199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ekru/Hardal
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Pembe
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Hardal
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Gri
1

BEBEK KIYAFETLERİ


Bebek Giyimi: Chakra İle En Sağlıklı ve Doğal

Bebeklerin hassas yapıları göz önünde bulundurularak tasarlanan kıyafetler, günlük hayata büyük bir kolaylık sağlar. Bebeklere konfor sağlayacak şekilde üretilen bebek giyim modelleri, sunduğu çeşitlilik sayesinde erkek ve kız çocukları için pek çok farklı alternatife sahiptir. Esnek yapıları ile çocukların hareket alanını kısıtlamayan bebek kıyafetleri ile çocuklarınızın rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Yeni doğan bebek kıyafetleri rahat ve yumuşak dokuları ile çocuklarınızın hayatının ilk aylarındaki ihtiyaçlarını gözetecek şekilde tasarlanır. Hafif ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bebek giyimi çeşitlerinden olan yeni doğan hastane çıkışı kıyafetleri ise takım halinde satılır. Sevimli ve hoş bir görünüme sahip olmalarıyla da ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Hastane çıkışı takımları kaliteli kumaştan yapıldıkları için bebeklerin cildinde tahriş ya da kızarıklık gibi istenmeyen durumlara sebep olmaz. Bebeklerin ihtiyaçlarını gözetecek şekilde üretilen bebek giyim kıyafetleri ile sevimli ve tatlı bir duruş sergilemeleri ile de dikkatleri üzerinde toplar. Bebeğinize hangi kıyafetleri giydireceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız, Chakra'da bulunan bebek takımları arasından güvenle tercihte bulunabilirsiniz.

Yeni Doğan Bebek Kıyafetleri: Bebek Hastane Çıkışı

Yeni doğan bebeklerin cilt yapıları oldukça hassas ve dışarıdan gelen darbelere karşı korumasız olduğu için seçeceğiniz kıyafetlerin iyi bir koruma sağlaması gerekir. Yeni doğan bebeklerin dış dünyaya uyum sağlamasını kolaylaştıran ürünler aynı zamanda ekstra yumuşak yapıları sayesinde bebeklerin rahat bir şekilde hareket etmesine imkân tanır. Yazlık hastane çıkışı kıyafetleri terlemeyi önlemesi ile sıcak havaların bunaltıcılığından çocukları korur. Kışlık hastane çıkışı kıyafetleri ise sıcak tutan dokuları ve esnek tasarımları ile soğuk havaların yıpratıcı etkilerine karşı bebekleri koruma altına alır. Yeni doğan bebek kıyafetleri çocukları her açıdan sararak dış dünyaya karşı korku hissinin azalmasına yardımcı olur. Güvende, rahat, huzurlu ve konforlu hissetmelerine yardımcı olan bebek giyimi ve takımlar ile bebeklerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Patikli tulum, kısa kollu body, ağız bezi, battaniye, şapka ve eldiven gibi farklı parçaları içeren yeni doğan hastane setleri hava akışını sağlamalarından dolayı da bebeklerin ciltlerinin ihtiyacı olan oksijeni almasına yardımcı olur. Yıkanma sonrasında sertleşmeyen ve yumuşak bir dokuya sahip olan yeni doğan hastane çıkışı modellerini inceleyerek aradığınız tarzda bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Tüm yeni doğan hastane çıkışı bebek giyim ürünlerine göz atabilirsiniz.

