329,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Şeffaf
169,99 TL KDV Dahil
469,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Transparan
1

KARAF, SU & KUPA BARDAĞI, ŞARAP KADEHLERİ

Chakra Karaf ve Şarap Kadehi Çeşitleri ile Sofralarınıza Zarif Bir Dokunuş

Her içeceğin kendine özel bardağı bulunur. Farklı şekillerdeki bardaklar sunumları daha şık bir hale getirir. Yemek takımına uygun tarzda olan bardaklar sofraların havasının değişmesine ve albenili bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kadehler ise sunum malzemeleri arasında en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Daha çok şarap gibi alkollü içeceklerin servisi için tercih edilen kadehler meyve suyu ya da gazlı içecekler gibi farklı ürün gruplarının da sunumu için kullanılabilir. Renkli kadehler ise masaların daha eğlenceli ve keyifli bir hale gelmesine yardımcı olur. Chakra'nın sunduğu şarap bardağı çeşitleri arasından istediğiniz tarzda ve modelde bir ürün ile karşılaşabilir, çatal & bıçak seti çeşitleri ile sofralarınıza zarif bir son dokunuşta bulunabilirsiniz.

Cam karaf çeşitleri ile birlikte kombinleyebileceğiniz bardaklar ile içeceklerinizden alacağınız keyfi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Su sürahisi olarak da kullanılan karaflar hoş görünümleri ve içeceklerin ısısını muhafaza etmeyi amaçlayan tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker.

Chakra’nın bambu kapaklı modellerden porselen sütlüklere kadar uzanan geniş ürün yelpazesinden sizin tarzınıza en uygun olan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Etkileyici ve orijinal bir sunum yapmak istiyorsanız karaf sürahi ve şarap bardakları ile bunu gerçekleştirebilir, yemek masalarınızı daha zarif bir hale getirebilirsiniz. Chakra’nın tabak & kase çeşitleri ile şarap kadehlerinize eşlik edecek birbirinden şık sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Chakra Şarap Kadehi Çeşitleri İle Davetlerinizi Tamamlayın

Kadehler yemek masalarında farklı bir görünüm elde etmek isteyenlerin sıklıkla kullandığı bardak çeşitleridir. Şarap bardakları ağız genişliği ya da gövde boyutu gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılır. İçeceğin türüne göre birbirinden farklı özellikler kazanan bardak çeşitleri alacağınız tadın daha üst seviyelere çıkmasına yardımcı olur. Örneğin balon şarap kadehi daha çok kırmızı şaraplar tüketilirken tercih edilen bir modeldir. Kırmızı şarap kadehi olarak da isimlendirilen balon kadehler, servis tabaklarının eşliğinde farklı içeceklerin sunumu için de en çok kullanılan modeller arasında yer alır.

Yuvarlak bir yapıya sahip olan dev şarap kadehi ise hem beyaz hem de kırmızı şarap için uygun özellikler barındırır. Büyük şarap kadehi kullanıldığında genellikle çeyreğine kadar şarap doldurularak tüketilir. Şık ve hoş bir görünüme sahip olan dev şarap kadehi çeşitleri ile yemek masalarında misafirlerinize değişik sunumlar yapabilirsiniz.

Şampanya kadehleri şarap bardaklarına göre daha uzun ve ince bir yapıya sahiptir. Flüt olarak da isimlendirilen şampanya kadehleri, şampanyanın sahip olduğu kabarcıklı dokuyu muhafaza edecek şekilde tasarlanır. Aromanın kaybolmasını engelleyen şekli ve estetik görüntüsü ile pek çok kişinin sofralarında tercih ettiği bir üründür.

Davetlerinizi eksiksiz bir şekilde tamamlamak ve misafirlerinize orijinal sunumlar yapmak için Chakra’nın kadeh bardağı çeşitlerine göz atabilir, farklı boyut ve ebatlarda olan modeller arasından istediğiniz tarzdaki ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Chakra Karaf ve Şık Sürahi Çeşitleri İle Zarif Sunumlar

Cam sürahi çeşitleri farklı içeceklerin sunumuna yardımcı olmasının yanı sıra sofralara estetik bir görüntü kazandırmasıyla da pek çok kişi tarafından tercih edilir. Kristal şarap kadehi ve kristal şarap sürahisi birlikte çarpıcı bir görünüm kazanarak yemek masalarının hoş bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Altı geniş bir yapıya sahip olan ve yukarı doğru incelen bir ağız kısmını barındıran şarap sürahisi, estetik görünümü ile dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda şarabın aromasının kaybolmasını engellemesi ile de işlevsel bir parça olma özelliği gösterir.

Genellikle yüksek kaliteli cam ya da kristalden üretilen şarap karafı ile etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz. Su karafı çeşitleri uyumlu bardaklar ile bir araya getirildiğinde eşsiz bir sunum malzemesi haline gelir. Viski karafı ise geniş bir dikdörtgen tabana sahip olan bir sürahi çeşididir. Alkolün uçmasını ve bu sayede içine konulan içeceğin tadının kaybolmasını önleyen tasarımının yanı sıra aynı zamanda kalın camdan oluşmasından dolayı da içeceğin sıcaklığının ideal düzeyde kalmasını sağlar.

Farklı içecekler için özel olarak tasarlanan sürahiler, içeceklerin sahip olduğu dokuyu ve ısıyı muhafaza edecek şekilde tasarlanır. Alkollü içeceklerin dışında gazlı içeceklerin sunumu için de kullanılan karaflar, gazı kabın içine hapsederek uçmasını engeller. Böylece içeceklerde oluşabilecek tat ya da asit kaybı gibi istenmeyen durumların önüne geçer. Hangi içeceği sunmak için bir ürün tercihinde bulunacağınıza karar verdikten sonra cam sürahi çeşitlerini inceleyerek aradığınızı kısa sürede bulabilirsiniz. Misafirlerinize zarif sunumlar yapmak istiyorsanız Chakra'nın sürahi çeşitleri ve modellerine göz atabilir, sofralarınızın şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Chakra İle Tercihinize Göre Sade ve Renkli Su Bardağı Modelleri

 

Renkli ve eğlenceli bardak çeşitleri sofraların daha estetik bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Renkli bardakları yemek takımlarınızla kontrast oluşturacak şekilde tercih ederek sofralarda etkileyici görüntüler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Renkli bardaklar içerisine konulan içeceğe değişik bir görüntü katmasıyla da pek çok kişinin beğenisini kazanır.

Asil ve tarz bir duruşa sahip olan bardaklar ile sofralarınızda orijinal tasarımlar yapabilirsiniz. Bardakların sahip olduğu detaylar sofralara çarpıcı ve çekici bir albeni katmayı başarır. Masada kullanmayı tercih ettiğiniz renkleri göz önünde bulundurarak renkli bardaklar arasında bir seçim yapabilir, kendinize özel bir ambiyans yaratabilirsiniz. Renkli bardak çeşitlerinin dışında cam ya da kristalden imal edilen modellerle de zarif ve estetik sunumlar yapabilirsiniz. Sürahiler ile birlikte kombinleyerek bardakların daha çok ortaya çıkmasını sağlayabilir, ortama sofistike bir hava katabilirsiniz. Chakra'nın sunduğu çeşitlilik sayesinde istediğiniz tarzda bir ürüne anında erişebilirsiniz.