1

TEK KİŞİLİK ÇARŞAF MODELLERİ

Tek Kişilik Çarşaf Takımları

Daha rahat ve keyifli bir uyku deneyimi için kullanacağınız çarşaf modelleri oldukça önemlidir. Chakra kalitesiyle üretilen tek kişilik çarşaf modelleri, derin bir uyku fırsatı sunar. Evinize tazeliği ve doğallığı taşıyan Chakra, özel yaşam alanlarınıza yumuşak dokulu ürünleriyle eşlik eder. Standart boy olarak sıklıkla tercih edilen tek kişilik yatak çarşafı çeşitleri, daha verimli bir uyku deneyimi sunarak hayat kalitenizi artırır. Markanın ürün skalası içerisinde yer alan tek kişilik çarşaflar, oldukça hacimli bir yere sahiptir. Tek kişilik çarşaflar arasında yer alan lastikli çarşafların kenar kısımlarında güçlü lastik detayları yer alır. Bu lastikler sayesinde yatakta gergin duran çarşaflar, toplanma, dağılma gibi problemlerin önüne geçer. Chakra markasının yumuşak kumaşlarından yapılan ürünler, teninize de uyum sağlar. Terlemeyi minimuma indiren kaliteli ürünler, özellikle yaz aylarında kurtarıcı olur. Her dönem kullanabileceğiniz tek kişilik çarşaflar, farklı renklere ve modellere sahiptir. Ortamın havasını değiştirecek ürünlere Chakra aracılığıyla ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürüne kısa zamanda sahip olabilirsiniz.

Tek Kişilik Çarşaf: Chakra Doğallığı ve Kalitesi İle Yataklarınıza Doğal Bir Dokunuş

Chakra, çarşaf takımlarını tamamen organik ve antialerjik kumaşlardan yapar. Çarşafların yapımında bambu elyafı kullanılır. Bambu elyafı, bambu ağaçlarından gelen doğal ve sağlıklı bir elyaf çeşididir. Chakra doğallığıyla bambu liflerinden üretilen iplikler özenle işlenir. Bu sayede vücut terini emen ve teninizi dinlendiren tek kişilik çarşaf modelleri elde edilir. Doğal antibakteriyel özellikli tek kişilik çarşaflar, otel, ev, pansiyon gibi ortamlarda kullanılabilir. Hijyenin sağlık için ne kadar önemli olduğunu bilen Chakra, bazı ürünlerinde "bambu kun" isimli anti-bakteri maddesine yer verir. Bu sayede ultra hijyenik ve kaliteli ürünler sunar. Tek kişilik çarşaflar, lastikli ve lastiksiz olmak üzere ikiye ayrılır. Her birinin kullanıcılara sunduğu avantaj farklıdır. Teknolojinin ve doğanın gücünden faydalanarak yapılan çarşaflar, uzun  ömürlü kullanıma uygundur. Yapımında kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde sık yıkamalarda bile renk solmasını minimuma indirir. İlk günkü kalitesini koruyan ürünler, her zaman doğal ve göz alıcı canlılıkta kalır.

En Doğal Kumaşlar İle Chakra Tek Kişilik Çarşaf

İnsan-doku ilişkisini en pozitif haliyle sunan Chakra, çarşaflarında kullandığı doğal kumaşlarla öne çıkar. Tek kişilik fitted çarşaf modelleri, oldukça yumuşak ve rahattır. Bu sayede yatağınıza tam olarak yerleşir ve rahatsızlık hissi uyandırmaz. Lastikli ürünlerin lastik kısımları iç dikiş yöntemiyle kamufle edilir. Bu sayede herhangi bir görüntü kirliliğine neden olmaz. Sürekli çarşaf düzeltmek zahmetine son veren lastikli çarşaflar ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik Chakra bünyesinde sadece tek parça değil takım halinde ürünler de mevcuttur. Lastik çarşaflı nevresim takımı modelleri yatağınızın üzerine direk olarak serebileceğiniz, doğal ve antibakteriyel kumaşlardan yapılır.  Birbiriyle uyumlu renklerin bir araya getirildiği nevresim takımı ve yatak örtüsü modelleri sayesinde kombin zahmetine girmeden şık ve kaliteli bir oda tasarlamanız mümkündür. 

