184,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hardal/Beyaz
199,90 TL KDV Dahil
294,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hardal
149,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hardal
199,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pembe
184,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pembe/Beyaz
184,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pembe/Beyaz
299,90 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Lacivert
299,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Petrol Mavisi
299,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Lacivert
299,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pembe
299,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Vizon
149,90 TL KDV Dahil
149,90 TL KDV Dahil
1

BEBEK ALT & ÜST GİYİM

Bebek Pijama Takımı: Chakra ile Bebeğiniz İçin En Rahat Ürünler

Chakra bebek pijama takımı nefes alan ve terletmeyen doğal kumaşlar ile hazırlanır. Bu sayede bebeklerinizin hassas ve yumuşak tenlerinin zarar görmesini engeller. Bebek pijama tulum tasarımları, alttan çıtçıtlı yapıları sayesinde ile alt değişimi sırasında ebeveynlere kolaylık sağlar.

Hava akışını sağlayan doğal kumaşlar ile üretilen Chakra bebek pijama takımı modelleri nemi daha fazla emerek terlemeyi önler.  Böylelikle de bebeğinizin hem cilt sağlığını hem beden sağlığını korumuş olursunuz. Ayrıca Chakra bebek tulum kumaşları esneyen yapıları ile bebeğinizin rahat edebileceği forma sahiptir.

Chakra’nın çocuk pijama takımı modelleri geleneksel kumaşlar yerine doğal bambu karışımlı kumaşlar ile üretilir. Bambu kumaşlar içindeki doğal kun maddesi sayesinde antialerjik bir yapıya sahiptir. Bu sayede bebeğinizin hassas tenini kesinlikle kaşındırmaz. Mükemmel ısı yalıtımının yanı sıra, ince ve hafif yapıları ile çocuğunuzun gece ve gündüz uykularında özgürce, rahat hareket etmesini sağlar. Bebeğiniz için en rahat ürünler arasında yer alan bu pijamalar, onları daraltmaz ve sıkmaz.

Çocukların giyim konforunu ve sağlıklarını ön planda tutan Chakra erkek bebek pijama takımı modellerinde sunduğu renk ve model çeşitliliği ile onların sevimli ve tatlı hallerini en iyi şekilde ortaya çıkarır. Erkek çocuk pijaması her parçasında farklı kullanım detayları ile çocuklarınıza rahat bir uyku deneyimi yaşatır.

Bebeklerde pijama giyimi en hareketli dönemleri olan üç aylıktan itibaren başladığı için yüzünü, göğüs kısmını ve boğazını rahatsız edebilecek fermuar gibi detaylar kullanılmadan hazırlanır. Uzun kollu çocuk pijaması kareli tasarımı ile onları sevimli gösterir. Siz de bebeğinizin rahat ve huzurlu uyuması için Chakra bebek pijama takımlarından satın alabilirsiniz.

Bebek Pijama Takımı Seçimi

Bebeklere uyku sırasında giydirilen pijama seçimi onların uyku kalitesini doğrudan etkiler. Doğru dokuya sahip kız bebek pijama takımı fırfır detayları, çiçek desenleri, hayvan figürleri gibi birçok baskı ile zenginleştirildiğinden küçükler görenleri kendine hayran bırakır. Bu baskılar su bazlı olduğundan bebeğin sağlığını tehdit etmeyen tasarımlardır.

Kız çocuk yazlık pijama takımının iki parçadan oluşması, gece uykuları esnasında onları uyandırmadan rahatça altlarının değiştirilebilir olması ebeveynlere rahat giydirip çıkarma konforu sağlar. Chakra ayrıcalığı ile tamamen doğal bambu kumaşlar kullanılarak üretilen bebek pijamaları antibakteriyel özelliği ile alerjik bünyeli çocuklarda da sağlık sıkıntısına neden olmaz.

Çocuklar gün içinde oldukça hareketli olduklarından çabuk terledikleri için ebeveynler sürekli onların üstlerini değiştirmek durumunda kalır. Chakra bebek pijama takımı yarı yarıya pamuk ve modal malzeme ile tasarlandığından nem transfer özelliği yüksek olur ve bebeklerin vücutlarında oluşan nemi anında emer, büyükleri sürekli çocuklarının üst değiştirme zahmetinden kurtarır.

