2.499,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1.799,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1.299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
899,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
2.199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1.749,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural
1

ÇAMAŞIR SEPETİ MODELLERİ

Çamaşır Sepeti Modelleri ile Düzenli Ev ve Banyolar

Evinizin dekorasyon stiline göre düzenleyebileceğiniz alanlardan biri şüphesiz banyolardır. Banyo dekore ederken olmazsa olmaz banyo aksesuarları arasında banyo setleri, çamaşır sepeti, sıvı sabunluk, banyo paspası, set üstü aksesuarlar, diş fırçalık ve Spa aksesuarları yer alır. Banyo dekorasyonunda düzenli ve şık bir görünüm için aksesuarlar arasında estetik tasarımlarıyla çamaşır sepetleri dikkat çeker. Kirli sepetleri, yıkanacak giysi ve çamaşırların dağınık görüntüsünü ortadan kaldırma ve biriktirme işlevine sahiptir. Doğal malzemeler ile örgü ve hasır kullanılarak farklı boyutlarda renk renk çamaşır sepetleri her tarz banyoda işlevsellik ile dekorasyonu buluşturur. Bulundukları ortamın şık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olan kirli sepetleri, banyoların yanı sıra yatak odalarında da kullanılır. Evlerinizi düzenli tutmaya yardımcı olan çamaşır sepeti modelleri, tekli ve set halinde ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olarak Chakra aracılığı ile sunulur. Ayrıca Chakra’nın dekoratif sepet modellerine de göz atabilirsiniz.

Şık tasarımları ile aksesuar özelliğine sahip kirli sepetleri, hasır ve bambu seçenekleri ile modern bir dekorasyonun kapılarını aralar. Doğal ve sıcak görüntüsü sayesinde bambu çamaşır sepeti ile banyonuzda hoş ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı desen, ton ve ebatlarda tasarlanan bambu kirli sepeti, havalandırma boşlukları sayesinde kirli çamaşırların sağlıklı bir alanda birikmesine yardımcı olur. Aynı zamanda hasır ve bambu çamaşır sepetleri doğal malzeme ile üretildiğinden hava akışını kendi ham maddesi ile doğal biçimde sürdürür. Yıkanabilir iç kılıfı sayesinde oldukça kullanışlı olan kirli sepetlerini akasya ağacından üretilen banyo paspası üzerine konumlandırarak düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kirli Çamaşır Sepeti Seçimi

Kirli çamaşır sepeti modelleri ile banyonuzda düzenli bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kirli giysi, çarşaf, yatak örtüleri gibi çamaşırların dağınık görünümünü engellemek ve kötü kokulara maruz kalmamak adına kirli çamaşır sepetlerini tercih edebilirsiniz. Düzenli banyoları, şıklık ile birleştirmek isteyen kullanıcılar zamansız tasarımlarıyla göze hitap eden kirli sepeti modellerinin takipçisi olur. Kirli sepeti seçimi yapılırken dekorasyon stili, alanda hakim olan renkler ve mekanın büyüklüğü dikkate alınır. Dikdörtgen, kare, oval gibi geometrik şekilli kapaklı çamaşır sepetleri banyonuzda nazik ve şık bir görünüm oluşturur. Hasır ve bambu kirli sepetleri de estetik bir görünüm için olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alır.

Kirli sepeti seçimi yapılırken dekoratif tasarımın yanı sıra çamaşırlarınızı rahatlıkla biriktirebileceğiniz işlevsel özelliklere de dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Bu anlamda yatay, dikey, kapaklı, kapaksız, büyük, orta ve küçük seçenekleri bulunan kirli sepetlerinin hava alma fonksiyonuna sahip modellerini sağlığınız açısından tercih edebilirsiniz. Deniz yosunundan el yapımı olarak üretilen banyo kirli sepeti, ağzı büzgülü yıkanabilir iç kılıfı ile size büyük bir konfor sunar. Kirli sepeti alırken sudan ve nemden etkilenmeyen, kaliteli malzemelerden üretilen sepet modellerini seçmeye özen gösterebilirsiniz. Bu modeller küf oluşumunu engelleyecek ve banyolarda hijyenik bir ortamın oluşmasına yardımcı olacaktır.

Nefes Alan ve Doğal Bambu Çamaşır Sepeti

Nefes alan yapısı sayesinde koku oluşumunu engelleyen doğal bambu ve hasır banyo sepeti modelleri, kirli çamaşırların kolayca birikmesine olanak tanır. Bambu, nefes alabilen bir yapıya sahip olduğu için ideal bir kirli sepeti olarak karşınıza çıkar. Bu özellik hasır sepetler için de söylenir. Hasır çamaşır sepeti, banyonuzda doğal bir atmosfer oluştururken aynı zamanda kirliler için sağlıklı bir alan yaratır. Hasır gövdeli kirli sepetlerini doğal ve estetik görünümü birleştirmek için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bambu sepetler, porselenden üretilen sıvı sabunluk ve diş fırçalık aksesuarları ile kullanıldığında banyonuza doğal bir zarafet yansıtır.

Kirli çamaşırları biriktirme işlevinin yanı sıra banyo, yatak odası ve çocuk odasında fazla eşyaları depolama aracı olarak ahşap çamaşır sepeti modellerini kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında oyuncakları organize etmek için tercih edeceğiniz bambu ve hasır sepetler doğal bir malzeme ile üretildiğinden çocuk sağlığı için de uygundur. Ev ve banyolara düzenli ve şık bir dekor sunacak bambu ve hasır çamaşır sepetlerini Chakra aracılığıyla evlerinizde kullanabilirsiniz.

İdeal Banyo Kirli Sepeti Ölçüleri

Kumaş, plastik, hasır ve bambu gibi ham maddelerden üretilen kirli sepetleri farklı ihtiyaçlar düşünülerek farklı formlar ile tasarlanır. Baskılı, baskısız, kare, yuvarlak, oval, dikdörtgen gibi farklı tasarımlar ile çamaşır sepetleri size sunulur. Farklı tasarımlara sahip ürünlerin hacim ölçüleri de birbirinden farklıdır. Kirli sepetleri genellikle 20, 40 ve 65 litre gibi farklı hacimlere sahiptir. Kalabalık bir ailenin çamaşırlarını biriktirmesi için 65 litrelik kirli sepetlerini tercih etmeleri idealdir. Bunun yanı sıra ıslak çamaşırları makineden çıkarmak için de 20 litrelik kirli sepetlerini tercih edebilirsiniz. Geniş bir banyoya sahipseniz 62x45 cm ebatlarında dikdörtgen tasarıma sahip bambu kirli sepetleri banyonuz için idealdir. Bununla birlikte küçük bir banyoya sahipseniz yer kaplamayan 38x52 cm ölçüsüne sahip kare tasarımlı kirli sepetleri sizin için ideal olacaktır.

Bebek Kirli Sepeti

Bebeğiniz için hasır ve bambu gibi doğal malzemelerden yapılmış küçük ebatlara sahip bebek kirli sepeti modelleri arasından zevkinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bambu ve hasır malzemelerin kullanıldığı farklı sepet setleri bulunur. Farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanan kirli sepetlerini setler halinde alarak hem bebeğinizin kirli çamaşırlarını biriktirebilir hem de oyuncaklarını toplamak için bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda doğal ahşaptan üretilmiş kirli sepetleri nefes alabilen bir yapıya sahip olduğundan bebek sağlığına elverişli bir ürün olarak karşınıza çıkar. Siz de sağlıklı, hijyenik ve düzenli bir alana sahip olmak isterseniz Chakra kirli sepeti modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.