri ile yatak odalarınıza farklı ve orijinal bir hava katabilirsiniz.

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Pike Takımı Modelleri

Pikeler yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsimde kullanılabilen bir yatak odası tekstil ürünü olmasıyla günlük hayata büyük bir kolaylık katar. Ürünler tek ve çift kişilik pike takımı olmak üzere genel anlamda ikiye ayrılır. Aynı zamanda küçük ölçülere sahip bebek pikesi modelleri de olduğunu görebilirsiniz. Farklı ölçü ve desen alternatiflerine sahip olan pike takımları, kalınlıklarına göre de kendi içinde kategorilere ayrılır. Ürünleri incelediğinizde 4 mevsim pike takımı çeşitleri ile karşılaşabileceğiniz gibi çok ince olan, yaz ayları için özel olarak üretilen yatak odası tekstil ürünleri de olduğunu görebilirsiniz. Farklı kalınlıklarda olan müslin pike takımı çeşitlerini her mevsimde kullanabilir, ev içi yaşantınızı daha pratik hale getirebilirsiniz. Malzeme kalitesini üst seviyede tutan Chakra yatak odası tekstil ürünleri ile aynı zamanla çeyizlik pike takımları satın alabilir, evlilik öncesi eksiklerinizi kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Yumuşacık ve Sıcacık Battaniye Modelleri

Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmez parçaları arasında bulunan battaniyeler, Chakra'nın dokunuşuyla yumuşak ve sıcacık bir hale gelir. Renkli ve eğlenceli desenlere sahip olan çift kişilik battaniye modellerini yatakların üzerinde örtü olarak kullanabilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz. Tek kişilik battaniye çeşitleri ise havanın biraz serin olduğu zamanlarda televizyonun karşısında üzerinize almak için ideal yapıya sahiptir. Serin yaz akşamlarında ya da sonbahar aylarında bebek battaniyesi ile çocuklarınızı koruma altına alabilir, soğuk algınlığı gibi istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Birbirinden farklı malzeme, ölçü ve desen alternatiflerine sahip olan ürünler arasından istediğiniz tarzdaki bir battaniyeye kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Düz ve Lastikli Seçenekleriyle Çarşaf Takımı Çeşitleri

Chakra'da çarşaflar lastikli ve lastiksiz olmak üzere genel çerçevede iki kategoriye ayrılır. Çift ya da tek kişilik lastikli çarşaf çeşitleri kolay bir şekilde serilebilmesi ve yatakların hızlıca hazırlanmasına imkân tanımasıyla sıklıkla tercih edilir. Ani bir misafiriniz geldiğinde lastikli çarşaf takımı sayesinde yatağını hemen hazırlayabilir, kısa sürede ortamı misafire hazır hale getirebilirsiniz. Standart ebatlar göz önünde bulundurularak üretilen tek kişilik çarşaf ölçüsü genellikle 180x260 ya da 100x200 cm olarak karşınıza çıkar. Çift kişilik olanlarsa 240x260, 160x200 ya da 280x290 cm gibi farklı ölçülere sahiptir.

 

Çeşitli ebat seçeneklerine sahip olan çift kişilik çarşaf takımı modelleri arasından aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Battal boy lastikli çarşaf 220x240 cm ölçülerindedir. Lastikli çarşafla beraber Chakra'da çift ya da tek kişilik lastiksiz çarşaf çeşitleri ile de karşılaşabilirsiniz. Lastiksiz olanlar da pek çok farklı renk seçeneğine sahiptir. Hangi tipte çarşaf istediğinizi belirledikten sonra yatak odası tekstili ürünleri arasından modelleri inceleyebilirsiniz.