349,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
489,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Kahverengi
599,99 TL KDV Dahil
129,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Standart
109,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Vizon
579,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
669,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
369,99 TL KDV Dahil
129,99 TL KDV Dahil
599,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
179,99 TL KDV Dahil
529,99 TL KDV Dahil
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
129,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
179,99 TL KDV Dahil
759,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
669,99 TL KDV Dahil
129,99 TL KDV Dahil
999,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
1 2 3 >

TABAK & KASE ÇEŞİTLERİ - YEMEK TAKIMLARI

Tabak Modelleri & Kase Çeşitleri

Chakra tabak modelleri yapıldığı malzemelere göre ahşap, bambu, cam ve porselen olarak farklı çeşitlerdedir. Sade ve modern tasarımların birlikteliğiyle şık sofralar kurmanıza yardımcı olur. Lezzetli yemekleri daha da güzelleştiren şey estetik bir sunumdur. Chakra doğallığını evinizin her yerinde gösterebilirsiniz. Özel davetlerinizde misafirlerinizi etkileyecek yemek tabağı modelleri ile yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Yemek sofralarında farklı malzemeden üretilmiş veya farklı özelliklerde tabak çeşitlerini kullanabilirsiniz. Klasik yemek takımı kullanımına alternatif olarak yenilikçi bir sunum yapmak tamamen tercihinize kalır. Chakra dokunuşuyla hazırlanan sunum tabakları mermer desenli, ahşap kaplamalı ve desenli porselen görünümündedir. Kendi tarzınıza ve evinizin tarzına uyan modellerden birini seçerek hemen satın alabilirsiniz.

Chakra Tabak Seçenekleri İle Her Öğün Şık Bir Sunum

Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar geçen sürede gün içinde birçok kez farklı çeşitte tabak kullanılır. Düz tabak, çukur tabak, kayık tabak ve kase gibi yiyeceklere göre tabak seçimi yapılır. Ailece yenen akşam yemeklerinde salataları koymak için büyük kase kullanılabilir. Çorba içilirken ise çukur tabak veya küçük kaseler tercih edilir. Yemek için kare tabak veya yuvarlak tabakla sunum yapılır. Chakra tabak çeşitleri hem günlük olarak hem de misafirlerinize kullanabileceğiniz alternatiflerden oluşur. Genelde düz veya zarif desenli modelleri bulunur. Sabah kahvaltılarında kullanabileceğiniz kahvaltı takımları ve sunum tabakları da hafta sonu keyfinde size eşlik eder. Ailenizle veya dostlarınızla yenen her yemek özel ve güzel bir sunumu hak eder. Chakra’nın kullanışlı şarap kadehi ve karaf sürahi çeşitleri ile de davet sofralarınızı tamamlayabilirsiniz.

Chakra Tabak ve Kase Modelleri İle Estetik Görünüm

Chakra tabak ve kase modelleri sayesinde özel davetleriniz için uygun sofralar hazırlayabilirsiniz. Yemeklerinizde kullandığınız doğal içerikleri sofralarınızda da kullanmanız önemlidir. Mango ağacından yapılan özel tasarım tabaklar farklı duruşları ve hoş görüntüleri ile misafirlerinizi etkiler. Chakra yemek takımları fine bone ürünlerden oluşan seçenekleri ile kadmiyum ve kurşun gibi zararlı kimyasal maddeleri içermez. İnsan sağlığına uygun özellikte malzemelerden üretilen takımlar en çok tercih edilenler arasında yer alır. Normal porselenlere göre daha ince ve zarif bir tasarıma sahiptirler. Ayrıca sade görüntüye sahip porselenleri mikrodalgada güvenle kullanma şansınız bulunur. Bu sayede misafirlerinize yemekleri sıcak olarak servis yapabilirsiniz.

