999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Mint
619,90 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Bej
399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Lacivert
449,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Beyaz
399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Gül Kurusu
449,99 TL KDV Dahil
499,99 TL KDV Dahil
499,99 TL KDV Dahil
649,99 TL KDV Dahil
999,99 TL KDV Dahil
899,99 TL KDV Dahil
1

UNİSEX BORNOZ MODELLERİ

Herkes İçin İdeal Chakra Unisex Bornoz Modelleri

Pamuk ve bambu gibi değişik malzemelerden üretilen bornozlar, yumuşak dokuları ile banyo sonrası keyifli bir deneyim yaşanmasını sağlar. Doğal içerikleri ve naturel yapılarından dolayı ciltte tahriş ya da kızarıklık gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçer. Duş sonrası vücudun kaybettiği ısıyı geri kazanmasına yardımcı olan bornoz modelleri her mevsim kullanılabilmeleri ile de kullanıcılara büyük bir kolaylık sunar. Kadın bornoz ve erkek bornoz modelleri rahat dökümleri ile kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Duş sonrasında rahatlatıcı etki sunan bornozlar günlük hayata büyük bir kolaylık sunar. Duşun ardından üzerinizde kalan nemi ve ıslaklığı tamamiyle alan ve cildin kuru hale gelmesini sağlayan bornoz modelleri ile duş sonrası yaşanabilecek soğuk algınlığı gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz. Pamuk ve bambu gibi değişik materyallerden üretilen bornozlar doğal içerikleri ile cilt üzerinde kızarıklık ya da tahriş gibi istenmeyen durumların oluşmasının önüne geçer. Kullanım kolaylığı ve saç bonesi kadar emicilik sunan kapşonlu bornoz modelleri ile banyo sonrası keyfiniz devam eder. Unisex bornoz modelleri, hem kadın hem de erkek bornoz ürünü olarak kullanılabilir. Doğal malzemelerden üretilen bornozlar rahat oldukları kadar insan sağlığını gözetecek şekilde üretilir. Aynı zamanda farklı beden seçeneklerine sahip olan bornozlar herkesin kendisi için ideal ürünü bulmasını kolaylaştırır. Ölçülerinize uygun bir bornozla vücudunuzu anında kurutabilir, rahat ve konforlu bir deneyim elde edebilirsiniz. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin beğenisini kazanan Chakra kalitesi sunan tüm bornoz modellerine göz atabilir, ihtiyaçlarınızı anında gidermeye başlayabilirsiniz.

Unisex Bornoz Dokuma Özellikleri: Pamuk ve Bambu Bornoz

Doğal bir elyaf olan bambudan üretilen bornozlar organik olmaları ve antialerjik özellikler barındırmaları ile öne çıkar. Chakra'nın bambu üzerine yıllardır edindiği deneyimin bir çıktısı olarak kaliteyi üst seviyeye taşıyan bambu bornoz modelleri, vücudu rahatlatan yapıları ile pek çok kişinin beğenisini kazanır. Hem kadın hem de erkek bornoz formundaki unisex bornoz modellerinin vücut ile direkt temas halinde olduğu için doğal olması ve cilde zarar vermemesi oldukça önemlidir. Bambu kun ismi verilen antibakteriyel özelliğe sahip bornozları ile Chakra, insan sağlığını gözetecek şekilde ürünlerini tasarlar. Chakra'nın sunduğu bambu ve pamuk bornoz modelleri kaliteli malzemenin başarılı işçilik ile bir araya gelmesiyle kullanıcılarına doğal bir deneyim vadeder. Rahat, yumuşak, nemi anında emen ve kullanışlı olan bornoz modelleri ile bornozlar banyo keyfini bir üst seviyeye taşır. Malzeme kalitesini belirli bir seviyenin üzerinde tutan bornoz modelleri hijyenik özellikleri ile de dikkatleri üzerinde toplar. Kolay yıkanabilen bornozlar günlük hayata büyük bir kolaylık katar. Sunduğu fonksiyonel özelliklere ek olarak farklı renk alternatiflerine sahip olan bornozlar arasından istediğiniz tona kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ekru, açık aqua, beyaz, marin mavi, açık toprak, inci mavi ya da duman gibi birbirinden değişik onlarca renk seçeneğine sahip olan Chakra, herkesin beğenebileceği bir modeli bünyesinde barındırır. Aynı zamanda  yıkandıkça yıpranmayan bornozlar, renklerini uzun bir süre boyunca korumayı başarır. Bornoz ihtiyacınız varsa Chakra'da bulunan bütçe zorlamayan bornoz fiyatları arasından gereksinimlerinizi kısa sürede karşılayabilirsiniz. Kadın ve erkek bornoz formundaki yüksek emici ve yumuşak dokulu bornoz modellerine siz de Chakra kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca bornoz modellerinin kullanımından memnun kalmayanlar için banyo havlusu modellerine de göz atabilirsiniz.

