109,90 TL KDV Dahil
1 2 >

EL HAVLUSU

El Havluları

Türkiye’nin ev tekstil alanındaki değerli markaları arasında yer alan Chakra’nın ev tekstili ürünleri konforlu ve rahat bir yaşam sunuyor. Chakra, kaliteli tasarım anlayışından taviz vermeden, şık ve dinamik koleksiyonunu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Chakra’dan yumuşak ve doğal el havlusu modelleri ile yaşam alanlarına konforu getiriyor.  Chakra el havluları, zararlı hiçbir madde içermiyor. Kaliteli ve yumuşacık el havluları ile ciltte ipeksi bir his bırakıyor. Ayrıca Chakra el havlularında tefeleme ve hav oluşturma gibi sorunlar yaşanmıyor. El havlusu boyutları farklı ebatlarda tasarlanarak kişisel kullanımda konforu sağlıyor. Chakra tarafından tasarlanan el havluları kişisel kullanım dışında sevdikleriniz için ideal hediye seçenekleri arasında bulunuyor.

El Havlusu Boyutları

El havlusu boyutları genel olarak küçük ebatlarda olsa da ve modelden modele farklılık gösterebiliyor. Farklı boyutlarda tasarlanan yumuşacık el havlusu modelleri bireysel kullanımda konforu sağlıyor. Yüksek emicilik özelliği ile hemen kuruyabilen el havluları mutfakta kullanmak için en iyi tercih oluyor. Yaşam alanlarında kullanılmak üzere tasarlanan yüz havlusu ile el havlusu boyutları değişik ölçü, motif ve renklerde tasarlanarak kullanıcıların gereksinimleri ipek bir dokunuşla karşılanıyor. Yüz havlusu boyutları genel olarak 50 x 90 cm ya da 50 x 80 cm ölçülerinde üretilirken, el havlu modelleri ise 30 x 50 cm ya da 30 x 30 cm gibi ölçülerle tasarlanıyor.

Klasik, modern, şık, estetik ve canlı motif özellikleri ile Chakra el ve yüz havluları nakış işlemeli modelleri mevcut iken, baskılı ve dantel işlemeli modelleri de bulunuyor. İnsan cildinde yumuşak bir dokunuş hissi yaratan ve emicilik bakımından yüksek olan el havluları, sabah temizliğini daha konforlu hale getiriyor. Diğer yandan el havluların temizliği kolay olmakla birlikte, elde ya da makinede 40 – 60 dereceler arasında herhangi bir deterjanla kolaylıkla yıkanabiliyor. Ütüleme işlemi ürünün yumuşamasına katkı sunarken, ayrıca ütü ısısı ile tam hijyen sağlanıyor. Öte yandan mutfakta kullanıcıların en iyi yardımcısı olan küçük havlu modelleri zaman zaman torşon yerine de kullanılabiliyor. El havlusu, beklenti ve taleplere ipeksi bir dokunuş ile karşılık verebiliyor ve el havlusu fiyatları ile de kullanıcıların bütçesini zorlamıyor. Ayrıca ihityacınıza yönelik olarak banyo havlusu ve ayak havlusu çeşitlerini de inceleyerek kaliteli havlu modellerine sahip olabilirsiniz.

 En Yumuşak Pamuk ve Bambu El Havlusu Modelleri

El ve yüz havlusu, ayak havlusu, organik havlu, nakışlı el havlusu, küçük havlu, pamuk ve bambu el havlusu gibi seçenekleri barındıran Chakra havlu modelleri, son dönemin gözde ürünleri olarak kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılıyor. Özellikle yüzde 100 doğal malzemeden tasarlanan pamuk veya bambu dokuması el havlusu modelleri hassas cilde sahip kullanıcılar ve çocuklar için en ideal ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda sabah vakitleri yüzünüzü ya da ellerinizi kurularken konforu yüksek büyük keyif duyacağınız ürünler arasında yer alıyor. Öte yandan organik pamuktan ya da bambu ipliğinden tasarlanan el havluları da banyolarda da kullanılarak kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Yumuşak yüzeyleri ile sık dokunan yüzde 60’ı pamuk ve yüzde 40’ı bambu olan el ve yüz havluları da kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. En yumuşak ve ipeksi halleri ile pamuk ve bambu el havlusu modelleri, cildinizi tahriş etmiyor. Islaklığı ya da nemi hemen emen, kuruması hızlı olan ve zararlı hiçbir madde içermeyen el havluları kullanıcıların ilgi odağı oluyor.  Öte yandan pamuk ve bambu el havlusu modelleri, kullanım sıklığı ne kadar olursa olsun özelliklerinden hiçbir şey kaybetmiyor, aksine kullandıkça yumuşaklığı artıyor. Doğal içeriği ile emicilik konusunda üstün bir performans sergiliyor. Ayrıca pamuk ve bambu el havluluları en kaliteli ve şık hediyelik olup, sevdiklerinize yumuşak bir dokunuş yapma fırsatı veriyor.

Nakışlı El Havlusu Modelleri

 

Sade havlular üzerine işlenerek ince işçilik ürünü ve göz nuru olan nakışlı el havlusu, şık modelleri ile çeyiz için tercih edilebilirken, aynı zamanda en özel hediyelik ürünler arasında yer alıyor. Kanaviçe ya da etamin adıyla ifade edilen nakışlı el havlusu modelleri, çoğunlukla yeni yuva kuran çiftlere çeyizlik havlu olarak hediye ediliyor. Aynı zamanda sünnet gibi özel etkinliklerde kullanılmak suretiyle sünnet havlusu olarak da kullanılabiliyor. Özenli tasarımlı ürünler arasında giren nakışlı el havluları, boncuk ve nakış el işlemeleri ile süslenerek çeyiz sandıklarında özenle yerini alıyor.

Öte yandan ince ve şık nakış ayrıntıları ile işlenmiş Chakra nakışlı el havlusu, yaşam alanlarınıza doğal zarafeti getiriyor. Pamuklu ipeksi dokusu hem günlük kullanım için hem de misafirler için kullanmak için ideal tercihlerden biri oluyor. Chakra’nın eşsiz ve birbirinden özel ürün yelpazesinde yer alan, sevgi ve incelikle harmanlanan ipeksi yumuşacık nakışlı el havluları özenle tasarlanıyor.  Her dokunuşta ve kullanımda huzuru ve konforu hissedeceğiniz nakışlı el havlusu ile ruhunuz besleniyor. İşçiliğini göz nurundan, ilhamı doğadan alan ve yaşam enerjinizi katlayan nakışlı el havlusu, tüm cazibesi ile kendine çekiyor. Özel figür ve desenler ile nakşedilip zarif bir tasarıma dönüşen nakışlı el havluları, ipeksi yumuşacık dokusu ve nemi hemen emen yapısıyla konforlu bir kullanım sağlıyor. İster banyoda isterseniz mutfağınızda mutfak havlusu olarak kullanabileceğiniz nakışlı el havluları, farklı motif ve renk seçenekleri ile koleksiyonuna yenilik ve canlılık katıyor.