İhtiyaca Yönelik Bebek Pijama Takımı

Chakra hem bebekleri hem de anne ve babaları düşünerek ihtiyaca yönelik bebek pijama takımları ile ebeveynlerin işlerini kolaylaştırır. Küçük çocukların günlük kıyafetlerini çıkarıp rahat bir uyku konforu için pijama giydirilirken huysuzluk yapmalarının önüne geçilmesi için omuzdan, yandan ve önden çıtçıtlı modeller işinizi kolaylaştırır. Bebeğinizle sohbetler ederek uykuya geçiş zamanlarını daha eğlenceli bir duruma getirmenize yardımcı olur.   

Aynı büyükler gibi bebeklerin de günlük kıyafetleri ile uyku kıyafetlerinin farklı olması önemlidir. Büyükler üstlerini değiştirmeden uykuya daldıkları zaman kendilerini nasıl huzursuz hissediyorlarsa bebeklerin de kaliteli bir uyku için üstlerinin değiştirilmesi gerekir. Chakra bebek ve çocuk ürünleri miniklerin sağlığını tehdit etmeyen tasarımları ve mevsim durumuna göre uzun kol, kısa kol, patikli ve patiksiz pijama seçenekleri ile bebeğinizin pijama ihtiyacını en doğru şekilde karşılar.

Hem erkek hem de kız çocuklar için şık desenli, oldukça canlı renkler ile hazırlanmış özel tasarımlı Chakra pijama takımlarından birden fazla satın alarak dolabınızda yedekleyebilirsiniz. Pandalı, kedili, filli, ayıcıklı birbirinden şirin hayvan desenli kız çocuk pijama takımı ile onlara hem hayvanları sevdirebilir hem de uykuya daha eğlenceli ve huzurlu geçmelerine yardımcı olabilirsiniz. Ağaç, araba, uzay gibi oldukça farklı temalarla hazırlanan erkek bebek pijamaları bebeğinizin severek ve isteyerek giyeceği ürünlerdir.

Her Mevsime Uygun Rahat Chakra Bebek Pijama Takımı Modelleri

 

Her ebeveyn soğuk kış aylarında bebeklerinin üşüyüp hasta olmasından endişelenir. Onları soğuktan korumak için Chakra kışlık bebek pijama takımı modelleri arasından şapka, eldiven, bebek body gibi parçaların bulunduğu takımları tercih edebilirsiniz. Tamamen bebek dostu Chakra kışlık çocuk pijamaları hafif ve ince yapısına rağmen mükemmel bir ısı yalıtımı sağlayarak bebeğinizi sıcak tutar. Kumaş özelliğinin kaşmir ve ipek tuşesine en yakın yumuşaklıkta olması gece boyunca huzurlu bir şekilde uyumalarına katkıda bulunur.

Havaların daha sıcak olduğu zamanlarda ise patik detayı olmayan kısa kollu ürünleri tercih ederek bebeğinizin vücut ısısını dengede tutabilirsiniz. Chakra bebek pijama ürünlerinin ense kısmında bulunan yıkama ve kullanım önerileri olan etiketler transfer baskı olduğu için bebeğinizin cildinde tahriş ve kızarıklık gibi durumlara neden olmaz.

Chakra bebek ve çocuk giyim ürünleri çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bambu kumaş özelliği ile ne kadar yıkanırsa yıkansın sertleşmez ve yumuşaklığını korur. Gün boyu hareket halinde olan bebeklerin giyim eşyaları çabuk kirlenir ve dolayısı ile sık sık yıkanması gerekir. Chakra’nın dayanıklı kumaş ile ürettiği bebek pijamaları ne kadar sık yıkanırsa yıkansın kısa sürede deforme olmaz. Siz de doğallığını bambudan alan Chakra ürünlerine göz atarak Chakra kalitesini hemen deneyimleyebilirsiniz.