199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ekru/Hardal
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hardal
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
549,99 TL KDV Dahil
549,99 TL KDV Dahil
599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pembe
299,99 TL KDV Dahil
1 2 >

BEBEK ÜRÜNLERİ

Bebek Ürünleri Chakra İle Sağlıklı ve Doğal

Bebek kıyafetleri, özel ve nefes alan kumaşlar, doğal iplikler tercih edilerek üretilir. Bu sebeple bebeklerin hassas cildine zarar vermeden konforlu kullanım olanağı sağlayan bebek ürünleri ebeveynler tarafından tercih edilir. İlk doğum anından itibaren, bebeklerin farklı kıyafet ihtiyaçları bulunur. Bebekler için kıyafet seçimi yaparken, ihtiyaçlar ve bebek ürünlerinin içerikleri düşünülmelidir.

Chakra yenidoğan hastane çıkışı setleri ile, bebeğinizin ipeksi tenine uygun kumaşları kullanabilirsiniz. Yenidoğanlar, anne karnından sonra hava ve diğer cisimler ile yeni temas etmesi sebebi ile, oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Nefes alan ve yumuşak dokuya sahip olan kumaşlarla, bebeğinizin yumuşacık tenini koruyabilirsiniz. Hastane çıkışı setleri, yenidoğan bebeklerin ihtiyacı olan tüm bebek ürünlerini tek bir sette sunar.

Yenidoğan bebeklerin, sıklıkla üstlerini kirletmesi dolayısıyla bebek ürünleri ve kıyafet ihtiyaçları bulunur. Alt değiştirme gibi işlemlerin kolaylıkla yapılabilmesi için bebek takımları, ebeveynler ve bebeklerin kullanımını için oldukça pratiktir. Bebeklerin konforlu hareket edebilmesi için esnek kumaşlara sahip bebek pijama takımları, bebeklerin kıyafetlerin içinde rahat hareket edebilmesini sağlar.

Bebeklerin altının kolaylıkla değiştirilebilmesi için, çıtçıtlı body bebek ürünlerinin tercih edilmesi ebeveynler için kolaylık sağlar. Chakra bebek çıtçıtlı body, yalnızca alt kısmın açılması sebebi ile, bebeğinize konfor alanı sağlar. Çıtçıtlı body seçenekleri, farklı kalınlık ve tasarıma sahip çeşitleri ile çeşitli mevsimlerde kullanılabilir. Bebek uzun kollu bodyler, kış aylarında da rahatlıkla kullanılabilen bebek ürünlerindendir.

Organik Bebek Giyim Ürünleri

Bebek kıyafetlerinin üretiminde organik kumaş ve ipliklerin tercih edilmesi, bebeklerin hassas ciltlerinin zarar görmesinin önüne geçer. Organik bambu bebek kıyafetleri, bebeklerin ciltlerinin nefes almasını sağlayan özel bebek ürünleridir. Bu tür bebek ürünleri özellikle yaz aylarında terleme sebebi ile bebeklerin ciltlerinde kızarıklıklar oluşmasının önüne geçer.

Bebek kıyafetlerinde sıklıkla tercih edilen tulumlar için, organik kumaşların tercih edilmesi, bebeklerin konfor alanında kalmasını sağlar. Chakra müslin tulum seçenekleri ile, kıyafetleri sebebiyle huzursuzluk yaşamayan mutlu bebekler meydana gelir. Bebek şort tulum seçenekleri, konforlu kumaşlar ile bebeklerin kullanımına sunulur. Organik ipliklerden oluşan müslin kumaşlar, bebek kıyafetlerinde ve çeşitli bebek ürünlerinde kullanılabilir. Müslin bebek battaniyesi, bebek yüz örtüsü ve sıcak havalarda üst örtüsü olarak güvenle kullanılabilir.

Bebek cildi, banyo sonrası kurulama esnasında kullanılan organik olmayan kumaşlarla yıpranabilir. Bu sebeple bebek havlu bornozları için de suyu çeken ve doğal ipliklerle üretilen kumaşların kullanılması önemlidir. Müslin bebek havlusu, doğal yapısı ile nemli cildi kurular ve bebeklerin cildine zarar vermez. Doğal dokuya sahip bebek ürünlerine Chakra ile ulaşabilirsiniz.

