129,99 TL KDV Dahil
259,99 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Jasmine
154,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Oriental Amber
259,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Powder Pleasure
259,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Natural Flowers
259,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Oriental Amber
154,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Soft Linen
259,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Soft Linen
154,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
kozmetik25
Powder Pleasure
1

SPREY ODA KOKULARI

Chakra Oda Kokusu Çeşitleri İle Odalarınızı Tazeleyin

Chakra, başarılı ürünleri ile doğanın enerjisini yaşam alanlarınıza taşır. Oda parfümü seçenekleri, evinizin her bir alanını özel hale getirerek oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar ortaya koyar. Koku seçimi, kişinin tarzını ve zevkini anlayabilmenin en kolay yollarındandır. Chakra, geniş ürün yelpazesi sayesinde hemen hemen tüm kullanıcıların beğenisine hitap edecek oda kokusuna sahiptir. Bu sayede stilinize uygun kokuyu kolay bir şekilde bulabilmeniz mümkün hale gelir.

Ev kokusu, evin içine girdiğiniz ilk andan itibaren dikkat çeker ve tüm enerjiyi hissettirir. Chakra, doğanın her bir köşesinden elde ettiği büyüleyici esansları evinize getirerek misafirlerinize, arkadaşlarınıza ve ailenize pozitif bir enerji verir. Taze, ferah, huzur verici ve aynı zamanda kendini belli eden bu ev parfümleri, konsantrasyonunuz ve iç dengeniz üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Her yeni güne başlangıç yaparken yenilenmiş ve pozitif hissedebilir, eve döndüğünüzde ise gün içerisindeki bütün stresinizin yok olduğunu, yerini sakinliğe ve huzura bıraktığını gözlemleyebilirsiniz. Bu kokuları evleriniz, iş yerleriniz ve arabalarınız için kullanabilmeniz mümkündür. Bu eşsiz Chakra koku dünyasını incelemeye ne dersiniz?

Chakra Otomatik Oda Kokusu Spreyi ile Kullanım Kolaylığı

Chakra otomatik oda spreyi büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. İlk olarak kutunun içerisine zevkinize uygun, stilinizi yansıtacak bir koku yerleştirebilir ve ardından dilediğiniz yere koyabilirsiniz. Koridorda, odalarda ve banyoda rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün, belirlediğiniz dakika aralıklarında düzenli olarak kokuyu sıkar ve bulunduğu alana oldukça kısa bir süre içerisinde yayılmasını sağlar. Böylelikle otomatik olmayan bir sprey ile kokuyu tazelemenize gerek kalmaz ve zahmetsiz bir kullanım deneyimi imkanı sunar.

Her bir oda için farklı oda kokusu tercih edebilir ve özelleştirebilirsiniz. Örneğin bir odanızda daha mistik ve huzur verici bir koku kullanarak meditasyon ve yoga yapmak için ideal bir alan oluşturabilirsiniz. Zira Chakra, doğanın sakinleştirici ve dinginleştirici esintilerini kokularına serpiştirerek unutulmaz bir kullanım sağlar. Bu mistik esanslar ile zihninizi boşaltabilir ve maksimum derecede konsantrasyona sahip olabilirsiniz. Tüm stresinizi, kaygılarınızı, endişelerinizi ve diğer negatiflikleri ortadan kaldırarak iç huzurunuzu sağlamanıza destek olur. Salon ve oturma odası gibi alanlar için ise fresh, çiçek esanslı ve odunsu esanslar tercih ederek hem sevdiklerinizle hem de tek başınıza keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Chakra’nın otomatik oda spreylerinin dakika ayarlarını dilediğiniz zaman değiştirebilir veya yolculuğa çıkacağınız zaman tamamen kapatabilirsiniz. Üstelik kokuların az bir miktarı bile maksimum etki gösterir ve oda spreyi ideal seviyede püskürtme yapar. Bu nedenle uzun süreli olarak kullanabilmeniz mümkün hale gelir.

