257,94 TL KDV Dahil
429,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Mint
384,93 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Lacivert
384,93 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Bej
384,93 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Pembe
384,93 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Mint
400,41 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Pembe
314,93 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Gri
1

PİKE TAKIMLARI VE BATTANİYE MODELLERİ

Pike ve Battaniye Modelleri: Chakra İle Dört Mevsim Kullanışlı Çeşitler

Yatak odalarındaki atmosferin ve uykuda geçen sürenin konforu üzerinde büyük etkisi olan ögeler şüphesiz pike ve battaniye modelleri. Gün içerisinde renk, desen ve doku özellikleriyle şık ve toplu bir ortamı mümkün kılan pike ve battaniye ürün grubu, mevsimsel olmaları ile konforlu ve doğru ısıda geçirilen bir uyku süreci sunar. 4 mevsim pike takımı çeşitleri ile her zaman kullanabileceğiniz pike modelleri Chakra kalitesi ile sunulur. Ev tekstili kategorisinde önemli yer tutan battaniye modelleri ve pike takımları, ekstra olarak içerdiği çarşaf ve yastık kılıfı ile uyumlu oluşları sayesinde yatak odalarında tatlı bir ahenkin oluşmasını mümkün kılar. Chakra’nın doğal kumaş içerikleri ve ürünlerin yapım aşamasında kullandığı teknolojiler sayesinde pike ve battaniye ürün grubu, eşsiz bir doku ve estetik sunar. Bir evi baştan tasarlarken istenilen ortam ve tarzı yansıtmayı çok daha kolay hale getiren çeyizlik pike takımları, çok çeşitli renk ve desen tasarımları ile en sıradışı zevklere sahip kişilerin dahi aradığını bulmasına olanak tanır. Farklı yatak boylarına ve kullanıcı isteklerine hitap edecek şekilde tasarlanan pike modelleri ve battaniye takımları, farklılık katacağı yatak odalarının sahipleri ile tanışmayı bekliyor. Battaniye ve pike modellerinin ayrıca odalarınızı süsleyen formunun yanında mutlaka yatak örtüsü modellerini ve nevresim takımlarını da inceleyebilirsiniz.

İhtiyaca Uygun İdeal Pike ve Battaniye Modelleri

Yatak odanıza renk katacak pike modelleri ve battaniye ürün kategorisi, geceleri keyifli bir uyku deneyimine katkıda bulunmak ile birlikte gün içerisinde yatak örtüsü olarak da kullanılabilir. Pike modelleri ve battaniye ürünlerinde kullanılan kumaş ve renk tercihleri, uyumlu ve estetik duruşlar sergilerken bazı modellerde bulunan nakış ve püskül detayları, zarif bir görünüm elde etmeyi sağlar. Çift ve tek kişilik tüm yatak boylarına uygun seçenekleri ile üretilen modeller, kolay ve konforlu kullanım özellikleri sunar. Kış mevsiminde içinizi ısıtacak yumuşacık battaniye modelleri, yaz mevsiminde ise incecik ve dokulu pike modelleri; yatak odalarında eşsiz konfor ve estetik yaratır. Bebekli ailelerin bebek odalarında tercih edebileceği bebek pike ürün kategorisi, doğal içeriği ile bebeklerin narin cildine en hassas şekilde davranır. Pike modelleri ile uyum içerisinde olan lastıkli ve lastiksiz çarşaf takımı çeşitlerine de mutlaka göz atmalısınız.

Çift Kişilik Pike ve Battaniye Modelleri

Çift kişilik yataklar için üretilen pike ve battaniye modelleri, ortalama olarak 210 x 240 cm ve 220 x 240 cm boyutlarına sahip olsa da, farklı yatak standartlarına göre ölçülerde ürünler de Chakra bünyesinde bulunur. Her tarzdaki yatak odasına hitap edebilmesi adına yumuşak renklerden canlı renklere, desenli ya da desensiz onlarca pike modelleri ve battaniye çeşitleri bulunur. Doğal kumaş içerikleri ile cildin hassasiyetine uygun olan pike ve battaniye modelleri, farklı doku ve örme seçenekleri ile tüm yatak odalarına yenilik getirir. Örgü battaniye ve modal pike gibi sıkça tercih edilen pike modelleri ve battaniye modellerini tercih ederek yeniliklere ayak uydurabilir, kendi tarzınızı Chakra pike-battaniyeler ile harmanlayarak hayalinizdeki yatak odasına kavuşabilirsiniz. Mutlaka Chakra’nın lastikli ve lastiksiz çift kişilik çarşaf takımı çeşitlerine de göz atmalısınız.

