369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Clean Cotton
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural Flowers
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Oriental Amber
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Powder Pleasure
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Soft Linen
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Natural Flowers
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Ocean Breeze
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Oriental Amber
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Ocean Breeze
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Powder Pleasure
219,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Soft Linen
1

SPREY ODA KOKUSU ÇEŞİTLERİ

Sprey Oda Kokusu Çeşitleri

Chakra kaliteli ve orjinal ürünleri sayesinde sizlere doğanın enerjisini yaşam alanınızda da deneyimleme imkanı sunuyor. Markanın evinizin her alanına özel olarak formüle edilmiş ürünleri beğeni kazanıyor. Doğanın tüm tazeliğinden ilham alan sprey oda kokusu çeşitleri ile evinizi özel kılabilirsiniz.

Markada yer alan farklı esanslardaki kokular ile evinizin her odasını özel bir dünyaya dönüştürebilirsiniz. Natural Flowers kokusu ile portakal ve mandalin notalarını gün boyu odanızda hissedeceksiniz. Powder Pleasure oda kokusu ile bergamut, yasemin ve pudra miskin eşsiz uyumu bir araya getiriliyor. Ürünlerin içeriğinde yer alan %71’lik alkol oranı sayesinde uzun süre kalıcı kokunun keyfine varmak mümkün oluyor.

Eviniz ya da yaşam alanları için bir koku seçmek, kişinin tarzını ve tercihlerini anlamanın en kolay yollarından biridir. Chakra geniş ürün skalası ile, hemen hemen her kişinin zevklerine hitap edecek bir oda kokusu seçeneği sunuyor.

Sprey Oda Kokusu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Eviniz ya da farklı yaşam alanları için bir koku satın alırken bazı önemli noktalara dikkat etmenizde fayda bulunabilir. Bu noktalardan birisi olan kalıcılık faktörü ürünlerden tam performans almanız için çok önemlidir. Markanın oda kokularında yer alan %71’lik alkol oranı sayesinde uzun süre kalıcı bir koku elde edebilirsiniz. Kalıcı olan bir sprey oda kokusu ile hem bütçenize katkı sağlayabilir hem de uzun saatler boyunca eşsiz bir kokunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir diğer faktör ise ürünlerin içinde kullanılan esansların orjinalliği ve doğallığıdır. Doğal ve orjinal olmayan esansların kullanıldığı ürünler sizleri rahatsız edebilir ve hatta düzenli olarak maruz kalma sonucunda astım gibi hastalıklara neden olabilir. Bu sebepten ötürü markanın ürünleri sizlerin sağlığını bozmayacak şekilde kaliteli malzemeler kullanılarak formüle edilir. Soft Linen oda kokusunun doğal Müge çiçeği esansı ile benzersiz kokusunu evinizde kullanabilirsiniz.

Son olarak da kullanım kolaylığı da ürünleri satın alırken üstünde durulması gereken bir faktördür. Şık bir görüntü sunan markanın ürünleri, rahat bir kullanım sağlayan markanın sprey oda kokuları hayatınıza pratiklik sunabilir.

Sprey Oda Kokusu Nasıl Kullanılır ?

Vakit geçirdiğiniz kapalı mekanlarda istenmeyen kokulara maruz kalmamak için bir sprey oda kokusuna ihtiyacınız olabilir. Oda spreyleri yalnızca evde ya da arabada değil, aklınıza gelebilecek her türlü iç mekanda da rahatlıkla kullanılabilir. Evinizin, odanızın, iş yerinizin, arabanızın ve pek çok farklı yaşam alanının, çok daha ferah ve temiz kokmasını markanın benzersiz ürünleri ile sağlayabilirsiniz.

Popüler ve kaliteli markalarından biri olan Chakra ürünleri ile ortamınızın havasını tamamen değiştirebilirsiniz. Misafirleriniz ya da sevdikleriniz gelmeden hemen önce 1 ile 2 fıs Chakra oda kokusu sıkarak onlara ile evinizin kokusunun tadını çıkarma imkanı verebilirsiniz. Kalabalık veya hava almayan ortamlarda ürünün etkisi ve kokusu oldukça belirgindir.

