60,54 TL KDV Dahil
100,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
60,54 TL KDV Dahil
100,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
60,54 TL KDV Dahil
100,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
94,43 TL KDV Dahil
134,90 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
66,54 TL KDV Dahil
110,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
74,34 TL KDV Dahil
123,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
94,14 TL KDV Dahil
156,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart
60,54 TL KDV Dahil
100,90 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
kozmetik25
Standart

EL & VÜCUT BAKIM ÜRÜNLERİ

Chakra El & Vücut Bakım Ürünleri İle Cildinize Hafif Bir Dokunuş

Cildin ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiş pek çok vücut bakım kremi veya yağı bulunabilir. Günlük veya haftalık cilt bakım rutinlerinde sıkça yer verilen bu vücut bakım ürünleri cildin yaşlılık belirtilerine karşı korunmasından cildi nemlendirmeye kadar pek çok önemli işleve sahiptir. Bu nedenle cildi korumak için en az yüz bakımı kadar önemli bir konu olan el ve vücut bakımında da çeşitlilik içerisinden doğru ürünleri seçebilmek son derece önemlidir.  Tam bu noktada doğaya saygılı yaklaşımıyla olduğu kadar, sahip olduğu teknolojiyle doğal olanı koruyarak faydalı içeriklerle evinize gelmesiyle de çok sevilen Chakra'nın, el ve vücut bakım ürünlerini tercih edebilir, cildinize kocaman bir iyilik yapabilirsiniz. El ve vücut bakımına yeni heyecanlar ve eşsiz duygularla farklı bir soluk getirecek olan Chakra ürünlerini bir an önce deneyerek, siz de farkı anında hissedebilirsiniz.

Chakra Vücut Bakım Ürünleri: Vücut Losyonu ve Yağı

Cildin sağlıklı ve yenilenmiş görünmesinde en iyi yardımcılardan biri, doğal içeriklerle zenginleştirilmiş el ve vücut losyonu ile yağ çeşitleri oluyor. Cilde canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırmakla kalmayıp cildin nem ihtiyacını da karşılayan bu losyon ve yağlar sayesinde uzun süre devam eden yumuşaklık ve pürüzsüzlük anında hissediliyor. Her biri doğanın armağanı olan vücut yağı çeşitlerine yakından bakıldığında ise Chakra'nın sunduğu benzersiz formülasyonları görmek mümkün oluyor. Örneğin Exotic vücut yağının gerçek Argan yağı içeren özel formülünün cilde nemlendirerek esneklik ve besleyerek daha sağlıklı bir görünüm kazandırması, serinin dikkat çeken ürünlerinden biri olmasını sağlıyor. Yine bir diğer örnekle Balance vücut yağının cilde sağladığı nem ile etkili bir bakım keyfi sunması ve yine formülündeki özel bileşenler ile cildi beslemesi, çok sevilenler arasında yer almasını sağlıyor. Doğanın tüm faydalarını en güvenilir şekilde evlerinize taşıyan Chakra’nın sunduğu tüm bu örnekler ve çok daha fazlası ile cilde hak ettiği ışıltıyı, canlılığı, yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü kazandırmak keyifle mümkün oluyor. Chakra farkı ve taze koku çeşitleri ile vücut spreyi çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Chakra Vücut Bakım Ürünleri ile Nemlendirici Saç Yağı

Yalnızca el bakım ürünleri ile sınırlı kalmayan Chakra kişisel bakım ve temizlik dünyasında, vücudunuzun ihtiyacı olan bileşenleri bulmanıza yardımcı olan bakım ürünlerinin yanı sıra, saçlarınıza da hak ettiği bakımı yapmanıza yardımcı ürünlere yer veriliyor. İçeriğinde avokado ve jojoba yağı gibi saç bakımının sevilen bileşenlerine yer verilen nemlendirici saç yağı ile saçlarınızı beslemek ve böylece hem parlak hem canlı bir görünüm kazandırmak mümkün oluyor.