İdeal Unisex Bornoz Uzunlukları

Bornozlar beden seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda farklı boylarda satışa sunulur. Herkesin ölçülerine uygun olabilecek çeşitliliğe sahip olan bornoz modelleri arasından sizin için ideal uzunluğa sahip olan bornozu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Kısa bornoz takımı yaz ve ilkbahar aylarında kullanışlı hale gelen bir modeldir. Vücudu boğmaması ve duş sonrası terleme yapmaması ile pek çok kişinin günlük hayatta değerlendirdiği parçalar arasında yer alır. Aynı zamanda ürünleri incelediğinizde kapüşonsuz ve kapüşonlu bornoz modelleri olmak üzere genel anlamda iki model ile karşılaşabilirsiniz. Kapüşonlu olanlar saçı kurutmak için ekstra havlu ihtiyacını ortadan kaldırması ile pratik ve kullanışlı parçalar olma özelliği gösterir. Kapüşon bulunmayan bornozlarsa havlu ile saçını kurutmayı tercih eden kullanıcılar için idealdir. Kış ve sonbahar ayları içinse daha uzun bornoz modellerinden kullanmak ideal olabilir. Chakra'nın bornoz çeşitleri hafif yapıları sayesinde vücuda ağırlık yapmaz. Böylece duş sonrası keyifli bir deneyim yaşanmasına imkân tanır. Hafif olmasına rağmen etkili bir kurutma sunan modeller ile duş sonrası çabuk kurulanabilir, saçlarınızı makine ile kurutmayı tercih ediyorsanız bornozu üzerinizden çıkartmaya gerek duymadan kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kadın ve erkek bornoz formuna uygun kısa ve uzun bornoz modellerinden kendinize en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Farklı boylarda olan Chakra'nın bornozlarına göz atarak kendinize uygun bir modele anında erişebilirsiniz.

Çeyizlik Bornoz Modelleri: Unisex Bornoz

 

Çeyiz hazırlığı sırasında bornoz seçimi yapmak oldukça önemlidir. Chakra'da bulunan çeyizlik bornoz modelleri her bütçeye ve beden ölçüsüne uygun olmasının dışında uzun süreli bir kullanım sunmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Yıkandıkça yıpranmayan ve kullanıldıkça yırtılmayan bornozları uzun yıllar boyunca rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda tasarımsal olarak estetik özellikler barındıran ürünler ile hem partneriniz hem de kendiniz için ideal çeyizlik bornoz modelini bulabilirsiniz. Ürünleri incelediğinizde kadın ve erkekler için ayrı bornozlar olduğunu görebileceğiniz gibi herkes için uygun olan unisex bornoz modelleri ile de karşılaşabilirsiniz. Rahat ve bol kesimleri ile kadın ve erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği unisex bornoz modelleri, eşlerin uyumlu bornozlar satın almasına imkân tanır. Hem kadın hem de erkek bornoz formlu unisex bornoz modellerine göz atarak hem kendiniz hem de eşiniz için ideal modelinizi bulabilirsiniz. Kuşak ve kollarda bulunan çizgiler yardımıyla görsel olarak da hoş bir görünüm alan bornozlar, herkesin rahatlıkla kullanabileceği tasarımlara sahiptir. Unisex bornoz modellerin dışında ince malzemeden üretilen sabahlık bornoz modelleriyle de güne rahat bir başlangıç yapabilirsiniz. Sabahlık ya da duş sonrası kullanım için uygun olan bornozlara Chakra üzerinden ulaşabilirsiniz.