Kolay Kullanımı İle Tek Kişilik Lastikli Çarşaf

Pek çok kişi tarafından tercih edilen tek kişilik lastikli çarşaf oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahiptir. Çarşafı çevreleyen lastikler, yatak ile doğrudan bağ kurar. Yatağınızın boyutuna göre  tek kişilik lastikli çarşaf çeşitlerinden birini seçebilir, tek hareketle yatağınızla uyumlu hale getirebilirsiniz. Tek kişilik lastikli çarşafaların lastik kısımları yatağınızı tutacağından bu işlemi tek seferlik yapmanız yeterlidir. Tek kişilik penye lastikli çarşaf gibi onlarca kullanışlı ve doğal ürün Chakra güvencesiyle sizleri bekler. Lastikli ve lastiksiz çarşaflar arasından ihtiyaç ve beklentilerine göre bir tercih yapabilir, doğallıktan gelen rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz. Siz de kolay kullanımı ile beğeninize sunulan tek kişilik lastikli çarşaf takımlarına Chakra kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Şık Görüntüsü İle Tek Kişilik Lastiksiz Çarşaf

Farklı kumaş yapıları ve boyutlarıyla ilgi gören tek kişilik lastiksiz çarşaf modelleri, renkleri ile odanızın havasını değiştirir.  Açık toprak, duman mavi, beyaz, eski mürdüm gibi oldukça güzel tonlara sahip olan lastiksiz çarşaflar, tarzınıza göre kombinlenebilir.  Pozitif enerjiyi odanıza yayan ürünler, kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkarır. Serinletici yapısı ve hijyenik dokusuyla ön plana çıkan çarşaflar, oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Bu sayede tek kişilik çarşaflar özellikle yaz aylarında tek parça olarak da kullanılabilir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan tek kişilik lastiksiz çarşaf modelleri, kaliteli yapısı sayesinde kırışmaları minimuma indirir ve deformasyonlara karşı dayanıklıdır.

Yataklarınız İçin ideal Tek Kişilik Çarşaf Ölçüsü

Yatak odası, genç odası takımı gibi dekorasyonları tamamlayan tek kişilik çarşaflar, özel tasarımları ve sağlıklı yapılarıyla her evin vazgeçilmezidir. Bu nedenle tek kişilik çarşaflar, yatakların boyutlarına göre farklı ebatlarda üretilir. Örneğin klasik ve orta boy yataklar için ideal olan 90x190 lastikli çarşaf modelleri, yatağınızı tam olarak sararak kullanıcı memnuniyetini üst düzeye çıkarır. Daha büyük bir tek kişilik yatağınız varsa 120x200 lastikli çarşaf modellerinden birini tercih edebilirsiniz. İster 120120 lastikli çarşaf olsun ister 90x190 lastikli çarşaf olsun çarşaf takımı boyutunu seçmeden önce yatağınızın ölçülerini bilmeniz ve ona göre almanız oldukça önemlidir. Aksi takdirde istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Tek kişilik çarşaf fiyatları, pek çok kritere bağlı olarak değişiklik gösterir. Tek kişilik çarşafın lastikli olup olmadığı, boyutu, kumaş yapısı fiyatı belirleyici unsurlardandır. Çarşafların yapımında bambu kumaşın yanı sıra pamuk da kullanılır. Pamuk ve bambu oranı değiştikçe fiyatta da bir değişiklik gözlemlenebilir. Ayrıca çarşafların boyutu arttıkça fiyatta da bir artış olabilir. Genellikle ürünlerin renki fiyatı etkilemez. Renk koruyucu özelliği yüksek olan ürünleri sevdiklerinize hediye edebilir ya da evinizi güzelleştirecek bir jest yapabilirsiniz. Siz de Chakra’nın birbirinden kaliteli çarşaf modellerini inceleyebilir, bütçenize uygun fiyatlarda kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.