Chakra Tabak Modelleri İle Zarif Bir Sofra Dizaynı

Çocuklarınızın veya sizin doğum günü yemekleriniz ve kutlamalarınız için seçtiğiniz tabaklar kadar hazırladığınız sofra da önemlidir. Özel konseptle hazırlanan yemek sofranızda sade ve şık tasarımları kullanabilirsiniz. Bu durumda renkli yemekleriniz ve pastanız ön plana çıkar. Çocukların sevdikleri atıştırmalıkları ahşap kaselerin içinde servis yaparak göze de hitap edebilirsiniz. Pastanız için seçeceğiniz porselen tabak ve sunum tabakları konseptinizi tamamlayan desen ve renkte olabilir. Uyumlu olarak hazırlanan sofra düzeni ile zarif bir sofra dizaynı mümkün olur. Bu sayede herkesin beğenisini kazanırsınız. Yemekleriniz kadar sofralarınızla da göz doldurursunuz. Davetlerinizde sofralarınızı tamamlayacak sofra tekstili ürünleri ile zarif bir dizayn elde edebilirsiniz.

Chakra İle İstediğiniz Boyut ve Şekilde Kase Çeşitleri

Chakra ürünleri doğanın sunduğu malzemeler ve porselenin birlikteliğiyle farklı bir uyum sunar. Kase çeşitleri arasında büyük kase, kare kase, yuvarlak kase ve kase takımı gibi çeşitler sayılabilir. Tüm kase çeşitleri tek tek birleştirilerek kendi tarzınızda bir sofra düzeni oluşturabilirsiniz. Ayrıca cam kase seçeneklerini sabah kahvaltıda reçel veya zeytin koymak için kullanabilirsiniz. Kare kase modern görüntüsüyle sunum tabağı olarak her zaman kullanılabilen bir seçenektir. Büyük kase taze meyvelerin mutfağınızda hoş bir şekilde görünmesini sağlar. Çocuklarınız istedikleri zaman meyveleri alıp yiyebilirler. Akşam televizyon keyfi sırasında çayın yanında ahşap kase içinde kuruyemiş sunumu da herkesin hoşuna gider. Ahşap ürünleri çocuklu evler için çok idealdir. Kullanımı rahat ve dayanıklı ürün olmaları sebebiyle tercih edilirler. Ahşap ve mango ağacının bir arada kullanıldığı özel tasarım kaseler de farklılık arayanların tercihi olur.

Sofralarınıza En Uygun Kase Seti ve Takımı Seçimi

 

Yemek takımınızı bir defa aldıktan sonra uzun yıllar kullanırsınız. Bazen yıllar geçtikçe eksilen tabaklar olabilir. Yemek takımınızı yenilerken kare tabak ve kare kase gibi farklı görünümde ürünlerle tamamlayabilirsiniz. Sofralarınıza uyan kase seti ve takımını seçebilmeniz için Chakra ürünlerini zevkinize göre filtrelemeniz yeterlidir. Aradığınız ürüne kısa sürede kavuşursunuz. Yemek takımları porselen tabak, sunum tabağı ve kase çeşitlerinin birleşmesiyle oluşturulan ürünlerdir. Seçimlerinizi porselen ve ahşabı bir arada kullanarak yapabilirsiniz. Ya da klasik porselen takımlarıyla zarif ve modern bir sofra kurabilirsiniz. Birçok farklı özellikte ürünü bir araya getirip kullanmak tamamen sizin zevkinize bağlıdır. Yaratıcı ve yenilikçi biriyseniz bunu sofralarınıza da yansıtabilirsiniz. Chakra modelleri size bu olanakları sonuna kadar sunar.

Chakra yemek takımı modelleri zarif çizgileri ile 12 kişilik ürünlerden oluşur. Takım içinde düz tabak, çukur tabak, küçük kase, kapaklı çorbalık ve kayık tabak yer alır. Bunlara ek olarak tuzluk, biberlik, peçetelik, kürdanlık, sosluk ve sosluk tabağı da bulunur. Misafirlerinize eksiksiz sofra kurabilmeniz için gereken her türlü detay düşünülmüştür. Ana yemekten tatlıya kadar bütün tabak çeşitleri zarif ve estetik dizaynlarla üretilir. İstediğiniz desenli veya sade modeli bir tıkla işaretleyerek satın alabilirsiniz. Ürünler özenle paketlenerek evinize kadar getirilir. Uzun yıllar boyunca keyifli sofralar kurmanız için size yardımcı olur. Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber tüm özel günlerinizde kullanabileceğiniz birbirinden özel seçenekler sizlerin beğenisine sunulur. Chakra sofralarınıza zerafet ve şık dokunuşlar yaparak misafirlerinizde hoş anılar bırakmanıza yardımcı olur.