249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
249,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Natural
1

ÇATAL BIÇAK SETİ, PEYNİR & ET BIÇAĞI

Çatal Bıçak Seti

Bütün aile bireylerinin bir arada toplandığı özel ortamlardan biri de yemek yenilen gösterişli sofralardır. Hem aile üyelerini bir araya getiren hem de gelen konukların ağırlandığı, yemek masalarını dolduran yemeklerden çok göz zevkine hitap eden çatal bıçak setleri ve çatal kaşık takımı çeşitleri dikkatleri çeker. Yemeklerin lezzeti kadar sofraların sunumu ve şıklığı da bir o kadar önemlidir. Chakra çatal bıçak seti çeşitleri ile elde etmek istediğiniz şık masalara kavuşabileceğiniz gibi, gelen misafirlerinizi ne kadar önemsediğinizi onlara gösterebilirsiniz.

Sofra şıklığı sadece konuklar ya da aile bireylerinin bütünü ile değil zaman zaman baş başa yenen yemekler için de önemlidir. Eşinizle özel ve anlamlı günlerinizi kutlamak istediğinizde sizde mutlaka güzel bir masa hazırlamak istersiniz. Özel günleriniz için size bu konuda yardımcı olacak, birbirinden zarif olan bu çatal kaşık takımı sayesinde siz de romantik sofralar hazırlayabilirsiniz.

Chakra Çatal Bıçak Seti Çeşitleri İle Sofralarınızı Tamamlayın

Oldukça fazla seçenekleri bulunan Chakra çatal bıçak seti çeşitleri arasında günlük çatal bıçak takımını, çekirdek aile olarak her öğünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mutfak bıçak takımının içinde; bıçak takımları, et bıçağı, kahvaltı bıçağı gibi pek çok ürünler mutfakta işlerinizi kolaylaştırırken şık tasarımları ile sevdiklerinize lezzetli ve keyifli yemekler yapmanıza da olanak sağlar. Kahvaltı bıçağı ve et bıçağı çeşitleri ile davetlerinizde konuklarınıza şıklık ve aynı zamanda kolaylık sunabilirsiniz. Sofralarda şık ve zarif bir görünüm veren çatal, kaşık, bıçak setleri 6 kişilik, 12 kişilik ve 24 kişilik ürünler kalabalık aileler, sürekli konuk ağırlayan aileler ve yeni evlenecek çiftlerin çeyiz setlerinde sahip olduğu şık tasarımları ile göz doldurur.

Markanın bazı modelleri, sade ve düz olarak dizayn edildiği gibi bazı ürünleri estetik çizgi, nostaljik desenler ve modern dokunuşları ile hemen herkesi etkiler. Leke tutmayan özelliğe sahip olan bu ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği sayesinde mutfakta size daha çok yardımcı olur. Mutfakta ve yemek sofralarınızda kullandığınız çatal kaşık takımı ve çatal bıçak seti çeşitlerini tamamlamak için Chakra tabak & kase çeşitleri, şarap kadehi & karaf sürahi çeşitleri ile koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz.

Kahvaltı ve Yemek Sofralarınıza Uygun Çatal Bıçak Seti Çeşitleri

Chakra çatal bıçak setleri çeşitleri arasında bulunan ve genellikle kahvaltı sofraları görünüm açısından oldukça zengin kılan, ahşap saplı çatal bıçak takımı kullanımından önce şık görünümleri ile sofrada bulunan herkesi etkisi altına alır. Kahvaltı sofralarınıza uygun kahvaltı bıçağı ve şık davetleriniz öncesi kurtarıcınız et bıçağı çeşitleri her mutfağın olmazsa olmaz birer parçasıdır. Doğal ve şık görünümleri ile mükemmel sunum yapmanıza olanak sağlayan bambu çatal kaşık takımının yemek yenen kısımları paslanmaz çelik olduğundan uzun yıllar kullanılabildiği gibi kahvaltı bıçağı çeşitleri yemek masalarında muhteşem görünümleri ile iştahınızın açılmasını da sağlar.

