599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Pembe
499,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Mavi
549,99 TL KDV Dahil
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Mavi
549,99 TL KDV Dahil
1

BEBEK ODASI


Bebek Odası Ürünleri: Chakra İle Bebeğiniz İçin En Sağlıklı Modeller 


Bebek sahibi olmak, dünyaya farklı bir gözle bakmamızı sağlayan büyük değişimlerden biridir. Bu değişimle birlikte, anne babaların seçtiği ürünler de değişiklik gösterir. Yeni doğmuş bir bebeğin cildi hassastır. Bebek tekstili alışverişi yaparken de bu hassasiyete uyum sağlayacak ürünler tercih edilmelidir. Aynı zamanda bebek mobilyalarını seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok kriter vardır. Kullanılan malzemeler, daha özenli seçilmiş olmalıdır. Çünkü bebeğiniz her gün bu ürünlere dokunacak ve eşyaları keşfederken zaman zaman ürünler ağzıyla da temas edecektir. Bu nedenle gıda ürünlerine gösterdiğiniz özeni tekstil ve mobilya ürünlerine de göstermeniz gerekir. 


Chakra’nın bebek odası eşyaları, tüm kriterlerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Siz de birçok anne ve babanın tercih ettiği gibi https://www.chakra.com.tr/ adresini ziyaret ederek, bebeğinizin odasına uygun ürünleri seçebilirsiniz.


Chakra Bebek Odası Tekstili Ürünleri 


Bebeğinizin dünyaya geleceğini öğrendiğiniz andan itibaren, heyecanlı hazırlık süreciniz başlar. Bu süreçte bebeğiniz için en iyi ürünleri araştırırsınız. Bebeğinizin ilk 6 ayı, cildinin en hassas olduğu dönemdir. Bunun için, özellikle yenidoğan bebeğiniz için, en hassas ürünleri tercih etmeniz gerekir. Chakra, bebeğinizin hassasiyetine uygun ürünleri, yıllardır en kaliteli haliyle sizlere sunar. Chakra’nın bebek battaniyesi, bebek pike takımı ve bebek alt açma bezi gibi ürün seçenekleri arasından %100 pamuk, modal ya da bambu-pamuk karşımıyla üretilen kumaşları tercih edebilirsiniz.


Chakra ürünleri doğal pamuk ve bambudan üretilir. Pamuk, bebeğinizin hassas cildine nazik bir şekilde temas edip onu kuru tutarken, bambu kumaşın dokusunun kusursuz ve yumuşacık olmasını sağlar. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde Chakra ürünlerini bebeğinizin odasında kullanabilirsiniz. Chakra tekstil ürünlerinin doğal kumaşı, bebeğinizin cildiyle uyumludur ve tahrişe yol açmaz. Bebeğinizin yüzüne ve vücuduna temas edecek olan tekstil ürünlerinde en kaliteli malzemeyi seçmek istersiniz. Chakra’nın tekstil ürünleri, bu beklentinizi tam anlamıyla karşılar. Bebeğinizin odasındaki doğal dokunuşlar sadece sağlıklı oluşuyla değil, aynı zamanda dekoratif görünümüyle de sizi mutlu eder. Chakra’nın bebek odası için tasarlanan tekstil ürünlerini, odanızın konseptine ve bebeğinizin ihtiyaçlarına göre seçebilirsiniz.


Chakra Organik Bebek Odası Ürünleri 


Bebeğinizin hayata sağlıklı ve mutlu bir başlangıç yapması için, odasında kullanılan tüm detaylar büyük önem taşır. Chakra’nın organik bebek odası ürünleri, mutlu bebekler için tasarlanır. Organik ürünler, üretim aşamalarında kimyasal ürünlerin kullanılmaması sayesinde doğal dengeyi korur. Siz de bebeğiniz için en sağlıklı seçenek olan organik ürünleri kullanmak istiyorsanız, Chakra’da aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.


