YENİDOĞAN HASTANE ÇIKIŞI SETLERİ

Yenidoğan Hastane Çıkışı Modelleri

Merak ve hevesle beklenen doğum zamanı gelip çattığında doğum anına dair o güne dek yapılması gereken belki de en önemli işlerden biri bebeğinizin doğum sonrası ihtiyaç duyacağı kıyafetleri hayal etmek ve hazırlamaktır. O ana kadar hiç alışveriş yapmamış ya da tam tersi bebeğinizin dolaplarını çoktan doldurmuş olabilirsiniz. Her iki durumda da hastane çantanız içerisinde muhakkak bir yenidoğan hastane çıkışı seti bulunmalıdır. İçerisinde bebek hastane çıkışında bebeğinize giydireceğiniz iç ve dış kıyafetler ile aksesuarların yer aldığı bu yenidoğan hastane çıkışı setleri bebeğinizin hassas tenine uyumlu olmalıdır. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri doğal ve sağlıklı kumaşlardan tercih edilmelidir. Diğer yandan bebeğinize giydireceğiniz ilk kıyafetler olması bakımından da hoş bir tasarıma sahip olmalıdır. 16 yıldır tekstil sektöründe şıklığı ve doğallığı buluşturan ürünler tasarlayan Chakra, pamuk ve bambu içerikli doğal ürünleri ile bebek hastane çıkışı ürünleri arasında da fark yaratır. Tamamen doğal içerikli, bebeğinizin narin cildine dost içeriklerden imal edilen bu ürünler zarif tasarımları ile de dikkat çeker.

Chakra Doğallığı ve Kalitesi İle Yenidoğan Hastane Çıkışı Setleri

Bebeğiniz dünyaya gözlerini açtığında minik bedenini tamamen doğal ürünlerin kullanıldığı natürel içeriklere sahip ürünlerle sarmalamak istersiniz. Çünkü bebeğinizin dünyayla yeni tanışan hassas cildi henüz çok savunmasızdır. Yenidoğan hastane çıkışı ürünleri doğum sonrasında kullanılan ilk ürünler arasında yer alır. Bebeğinize doğum sonrasında giydireceğiniz ilk kıyafetleri barındırır. Hastane çıkışı bebek kıyafetlerinin sertifikalı üretilmesi önerilmektedir. İçerisinde patikli tulum, mevsimine göre kısa ya da uzun kollu yenidoğan çıtçıtlı body, zıbın gibi kıyafetler ile eldiven, şapka, ağız bezi, battaniye gibi çeşitli aksesuarların da bulunduğu hastane çıkışı seti çeşitleri mevcuttur. Bunların dışında sıkça kullanılacak ürünler de tercih dahilinde ayriyeten ilave edilebilir. Hastane çıkışı bebek kıyafetleri arasında ilk etapta sıklıkla kullanılan zıbınlar sayılabilir. Bir yenidoğan zıbın seti ile bu ihtiyaç da giderilebilir. Bebek giysisi denilince akla ilk olarak pamuk gelse de Chakra bu noktada çıtayı bir üst noktaya taşır ve ürünlerinde doğal bambu, pamuk, modal, organik pamuk gibi cilde dost içeriklere yer verir. Chakra yenidoğan hastane çıkışı seti yedi parçadan oluşan özel paketleri içerisinde bulunur. İçinde bir adet patikli tulum, bir adet kısa kollu çıtçıtlı bebek body, bir adet bebek battaniyesi, bir adet şapka, bir çift eldiven ve iki adet ağız bezi/bebek önlüğü yer alır. Bu açıdan yenidoğan hastane çıkışı setleri bebeğiniz doğduğunda ihtiyaç duyacağınız ilk kıyafet ve aksesuarların tamamını içerir. Bunların dışında daha dar kapsama sahip 5’li hastane çıkışı setleri de tercih edilebilir. Geniş kapsamlı bir set arayanlar için ise 10’lu hastane çıkışı setleri ideal bir seçenek olacaktır. Chakra hastane çıkışı bebek kıyafetleri bebeğinizi giydirirken tahrişe izin vermeyen yumuşaklığa sahiptir. Bebeğinizin tenini rahatsız etmeyen çıtçıtlar onu zahmetsizce giydirip soymanıza olanak verirken narin bedeninin de yorulmasını engeller. Organik, pamuk, modal ve bambudan gelen doğallık ve yumuşaklık sayesinde size bebeğinizi gözünüz arkada kalmadan giydirmenin rahatlığını yaşamak kalır.