Chakra bıçak çeşitleri, lezzetli yemekler hazırlamanıza ve pratik kullanımı ile mutfakta daha çok zaman kazanmanıza yardımcı olur. Mutfağın en önemli işlevsel ürünlerinden olan bu ürünler pratik bıçak setleri ile hızlı kesim işlemleri gerçekleştirilebilirken ele tam oturan yapısı ile sıra dışı bir performans sergiler. Lezzetli yemeklerin mimarı olan bu setler modern, şık, klasik, bambu gibi pek çok tasarımlar ile mutfakta ihtiyaç duyulan ürünleri bir araya getirerek yemek hazırlama ve yemek sunma sürecini oldukça zevkli hale getirir. Ayrıca Amerikan servis ürünleri ile sofralarınıza şıklık katabilirsiniz.

Çatal Bıçak Setleri Dizimi ve Sofra Dizaynı

Türk gelenek ve göreneklerimizde yemek yediğimiz sofralarımızın temizliği ve şıklığı oldukça önemlidir. Sofra kurarken en büyük ihtiyaçlardan biri de çatal kaşık bıçak takımı gibi parçalardır. Yemek takımı ile uyum içerisinde olan bu setler birden çok fazla parçaya sahip olarak tasarlanır. Çatal bıçak setleri dizimi ve dizaynı kullanılan malzemelerin kalitesi kadar önemli bir konudur. Çatal bıçak takımı, kullanış amaçlarına göre, dıştan başlayarak içe doğru gelecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Birbirinden şık tasarıma sahip olan bu çatal kaşık seti kullanımında bazı detaylar sofranızın görünümünü baştan aşağıya değiştirecektir.

Yemek bıçağı, yemek kaşığı tabağın sağına, yemek çatalı tabağın soluna gelecek şekilde dizayn edilir. Tatlı ve meyve bıçağı ise tabağın ön kısmına keskin tarafı tabağa, sapı sağa doğru olacak şekilde hazırlanır. Oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemeler ile üretimi yapılmış olan Chakra kaşık bıçak seti uzun süreli kullanım ömrü sayesinde ürünlerini tercih edenlere farklı bir deneyim yaşatır. Hem şık hem kaliteli olan bu ürünler yemek yemeyi oldukça keyifli hale dönüştürür.

Chakra ile Bambu Tahta Kaşık Seti

 

Premium peynir bıçağı seti ve bambu tahta kaşık seti, doğal zeytin ağacından hazırlanan sap tasarımı ve paslanmaz çelikten üretilen bıçak kısımları ile mutfakta keyifli yemek hazırlamanıza ve sofralarınıza zevkle sunumlar yapmanıza yardımcı olacaktır. Mango ağacından tasarlanan Terazzo salata kaşık seti kullanırken kendinizi doğanın ortasında muhteşem bir köy kahvaltı ve sofralarında olduğunuz hissini yaşatır. Hem klasik hem de modern kahvaltı bıçağı ve yemek takımlarına uyum sağlayabilen bu özel tasarımlı çatal kaşık takımı ürünleri her yemekte beş duyumuza hitap eden bir deneyim imkanı sunar ve her zevke hitap eder.

Parça sayısı ve model olarak değişkenlik gösteren bu ürünlerden bambu saplı olanlar otantik bir görüntüsü ile yemek takımlarınıza ve sofra dekorunuza uyum sağlar. Renkli ve canlı sofra görünüşünü sevenler, çatal bıçak setlerinde kaliteli paslanmaz çeliği kusursuz bir işçilikle birleştiren marka bambu çatal kaşık setleri ile sofralarında aradıkları görüntüyü yakalar. Siz de zarif ve şık sofraların tamamlayıcısı Chakra çatal, bıçak seti çeşitlerinden satın alarak hayal ettiğiniz şık ve estetik sofraları rahatlıkla kurabilir ve sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir yemek yeme konforunu yaşayabilirsiniz.