1 2 3 ... 7 >

HAVLU MODELLERİ

 

Chakra havlu modelleri doğanın güzelliği ve saflığını evinize ulaştırır. Banyo, mutfak veya el için kullanılan birçok çeşit ile evinizde, her yerde aynı yumuşak dokunuşu sağlayabilirsiniz. Doğal malzemelerden üretilen ve özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde cildiniz rahat bir nefes alır. Chakra el, yüz, banyo ve ayak havlusu modelleri farklı renklerde ve boyutlarda kullanıcıların beğenisine sunulur. Kullanacağınız yere göre istediğiniz büyüklükte bir seçimle rahat kullanım sağlayabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleriyle ailedeki herkesin beğeneceği havlu seti ve havlu takımı alternatiflerini kullanabilirsiniz. İşlemeli, nakışlı, çizgili ve sade çeşitleri ile renkli ve şık bir banyo dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı olur.

Chakra seti; el, yüz, banyo ve ayak havlularından oluşan seçenekleri bir arada toplar. Sevdiklerinize veya ailenize hediye olarak tercih edebileceğiniz alternatiflerden oluşur. Nakışlı ürün seçenekleri arasında deniz canlıları, çiçek, yaprak, tüy, kuş, yusufcuk ve kadın figürleri sayılabilir. Banyonuzda istediğiniz konsepti yaratabilemeniz için bej, mavi, yavruağzı, beyaz ve yeşil pastel tonlarından faydalanabilirsiniz. Soft renkleriyle ferahlık ve huzur veren bir ortam yaratmanızda destek olur. Chakra ürünleri yumuşak dokusu ve estetik tarzıyla her dokunuşunuzda sizi mutlu eden tasarımlardır. Ayrıca Chakra kalitesi ile doğal malzemeden üretilmiş olan nakışlı havlu, mutfak havlusu gibi diğer havlu çeşitlerine de bakmanızı tavsiye ederiz.

 

Chakra Havlu Çeşitleri İle Evinize Doğallığı Taşıyın

Chakra modelleri yeni ev kuranların veya evlerinde dekorasyon değişikliği yapmak isteyenlerin tercihidir. Havlu tercihleri yapılırken anti alerjik özelliklere sahip olması ve doğal içeriklerden üretilmesi önemlidir. Chakra üretimini yaptığı modellerde doğal bir dokunuş sunabilmek için özel malzemeler kullanır. Bu sayede kullanıcılar el, yüz ve vücutları için istedikleri modelleri güvenle tercih edebilirler. Ayrıca yeni doğan bebeğiniz için seçiminizi yaparken, Chakra bebek ürünleri alternatiflerinden satın alarak bebeğinizin cildini koruyabilirsiniz. Hassas ciltli çocuklar, doğal içeriklerden üretilen ürünleri güvenle kullanabilir.

Temizliğin Sembolü: Pamuk ve Bambu Havlular

Pamuk dokulu çeşitler en doğal malzemeden üretilen ürünlerdir. Yüzde yüz doğal malzemeden yapıldıkları için cildinize zarar vermez. Aynı zamanda çabuk kurudukları için rahatsızlık veren koku oluşumuna engel olur. Sağlık açısında da bu özelliklere sahip olan çeşitlerin kullanımı tercih edilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı için seçtiğiniz ürünlerin hangi malzemeden üretildiğini öğrenmek için etiketlerini okumanız gerekir. Bambu seçenekleri antialerjik yapısı ve ince dokusu ile ipeksi bir dokunuş sağlar. Chakra modelleri renk koruma özelliği ile uzun süre aynı ürünü kullanmanıza imkan sunar. Pastel tonlarda üretilen seçenekler her zaman dokusunu ve rengini korur. Pamuk ve bambu doğanın sunduğu en değerli üretim malzemeleri arasında yer aldığı için hem hijyenik hem de estetik olmasının avantajlarını yaşarsınız.

El Havlusu

El havlusu mutfak ve banyoların vazgeçilmez parçaları arasındadır. Ellerimiz su, deterjanlar ve farklı kimyasal malzemelerin etkisiyle zarar görür. Chakra el havlusu modelleri cilde dost malzemelerden üretilirler. Bambu ve pamuk dokulu ürünler mutfak ve banyoda güvenle kullanabileceğiniz türlerdendir. Mutfakta iş yaparken sürekli kullanılan ürünler yemek ve yağ lekelerine maruz kalırlar ama üretildikleri malzeme doğal  olduğu için lekelerin ve yağların kolaylıkla temizlenmesi sağlanır.

Yüz Havlusu

Ailenizin cildi ve sağlığı önemlidir. Bebeklerden büyüklere kadar herkesin en yumuşak dokunuşlarla cilde hassas davranan ürünlere ihtiyacı olur. Kişisel bakımınız sırasında kullanılan malzemelerin aynı zamanda anti alerjik özelliklere sahip olması, aileniz için gereken hijyenik ortamı oluşturmanızı sağlar. Doğanın sizi saran güzelliğini keşfetmek için Chakra ürünlerini inceleyebilirsiniz. Farklı modellerden oluşan çeşitlerin sade olanlarını günlük hayatınızda daha süslü jakarlı modellerini ise misafirlerinizi ağırlarken kullanabilirsiniz. Yüz havluları ile banyonuzda yaratacağınız size has havayla misafirlerinizi etkileyebilirsiniz.

Ayak Havlusu

İşin stresi, bütün gün ayakta kalmak veya çocukların peşinden koşmak sonucu akşam ayaklarınızda ağrı hissedebilirsiniz. Biraz tuzlu su içinde bekletilen ayaklarınızın tam olarak rahatlayabilmesi için Chakra özel dokulu bir  ürüne ihtiyaç duyarsınız. Ayak havlusu basit gibi görünsede bütün bedenimizin ağırlığını taşıyan ayakların hassas yapısına uygun olmalıdır. Bambu kumaşın verdiği temizlik ve ferahlık hissi ayaklarınızın kısa sürede kurumasını sağlar. Antialerjik, cilt dostu ürün seçenekleri sayesinde ayaklarınızın yumuşaklığını geri kazanmasına yardımcı olur. Rahatlamanızı ve stresten kurtulmanızı sağlar.

Banyo Havlusu

Banyo yapmak hem zihni hem de bedeni rahatlatan bir durumdur. Yoğun bir iş gününden sonra en güzel rahatlama şekli sıcak bir banyo keyfidir. Kafanızı yoran bütün düşüncelerden arınırsınız. Bedeninizi suyun rahatlatıcı gücüne bırakırsınız. Banyo sonunda ise mis gibi kokan yumuşacık bir peştemale sarınıp kendinize gelebilirsiniz. Büyükler gibi bebeklerin uykuya rahat bir geçiş yapması için ılık bir banyo yapmaları tavsiye edilir. Bebeğinizin gece uykusunun derin ve kesintisiz olması sizin de güzel uyumanızı sağlar. Banyo sonrası minik bedenini ona özel yumuşacık bir ürüne sararak rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Büyük çocuklar ise tüm günü dışarıda ve oyun oynayarak geçirmekten keyif alır. Eve geldiklerinde baştan ayağa bakıma ihtiyaç duyarlar. Chakra desenli banyo havlusu seçenekleriyle hem renkli dünyalarına hitap edebilirsiniz hem de banyoyu zevki bir hale getirebilirsiniz. Chakra modelleri kaliteli ve uygun fiyatları ile ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar. Zamandan bağımsız olarak üretilen ürünler her dönem keyifle kullanabileceğiniz seçeneklerden oluşur.