Tek Kişilik Pike ve Battaniye Modelleri

Çift kişilik pike modelleri ve battaniye ürün kategorisindeki seçeneklerin tek kişilik versiyonları da genç odaları ve tek kişilik yatak kullanan her grup için üretilir. Standart 160 x 210 cm ölçü ile birlikte daha küçük ve büyük ebatlardaki pike modelleri, battaniye modelleri, pike takımları ve battaniye takımları marka bünyesinde tasarlanır. Çok çeşitli renk skalası ile birlikte kullanıcı beğenisine sunulur. Kaliteli kumaş ve materyaller kullanılarak üretimi sağlanan ürünler konforlu bir uyku deneyimi sunar. Mutlaka Chakra’nın lastikli ve lastiksiz tek kişilik çarşaf takımı çeşitlerine de göz atmalısınız.

Bebek Pike Takımı ve Battaniyesi Modelleri

Bebekli ailelerin tercih edebileceği, yenidoğan ve daha büyük bebeklerin beşik ve yataklarını süsleyecek pike modelleri ve battaniye takımları, bebeklere ihtiyacı olan hassasiyeti sunar. Yaşı gereği her an her yerde uyuması gerekebilen bebeklerin ısı dengesini sağlayacak müslin pike takımı ürün grubu, hafif oluşu ile her yere taşınabilir. Bağışıklığı yeni oluşmaya ve güçlenmeye başlayan bebek ve çocukların hasta olmamaları için uyku sürecinde gerekli korumayı sağlayacak battaniye modelleri de Chakra’nın kaliteli kumaş tercihleri ile üretilir. Evin en küçüklerinin odalarını süsleyen bebek pike ve battaniyesi modelleri geniş renk skalası ile birlikte her temadaki odaya hitap eder. Bebek pike çeşitleri ve bebek battaniyesi modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Dört Mevsim Pamuklu ve Bambu Pike Modelleri

Ev tekstil ürünlerinin yatak odası için üretilen, alanında şüphesiz en çok ihtiyaç duyulan grup, battaniye ve pike grubu dört mevsim kullanıma uygun seçenekleri ile satışa sunulur. Yazlık pike ve kışlık battaniye kullanımı ile her mevsim aynı ve yüksek konfor eşliğinde çekilen uyku, enerjik günleri beraberinde getirir. Vücudun ihtiyaç duyduğu ısıda uyku çektikten sonra gün içinde yatak odasından gözünüze çarpan pike ve battaniye modelleri görünüşü ile de kendisine hayran bırakır. Hem gece, hem gündüz konfor ve şıklığı sonuna kadar sağlayan ürünler, doğru bakım ve temizlik hamleleri ile yıpranmadan, eskimeden uzun süreli kullanım sunar. Chakra, hem estetik hem de sağlık açısından kullanıcıların takdirini kazanır, bununla birlikte battaniye ve pike fiyatları konusunda da geniş skalası ile her kesime hitap eder. Tek kişilik, çift kişilik, çeyizlik ve bebek pike - battaniye ürün ve takımları ile her eve kalite ve güzellik sokmayı amaçlar. Kullanıcısının farklı renk, doku, boyut gibi ihtiyaçlarına kulak veren marka, ev tekstil ürünleri kategorisinde bulunan pike ve battaniye ürünlerini geliştirmeye, her geçen gün kataloğuna farklı ürünler eklemeye devam eder. Kullanıcılara ise onlarca seçenek arasından kendini en iyi ifade eden Chakra pike ve battaniye takımını seçmek kalır.