%50 İNDİRİM
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Zoom Icon
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart
  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart

  Perla Platinum 6 Kişilik Kahve Takımı Standart

  259,90
  TL
  129,95
  TL
  Taksit Seçenekleri
  Standart
  FAVORİLERİME EKLE
  HANGİ MAĞAZADA VAR?

  ÜRÜN KODU: CD192AKS307STD 

  ÜRÜN İÇERİĞİ: FINE BONE

  Fine Bone ürünlerimizin içeriğinde doğal kemik tozu kullanılmaktadır. Kadmiyum ve kurşun gibi zararlı kimyasal maddeler içermemektedir. Hijyenik ve insan sağlığına uygundur. Işık geçirgenliği standart porselene göre fazladır. Üretim yeri Avrupa / Polonya'dır. Yemek takımlarımızın 12'şer parça Kahve ve Çay takımları mevcut olup ayrı satılmaktadır. Kahve Fincanı 6 Adet, Kahve Fincanı Tabağı 6 Adet, FINE BONE SOFRA ÜRÜNLERİ ÖZELLİKLERİ VE KULLANIMI: 1. Sade (dekorsuz) ürünler bulaşık makinesinde yıkanabilir; ancak dekorlu, altın ve platin içeren ürünler bulaşık makinesinde yıkanmaz; altın ve platin içeren dekorların elde yıkanması tavsiye edilir. Aksi takdirde bulaşık makinesinde kullanılan kimyasallar ürünlerin üzerindeki altın ve platinin aşınmasına ve çizilmesine yol açabilir. Elde yıkama esnasında ürünlerin birbiri ile temasından kaçınınız. 2. Sade (dekorsuz) ürünler mikrodalga kullanımı için uygundur. Ancak ani ısı değişimleri çatlama ve kırılmalara neden olabilir. Bu nedenle buzdolabı ya da dondurucudan çıkardıktan sonra direk mikrodalga da kullanılmamalıdır. Oda sıcaklığında kullanılabilir. Dekorlu,altın ve platin içeren ürünler kesinlikle mikrodalga fırına konmamalıdır. 3. Sade (dekorsuz), dekorlu, altın ve platin bulunan ürünler fırında kullanılmamalıdır. 4. Ürünler, yemek ,sebze ve meyvelerde doğal olarak bulunan asitlere karşı dayanıklıdır. 5. Leke ve yağlar sıcak musluk suyuyla giderilebilir; yağ, sos, çorba ve sebze veya meyve sularını yıkamak kolaydır. Yıkamak için sert temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Su lekelerini önlemek için ürünleri yumuşak bezle kurutulmuş olarak saklamanız tavsiye edilir. 6. Ürünler mutfak ortamındaki sıcak ve soğuk sudan kaynaklanan termik şoklara dayanıklıdır. 7. Yiyecek ve içecekleri yemek süresince sıcak tutar. 8. Fine Bone yüzeyinde kullanılan yüksek kaliteli sır, çatal bıçak çiziklerine karşı dirençli ve dayanıklıdır. Ancak kalite standartlarına uymayan çatal ve bıçaklar ürünler üzerinde iz bırakabilir. 9. Fine Bone ürünler doğrudan ateşle temas etmemelidir. 10. Kullanım şartlarına uyulduğu takdirde ürünlerin ömrü standart porselen ürünlere göre daha uzundur. 

   

  Siparişleriniz 2-5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

  Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda kargo firması çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.

  Chakra.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri, hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilmektedir.

  İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan iade gönderi kodu ile anlaşmalı kargo firmamıza teslim edebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş günü sürmektedir.

  Gönderi Adresi: Kocaer Tekstil San. Tic. AŞ Chakra Deposu Organize Sanayi 2. Kısım Kocaer 1 20065 Gürlek/Denizli

  Yurtiçi Kargo Gönderi Kodu: 323019627

  X