Sprey Oda Kokusu Kullanım Ömrü Ne Kadardır ?

Kalitesi ve orijinal ürün içerikleri ile tanınan Chakra, sizi evinizde, ofiste veya arabanızda hissettiren hoş çiçek kokuları ve farklı esansları ile büyüleyebilir. Ürün çeşitleri hem ortamdaki kokuları filtreler hem de farklı içeriklerin kokusuyla size dinginlik verebilir. Evde, iş yerinde ve farklı yaşam alanlarında ürünlerin kullanımı oldukça rahattır. Sprey oda kokusu, özel ve ferahlatıcı içeriği ile beğeni kazanılır. Verdiği ferah kokunun yanında gün boyu kalıcılık sunan ürünler ile bir odanın havasını anında değiştirebilirsiniz. Chakra oda kokusu, bahar çiçekleri ve estetik şişe tasarım özellikleriyle kullanıldığı ortama şıklık katabilir. Her beğeniden kişinin istek ve gereksinimlerine göre hazırlanmış Chakra oda spreyleri ile yaşam alanınızı tüm beklentilere uygun hale getirebilirsiniz.

Sprey Oda Kokusu Kalıcı Mıdır?

Chakra, benzersiz bir oda spreyinin mükemmel etkisini maksimum uzun ömür ile bir araya getirerek oda spreyi kullanımı deneyimini bir sonraki seviyeye taşımayı başarır. Bu ev kokuları, çok az miktarlarda ortamlarda kullanıldıklarında bile, yaşam alanınızdaki tüm enerjiyi yeniden üreterek ve tamamen farklı kılarak dikkat çekici bir etki gösterebilir. Doğadan ilham alan farklı kokularını özünde yansıtan bu oda kokuları, her notada özel efektler sunarak sizlere kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşatabilir. Tüm esanslar doğadan geldiği için kalıcılık süreleri de oldukça yüksektir. Gün içinde manuel olarak kullanılan ve gün boyu etkinliğini kaybetmeyen özellikleri ile bu oda parfümlerini tekrar sıkmanıza gerek kalmaz.

Chakra Ocean Breeze satın alarak evinizin veya diğer yaşam alanlarınızın uzun süre taze kokmasını sağlayabilirsiniz. Chakra markalı oda parfümü, tek bir kullanımla odadaki atmosferi anında değiştirebilir. Salon, mutfak, tuvalet ve yatak odalarına uygun Chakra çeşitlerini dilediğiniz zaman uygulayabilir ve rahatlıkla sıkabilirsiniz. Doğadan ve çiceklerden ilham alan formülü ile yaşam alanlarınıza ferahlatıcı bir koku getirebilirsiniz. Chakra oda spreyi ortama veya perde gibi kumaşlara uygulayarak daha uzun süreli kalıcılık elde edebilirsiniz.

Sprey Oda Kokusu Fiyatları Ne Kadardır ?

Chakra markasının sizin için özel olarak doğadan ilham alarak tasarladığı benzersiz kokulu oda spreyi çeşitleri, etrafınızdaki havayı arındırmaya ve odayı taze bir atmosfer ile doldurmaya yardımcı olur. Yasemin, şakayık, lavanta, turunçgiller gibi farklı çiçek esanslarını içeren ürünler, gün boyu kalıcı formülü sayesinde yaşam alanınıza enfes bir koku getirebilir. Sıkıldığı alana hoş ve kalıcı bir koku yayan ve şık cam şise tasarımı ile yaşam alanınıza lüks bir hava katabilir. Doğanın tüm çiçeklerini ve kokularını koklayabileceğiniz eşsiz bir sprey ile evinizin aurasını değiştirebilirsiniz. Hafif ve ferahlatıcı özü ile her nefeste tazelenebilirsiniz. Tazeliğiyle öne çıkan oda spreylerini Chakra kalitesiyle kısa sürede temin edebilmeniz mümkün.