Biliyoruz ki söz konusu bebeklerimiz olunca, organik ürünler kullanmanın önemi daha da artış gösteriyor. Çünkü tekstil ürünlerinin üretim yaşamasında ağartıcı, yumuşatıcı, koruyucu gibi kimyasal ürünler kullanılıyor ve bu ürünler suyla temas etse bile kumaşta kalmaya devam ediyor. Chakra, tüm ürünlerinde olduğu gibi bebek ürünlerinde de cilde zarar vermeyecek, hassas yöntemlerle üretim yapıyor. 


Doğanın saflığı, Chakra’nın organik bebek odası ürünleriyle bebeğinizin hassas cildi ile buluşuyor. Organik bebek battaniyesi, bebek nevresim takımı, bebek alt açma bezi, bebek yastığı ve yorganı, organik bebek odası takımları gibi bebeğinizin sağlığı için doğru bir seçim olan Chakra bebek odası tekstili ürünlerini güvenle bebek odanızda kullanabilirsiniz. 


Dekoratif Bebek Odası Ürünleri: Chakra Bebek Odası Aksesuarları 


Bebeğinizin odası, onun sadece uyuyacağı bir yer değildir. Aynı zamanda hayatı öğreneceği, zamanının büyük bir bölümünü geçireceği ve objeleri keşfederek zihin gelişiminin destekleneceği bir alandır. Bu nedenle bebek odasının dekorasyonunu hem sizin, hem de bebeğinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak oluşturmanız doğru bir seçim olacaktır. 


Chakra bebek odası aksesuarları, bebeğinizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır. Sizin bebeğinize gösterdiğiniz korumacı ve hassas tavırdan ilham alarak Chakra, en yüksek hassasiyetle ürünlerini tasarlar. Bu nedenle Chakra bebek odası dekorasyon ürünlerini kullanırken, aklınızda hiçbir soru işareti kalmaz. Bebeğinizin oda dekorasyonunu belirlerken, Chakra ürünlerinin yanı sıra yumuşak bebek oyuncakları ve zihin gelişimini destekleyen resimli kitapları kullanabilirsiniz.


Bebeğinizin odasını tasarlarken en büyük önemi, odanın temel dekoratif objesi olan bebek karyolasına göstermeniz gerekir. Çünkü bebeğinizin en çok vakit geçireceği yer burasıdır. Bebek karyolasında uyuyan bebeğinizi dış etkenlerden ve sineklerden korumak için, Chakra’nın doğal pamuktan üretilen organik bebek odası takımlarını ve cibinliklerini tercih edebilirsiniz. Açık ve kapalı cibinlik seçenekleri arasından tercihinizi yapıp, bebek odanızın konseptine uygun bir renk ve modeli satın alarak bütünlük sağlayabilirsiniz. 


Bebek odalarında renk seçimi ve uyum önemlidir. Çünkü renkler, ruh haline de etki eder. Günümüzde renklerin cinsiyet kalıpları kırılmış, hem kız hem de erkek bebekler için farklı renk seçenekleri tercih edilmeye başlanmıştır. Chakra’nın bebek odası aksesuar ve mobilya ürünleri de bebeğinize ve size huzur verecek renk tonları seçilerek üretilir. Odanızın konseptine göre size uyan Chakra bebek aksesuarları arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Cibinliğinizden en yüksek verimi almak ve görüntüsüne şıklık katmak için Chakra cibinlik demiriyle birlikte kullanabilirsiniz.

 

Chakra Bebek Odası Mobilyaları 


Bebek odanızı dekore ederken, sağlıklı tekstil ürünlerinin yanı sıra sağlıklı bebek mobilyası ürünleri seçimi yapmanız da büyük önem taşır. Ağır kimyasal boyalar içeren ürünler, uzun vadede bebeğinizin sağlığı için tehdit oluşturabilir. Chakra, tüm ürünlerinde olduğu gibi bebek odası ürünlerinde de sağlığa zarar vermeyen, doğal içeriklerle üretim yapar. Bebeğinizin hassas cildinine uygun, doğal bebek ve çocuk ürünlerini Chakra’da bulabilirsiniz.