269,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Transparan
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Siyah
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Rose/Gold
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gri
349,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Gümüş
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Bej
299,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Ekru
269,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Bej
579,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Transparan
579,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Transparan
359,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
Beyaz
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Gümüş
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Gümüş
209,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Gümüş
229,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Şeffaf
229,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Şeffaf
1

SIVI SABUNLUK MODELLERİ

Sıvı Sabunluk Modelleri: Chakra ile Modern Tasarımlı Banyolar

Banyolarda zarif ve hoş bir görüntü yakalanmasını sağlayan sıvı sabunluk çeşitleri, aynı zamanda sabunların hijyenik olarak iyi bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. Sabunun içine toz gibi istenmeyen herhangi bir maddenin girmesini engelleyerek sabunun temizleyici özelliğini saklamasına yardımcı olur. Aynı zamanda pratik ve rahat kullanımı ile sıvı sabun seti günlük hayata büyük bir kolaylık katar. Her evin banyosunun vazgeçilmez parçaları arasında bulunan sıvı sabunluk modelleri sunduğu fonksiyonel özellikler ile dikkatleri üzerinde toplar.

Evin dışında ofis gibi kalabalık ortamlarda da kullanılan sıvı sabunluklar, sabuna dışarıdan müdahale edilmesini engellediği için hijyenik olarak yaşanabilecek problemlerin de önüne geçer. Minimalist çizgiler ile detaylandırılan sıvı sabunluk çeşitleri pek çok farklı renk seçeneği ve model alternatifi ile karşınıza çıkar. Ürünleri incelediğinizde cam, paslanmaz çelik, cam çinko, mermer, porselen ya da seramik gibi farklı malzemelerden yapılmış parçalar ile karşılaşabilirsiniz.

Her malzemeyi başarılı bir şekilde ele alan Chakra, orijinal tasarımları ile pek çok kişinin banyolarında değerlendirdiği parçalar ortaya koyar. Sabunluklar banyolara farklı ve modern bir görünüm kattığı için dekoratif olarak da kullanılan parçalar arasında yer alır. Sıvı sabunluk ihtiyacınız varsa ve banyolarınıza uygun tarzda bir ürün bulmakta zorlanıyorsanız Chakra'da bulunan modellere göz atabilir, arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Banyo Sıvı Sabunluk Seti Kullanım Avantajları

Sıvı sabunluk setleri barındırdıkları farklı özellikler ile kullanıcılara birtakım avantajlar sunar. Otomatik sıvı sabunluk modelleri, içerisinde bulunan sensörler aracılığıyla sabunu dışarı verir. El hareketini hissettiğinde sabun akıtan modeller, fazla sabun kullanımının da önüne geçerek israfı engeller. Otomatik sıvı el sabunluğu genellikle alışveriş merkezi gibi kalabalığın yoğunlukta olduğu alanlarda kullanılsa da ürünleri incelediğinizde ev için uygun olan modeller olduğunu da görebilirsiniz. Paslanmaz sıvı sabunluk çeşitleri malzeme kalitesi sayesinde uzun zaman boyunca kullanılabilen modellerdir. Sabunun etkinliğini azaltmayan yapısı sayesinde hijyenik olarak herhangi bir problemin oluşmasının önüne geçer. Su ile temas ettiğinde soyulma ya da paslanma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engellediği için banyolarda sıklıkla değerlendirilen modellerden biridir.