Aylık Bebek Giyimi: Bebek Pijama Takımı Modelleri

Bebek giyimi arasında oldukça önemli bir yere sahip olan pijama takımları, çocukların rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşaması konusunda büyük bir etkiye sahiptir. Gece süresince daha az hareket etmesini sağlayan yapısı ile bebek pijama takımı modelleri yaşanabilecek istenmeyen durumların önüne geçerek çocukların uyku esnasında koruma altında olmalarını sağlar. Bebek giyimi modellerini incelediğinizde yazlık ve kışlık bebek pijama takımı çeşitleri ile karşılaşabilirsiniz. Her mevsim için ayrı kalınlıkta olan modeller arasından aradığınız pijamaya zorlanmadan erişebilirsiniz. Aynı zamanda 3 aylık, 6 aylık ya da 9 aylık gibi ortalama vücut ölçüleri baz alınarak tasarlanan bebek giyimi ürünleri ile bebeklerinizin gereksinimlerini anında karşılayabilirsiniz. Yeni doğan bebek tulum çeşitlerinden 9 aylık bebekler için özel olarak tasarlanan modellere kadar pek çok farklı seçenek ile karşılaşabilirsiniz. Bebeğin boğazını, yüzünü ya da göğsünü rahatsız edebilecek fermuarlar barındırmayan pijama takımları ile rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşamalarını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı ve doğal bebek pijama takımına ihtiyacınız varsa, Chakra'da bulunan yazlık ya da kışlık bebek giyim modelleri arasından istediğinizi satın alabilirsiniz.

Bebek Body Modelleri

Bebeklerin en çok kullandığı bebek giyimi çeşitleri arasında body modelleri bulunur. Rahat kullanımları ile bebek çıtçıtlı body çeşitleri ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği parçalar arasında yer alır. Bebeklere kolay bir şekilde giydirilip çıkarılabilmesi ile gündelik yaşantıya kolaylık katan bebek uzun kollu body modelleri, soğuk havalarda ihtiyaç duyulan bebek giyim ürünlerinin başlarında gelir. Nefes alabilen yapıları ile bebeklerin vücudunun ihtiyaç duyduğu nemi almasını sağlarken aynı zamanda soğuk hava şartlarına karşı koruma sağlayan uzun kollu zıbın çeşitleri ile bebeklerinize konfor sağlayabilirsiniz. Bebek kısa kollu body modelleri ise havaların sıcak olduğu zamanlarda kullanışlı hale gelir. Aynı zamanda bahar aylarında kıyafetlerin içinde bir kat olarak kullanılan bebek kısa kollu body çeşitleri, çok yönlü kullanımları ile bebeklere etkili bir koruma sağlamayı başarır. Uzun yıllardır bambu üzerine üretim ve tasarımlar yapan Chakra, organik bambu bebek kıyafetleri ile yumuşak ve esnek bir doku kazanmayı başarır. Siz de mutlaka bebek body modellerine göz atmalısınız. Bebeklerinize ne giydireceğiniz konusunda pek bir fikriniz yoksa Chakra'da bulunan bebek kıyafetleri ve modellerini inceleyebilir, her mevsim için ayrı bir bebek giyim parçası bulabilirsiniz.

Bebek Tulum Modelleri

Body modelleri ile beraber bebek kıyafetleri söz konusu olduğunda en çok kullanılan bebek giyim parçaları arasında bebek tulumları gelir. Tek parça olmalarından dolayı her açıdan koruma sağlayan modeller, aynı zamanda sevimli bir görüntüye sahip olmalarıyla da sıklıkla tercih edilir. Bebek yazlık tulum çeşitleri ile sıcak havalarda bebeklerin rahat bir şekilde hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek şort tulum modelleri farklı renk seçenekleri ve modelleri ile herkesin beğenebileceği çeşitlilik ile karşınıza çıkar. Müslin tulum çeşitleri ise pürüzsüz, ince ve gözenekleri yapısı ile hava geçirgenliğini mümkün kılar. Nefes alabilen bir yapıya sahip olmaları sayesinde bebeklerin terlemesinin ve bunalmasının önüne geçer. Bebek patikli tulum ise ayaklardan başlayarak bütün vücudu kaplaması ile tam koruma sağlar. Patiklerinin yumuşak dokusu ile bebeklerin ayaklarının sıkışmasını engelleyen ürünler, kış aylarında en çok tercih edilen modeller içinde yer alır. Hangi mevsimde kullanacağınız karar verdikten sonra Chakra'da bulunan bebek tulum modellerini inceleyebilir, bebeklerinizin konforunu üst seviyeye çıkarabilirsiniz.