Bebekler İçin Yenidoğan Hastane Çıkışı Setlerinde Doğru Kumaş Seçimi

Yenidoğan hastane çıkışı ürünleri satın alınırken dikkat edilmesi gereken belki de en önemli nokta doğru kumaş seçimidir. Zira bebeğiniz gözlerini açtığı ilk andan itibaren cildi dış dünyadan gelen her türlü alerjen unsura karşı savunmasız konumdadır. Ona anne karnındaki hassas ve özenli atmosferi bir nebze olsun sunabilmek tamamen doğal ürünlerden oluşan yumuşacık dokuya sahip ürünlerle sağlanabilir. İşte Chakra ipek görünümlü ve dokulu bebek hastane çıkışı ürünleri ile bunu başarır. Nefes alan özel dokuya sahip ürünler bebeğinizin terlemesini önlemeye yardımcı olur. OEKO-TEX ile Organic Blended Content Standard sertifikalarına sahip ürünler bu yönüyle uluslararası ölçütlerle denetlenir, onaylanır ve hiçbir kanserojen unsur ile ağır metal içermez.

Organik Bebek Hastane Çıkışı Seti

Chakra, hastane çıkışı bebek kıyafetini güvenilir içeriklerle hazırlar. Organik pamuk bazlı organik bebek hastane çıkışı setleri bunlardan sadece biridir. Yapısındaki organik pamuk lifleri bir yandan cilde dost bir yumuşaklık sunarken bir yandan da kolay esnemeye fırsat veren elastik formu ile bebeğinizin konforunu da destekler. Bambu ile organik pamuk liflerini içeren kumaş yapısı bebeğinizin gün boyu rahatlığına hizmet eder. Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu uykuya güvenle dalmasına yardımcı olarak ona huzurlu bir uyku vadeder. Bebek kıyafetleri sık yıkamaya maruz kalır. Chakra organik bazlı ürünler yıkanma sonrası ya da kullanım esnasında sertleşmeye fırsat vermez. İlk günkü yumuşak dokusunu koruyarak uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşatır.

Kız ve Erkek Bebekler İçin Uygun Yenidoğan Hastane Çıkışı Setleri

 

Yenidoğan hastane çıkışı setleri kız ve erkek bebeklere uygun şekilde tasarlanır. Gerek üzerlerinde bulunan baskı ve görseller gerekse kız ve erkek bebeklerde tercih edilen renkler bakımından farklı tasarımlar ortaya konur. Bu açıdan Chakra, yenidoğan hastane çıkışı modellerinde soft pembe ve soft mavi detaylar kullanarak kız ve erkek bebeklere uygun ürünler tasarlar. Oyuncak at, ay ve yıldızlar, ayıcık ve leylek gibi simgeler kullanarak modellerin sadelikten gelen zarafetini pekiştirir. Chakra yalnızca yenidoğan hastane çıkışı setleri ile değil bebeğiniz büyürken de sizin hep yanınızda olmayı sürdürür.

Bebeğiniz büyürken sıklıkla kullanacağınız body, bebek tulum, bebek pijama takımı gibi çeşitli ürünlere yine Chakra’nın vadettiği organik içeriklerle ulaşmanız mümkün. Siz de bebeğiniz için özenle tasarlanmış ve tamamen natürel içeriklerle dokunmuş bir yenidoğan hastane çıkışı arıyorsanız Chakra’yı ziyaret edin, bebeğinizin tenini ona layık olduğu değeri veren doğal ürünlerle buluşturun!