Yumuşak Bebek Battaniyesi ve Pike Takımı Modelleri

Uyku esnasında kullanılan yastık ve battaniyeler, uyku kalitesini etkiler. Bebeklerin uyku kalitesinin artması, gelişimlerini ve gün içindeki hareketliliklerini etkiler. Doğal ve yumuşak bir dokuya sahip olan bebek uyku ürünleri, mutlu ebeveynlere ve mutlu bebeklere olanak sağlar. Pamuk bebek battaniyesi, yumuşak ve doğal dokusu ile uyku kalitesini arttırır. Yumuşak bebek battaniyesi seçenekleri ile bebeklerinize konforlu bir uyku sunabilirsiniz. Kışlık bebek battaniyesi ile bebeklerin her mevsim rahat bir uyku ile gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Sıcak yaz günlerinde bebeklerin kalın battaniye ve örtülerle uyumaları, terleyerek huzursuz bir uyku uyumalarına sebep olur. Nefes alan kumaşlarla üretilen Chakra bebek pikesi seçenekleri, terleme sebebi ile uyanmadan rahat bir uykuya zemin hazırlar. Yenidoğan bebekler için bebek kundak battaniye kullanımı, bebeğin uyku esnasında kendisine zarar vermesini önleyerek konforlu bir uyku deneyimi sunan özel bebek ürünlerindendir. Bebek odalarına şık bir görünüm kazandıran ve beşiklerde bebeklerin tenine temas eden bebek nevresim setleri, Chakra ile sizlere sunulur.

Emici Dokusu İle Bebek Havlu ve Bebek Bornoz Modelleri

Banyo sonrası bebeklerin tenlerinin organik kumaşlı havlu ve bornozlar ile sarılması, cildin tahriş olmasını önler. Bambu bebek havlusu, bebek cildindeki nemi yumuşak dokusu ile çeker. Bebek banyo havlusu seçenekleri, bebeklerin cilt hassasiyetlerine ve ebeveynlerin tercihlerine göre değişiklik gösterir. Yenidoğan bebekler oldukça küçük oldukları için bebek kundak havlu kullanımı daha konforlu olur. Daha büyük bebek ve çocuklar için, bebek panço havlu seçenekleri tercih edilebilir.

Bebeklerin nemli ciltlerinin tahriş olmadan doğal dokuya sahip bebek ürünleri ile kurulanması için, bambu ve müslin kumaşlardan üretilmiş havlu ve bornoz seçenekleri tercih edilebilir. Bambu bebek bornozu, yumuşak dokusu sebebi ile bebeklerin hassas cildine zarar vermez. Müslin bebek bornozu seçenekleri, nemi bebeklerin vücudundan kolaylıkla çekebilir. Bebeklerinizin cildi için en doğal ürünlere Chakra ile ulaşabilirsiniz.

Bebek Önlüğü Modelleri

Ek gıdaya geçiş döneminde, bebekler yeni besinlerle tanışır. Bu sebeple yeme ve çiğneme alışkanlıklarının kazanılması sürecinde, yemek artıkları üzerlerine dökülebilir. Mama önlüğü kullanarak, kıyafetlerin yemek artıkları ile kirlenmesinin önüne geçebilirsiniz. Mama önlüklerini, farklı tarzlarda tasarlanmış ürünler arasında tercih ederek sürekli olarak bebeklerin boyunlarında taşıyabilirsiniz. Bebek fular seçenekleri, bebeklerinizin kıyafetlerini şık ve kullanışlı yapıları ile tamamlayabilir. Fular önlük seçeneklerine Chakra ile ulaşabilirsiniz.

Chakra, bebek odaları için de konforlu ve şık tasarımlara sahip ürünler sunar. Bebek odası halısı, odayı tamamlayan şık ve doğal dokular ile bebeklere uygun hale gelir. Bebek odalarında hijyeni sağlamak amacı ile bebek alt açma bezi kullanımı, ebeveynler için büyük bir kolaylık sağlar.

Bebek Yastık ve Yorgan Modelleri

 

Bebeklerin uyku konforunu, uyku esnasında kullanılan yastık ve yorganlar büyük ölçüde etkiler. Terletmeyen bebek yastığı, bebeklerin terleyerek uyku konforunun bozulmasının önüne geçer. Bebeklerin uyku konforu için, farklı seçenekleri denem mümkündür. Kaz tüyü bebek yastık seçenekleri, yumuşak dokuları ile bebeklerin rahat uyumalarını sağlar. Oldukça hassas bir yapıya sahip olan yenidoğanların rahat uyumaları için, yenidoğan bebek yastığı alternatifleri kullanılabilir. Uyku konforu için yastık konforu kadar yorganların konforu da önemlidir. Organik ve nefes alan bir yapıya sahip olan bambu bebek yorganı, ebeveynlerin ve bebeklerin ilk tercihleri arasında yer alır. Soğuk havalar için bebek yün yorgan seçimi yapılabilir. Pamuklu bebek yorganı, yumuşak dokusu ile ebeveynlerin ve bebeklerin huzurlu olmasını sağlar. Siz de sayfamızdan bebek yorganı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Bebek gelişimini etkileyen uyku kalitesini sağlayabilmek için bebeklerin ve ebeveynlerin sevdiği kaz tüyü bebek yorganı, hafif yapısı ile sıcak bir uyku kalitesi sunar. Farklı battaniye ve yorganlarla kullanılmak üzere, doğal ve pamuklu yapılara sahip bebek yastık kılıfı seçenekleri Chakra ile sizlere sunulur.