Sıvı sabunluklar hijyenik olması ve rahat kullanılabilmesi ile banyoların vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Sundukları fonksiyonel özelliklerin yanı sıra banyo sıvı sabunluk seti çeşitleri aynı zamanda banyoların dekoratif olarak da hoş bir görüntü kazanmasını sağlar. Yer fayansı, duvar, banyo dolapları ve tezgahı ile uyumlu olan setler ile banyolarınızda hoş ve ferah bir görüntü elde edebilirsiniz. Banyolarınıza farklı ve taze bir görünüm katmak istiyorsanız Chakra'da bulunan modelleri inceleyebilir, istediğiniz renkleri barındıran banyo sabunluğu ile tarz bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Metal Sıvı Sabunluk Modelleri

Metal sıvı sabunluk çeşitleri banyolara modern bir görüntü katmasından dolayı pek çok kişinin günlük hayatta kullanmaktan hoşlandığı parçalar arasında yer alır. Metalin kattığı orijinal görüntü banyoların şık ve hoş bir havaya bürünmesine yardımcı olur. Metal ile birlikte farklı malzemelerin kullanıldığı modeller ise çarpıcı ve etkileyici duruşları ile banyoların daha şık bir hale gelmesini sağlar. Ürünleri incelediğinizde farklı renk seçenekleri ile karşılaşabilir, banyolarınızın genel renk tonlarına uygun bir model ile zarif bir görüntü elde edebilirsiniz. Farklı ölçü seçenekleri de bulunan metal sabunluklar ile ihtiyacınız olan boyuttaki ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. 6x6x19, 11x11x14 ya da 7x7x7,5 gibi farklı boyut seçenekleri bulunan modeller arasından ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak parçaya kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Modern banyoların eşsiz tamamlayıcıları arasında bulunan bu modelleri, son yıllarda giderek daha da popüler hale gelir. Çağdaş çizgileri kendine has tasarım dili ile bir araya getiren Chakra, banyolarda zarif bir rüzgar estirir. Kendine has ağır duruşu ile metal sabunluklar dekoratif olarak hoş bir duruş sergileyerek kullanıcılarına fonksiyonel şıklık sunmayı başarır. Metal diş fırçalık çeşitleri ile beraber kullanarak etkileyici görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Banyolarınıza modern bir son dokunuşta bulunmak istiyorsanız Chakra’daki modelleri inceleyebilirsiniz.

Banyolara Şıklık Katan Cam Sıvı Sabunluk Modelleri

 

Metal sabunluklar ile birlikte cam sıvı sabun seti çeşitleri de banyolarda en çok kullanılan modeller arasında yer alır. Cam sabunluk, banyolara asil ve zarif bir görüntü katmasının yanı sıra sunduğu fonksiyonel özelliklerle de dikkatleri üzerinde toplar. Cam sabunluklar, içerisinde ne kadar sabun kaldığını göstermesinden dolayı kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlar. Ürünlere göz attığınızda transparan cam sabunluk çeşitleri ile karşılaşabileceğiniz gibi buğulu cama sahip olan modeller olduğunu da görebilirsiniz.

Değişik renk alternatifleri bulunan cam sabunluklarla banyolarınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Transparan olanlar farklı kapak renkleri ile her banyoya uyum sağlayabilecek çeşitliliği barındırır. İçerisine renkli sıvı sabun konulduğu zaman farklı ve hoş bir görüntü alan sabunluklar, sağlıklı olmasıyla da öne çıkar. Camın doğal yapısı sayesinde içerisinde bulunan sabunun hijyenik özelliklerini kaybetmeden muhafaza edilmesini sağlayan cam modeller, sağlık açısından da iyi bir performans sergiler. Sıvı sabunluklar dayanıklı ve sağlam olmalarından dolayı kullanıcılarına uzun bir kullanım ömrü sunar.

Rahat bir kullanıma sahip olan ve kolayca yıpranmayan cam sabunluklarla banyolarınızda tarz bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Cam sabunluk ihtiyacınız varsa ve nasıl bir model alacağınız konusunda kararsızsanız Chakra'nın sunduğu pek çok farklı alternatife göz atabilirsiniz. Chakra'nın her zevke hitap edecek şekilde çeşitlendirdiği banyo setleri arasından aradığınız tarzda bir ürünü zorlanmadan bulabilir, banyolarınızda istediğiniz tasarımı elde edebilirsiniz.