Chakra ile Doğal Oda Kokusu Çeşitleri

Chakra, doğadan aldığı ilham ve enerjiyle tasarladığı doğal oda kokuları ile tüm dikkatleri üzerinde toplar. Ormanda, deniz kenarında ve dağ kenarında hissettiğiniz o unutulmaz kokuları evinizde kullanabilmenize olanak sağlar. Evinizde daha kaliteli ve daha etkin bir şekilde vakit geçirmenize imkan sunar. Tüm bu doğallığı ile sizi farklı dünyalara götüren Chakra, en iyi oda kokusu çeşitlerinden biri haline gelir. Elde etmek istediğiniz etkiyi ve enerjiyi saniyeler içerisinde bütün yaşam alanınıza yayar.

Yalnızca evinizde ve balkonunuzda değil aynı zamanda ofisinizde ve arabanızda da tercih edebileceğiniz koku çeşitlerine sahiptir. Ofisinizde tercih edeceğiniz büyüleyici doğa kokuları ile kendinize özel bir alan yaratabilir ve iş yaşamının bütün streslerinden arınarak saniyeler içinde kendi iç dengenizi bularak işlerinize kaldığınız yerden, maksimum verim ile devam edebilirsiniz.

Arabalarınızda ise odunsu ve çiçekli araba kokularını kullanabilir, trafiği daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Oldukça etkili bir esansı olduğu için kısa bir süre içerisinde bütün araca yayılarak her bir köşeyi adeta doğadan bir parça haline getirir.

Balkonlarda da üst düzey performans gösteren Chakra oda kokusu çeşitleri, size her an kendinizi özel hissettirir ve pozitif bir moda geçmenizi sağlar. Yatak odanızda başlayan tazelenme hissini salonunuzda, banyonuzda ve mutfağınızda, daha sonrasında ise aracınızda ve ofisinizde devam ettirebilir ve her yeni gününüzü unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Chakra Kalıcı Oda Kokusu

 

Chakra, benzersiz oda kokularının sağladığı kusursuz etkiyi maksimum kalıcılık ile birleştirerek oda spreyi deneyimini bir üst seviyeye taşır. Oldukça az miktarda kullanıldığında bile üstün bir performans gösteren bu oda kokusu çeşitleri, yaşam alanınızın bütün enerjisini yeniler ve bambaşka bir hale getirir. Doğanın farklı farklı kokularını esanslarına yansıtan bu oda parfümleri, her bir notasında birbirinden özel etkiler barındırır. Tüm esanslar doğadan geldiği için kalıcılıkları da fazladır. Otomatik oda spreylerinin haricinde manuel olarak kullanılan ev parfümlerini gün içerisinde yeniden sıkmanıza gerek kalmaz ve etkisini bütün gün yitirmez. Bu kalıcı oda kokuları, camı açtığınızda rüzgarla birlikte dağılmaz.

Chakra’nın doğal kokuları ile yaşam alanınızı ve çalışma alanınızı bambaşka bir ambiyansla buluşturmanız mümkündür. Salon ve odalarda kullandığınız mobilyaların ve dekoratif aksesuarların stili ile uyum sağlayacak kokuları kolaylıkla bulabilir ve tarzınızı en kaliteli şekilde yansıtabilirsiniz. Otomatik oda kokularının yanı sıra, çubuklu oda kokularını da tercih edebilirsiniz. Bu kokuları güneş almayacak şekilde oda sıcaklığında muhafaza ettiğiniz takdirde yapılarında herhangi bir bozulma meydana gelmez ve aylarca kullanabilirsiniz. Siz de evinizde, ofisinizde ve aracınızda doğanın büyüleyici dünyasını deneyimlemek istiyor ve enerjinizi yükseltmek istiyorsanız, Chakra’nın oda kokusu çeşitlerine göz atabilirsiniz.