Zengin içeriğiyle saçları derinlemesine onaran ve yoğun bir şekilde besleyen bakım yağları, söz konusu vücut bakımı olduğunda da favori ürünler arasında yer almayı başarıyor. Cilt bakım rutininiz içerisinde sprey vücut nemlendiricisi formundaki özel ambalajı sayesinde kolayca uygulanan ve hızlıca emilen vücut bakım ürünlerine daha çok yer vermek, cilt bakımını son derece pratik bir deneyime dönüştürüyor. Böylece hem saçlarınızı hem de cildinizi onararak korumak ve canlandırarak güzelleştirmek, Chakra doğallığı ile güvenilir olduğu kadar keyifli bir hal alıyor.

El ve Vücut Bakım Ürünleri Kullanımı

Cilt bakım rutininizi kurgularken kombinleyebileceğiniz pek çok farklı kişisel bakım ve temizlik ürününün Chakra tarafından geliştirildiğini görmeniz mümkün. Cildinizi yıpratıcı çevresel faktörlerin neden olduğu ölü hücrelerden arındırmak isteyenlerin tercihi olan vücut peelingi de bunlardan biri. Bakımını yaptığınız ve canlılıkla parladığını gördüğünüz cildinizin bir de harika kokularla cezbedici bir hal alması içinse vücut parfümü kullanmayı tercih edebilirsiniz. Yağları tercih etmenizleyse cildin neme doymasını ve esnekliği gibi doğal ışıltısını da korumasını destekleyebilirsiniz. Bu gibi farklı örneklerle taçlandırabileceğiniz saç, vücut ve el bakım ürünlerinin her biri ise etkilerini tam anlamıyla görebilmeniz için düzenli kullanım gerektiriyor.

Chakra kozmetik ürünlerinin pratik ambalajları ve kolay uygulanıp hızlı emilen formülasyonları ise düzeni yakalamak isteyenler için oldukça yardımcı özellikler oluyor. Tercih ettiğiniz ürüne göre uygulama şekli ile sıklığı veya rutin içinde uygulama sırası değişkenlik gösteriyor. Bununla birlikte yağ ve losyonları temiz cilt üzerine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulamanız, doğallığın verdiği göz alıcı etkileri görmeniz için yeterli oluyor. Cildinizin ve saçlarınızın ihtiyacına göre haftada 2 -3 kere uygulamanız yeterli olan bu ürünlerin etkilerini aloe vera jeli gibi sık kullanmaya uygun ürünlerle desteklemeniz de mümkün oluyor. Pratikliğiyle öne çıkan ürünlerden biri olan peeling kullanımından sonra cildin derinlemesine arındığını görmek için basitçe durulamanız yapmanız yeterli olurken, doğal içeriklerden oluşan bakım yağları için isedurulama işlemi gerekmiyor.

Chakra El ve Vücut Bakım Ürünleri İle Düzenli Bakım Rutini

 

Chakra tarafından geliştirilen ve özel formülleri sayesinde ihtiyacınız olan tüm değerli bileşenleri tek şişede bir araya getiren vücut losyonu çeşitleriyle kendinize özgü kişisel bakım rutininizi oluşturmanız sağlanıyor. Losyonlar ve yağlarla cildinizin veya saçlarınızın ihtiyacı olan ideal rutini oluşturabilmenizin yanında, el bakım kremi gibi pratik ürünleri her zaman yanınızda bulundurarak rutininizin etkisini gün boyu tazelemeniz de destekleniyor. El bakım ürünleri ile elinizin hassas cildi, yıpranmaktan korunuyor ve bu ürünlerin nemlendirici yapıları sayesinde elleriniz yumuşacık oluyor. 

İster güne tazeleyici bir başlangıç yapmak ister günün yıpratıcı anlarında cildinizi korumak isterseniz de gün sona ererken tüm yorgunluğunuzu atarak cildinizi şımartmak için Chakra doğallığı en iyi arkadaşınız olabiliyor. Benzersiz doğallığıyla aradığınız güveni verirken, sadeleştirilmiş orijinal içeriğiyle cildinize ve saçlarınıza etkili ve yenileyici bir dokunuşta bulunan Chakra, uygun el ve vücut bakımı ürün fiyatları ile de çok seviliyor. Doğallığı avantajlı fiyatlarla evine davet etmek isteyen ve kişisel bakım rutinini cildinin ihtiyaçlarına göre özgürce şekillendirmek isteyen herkes, Chakra’nın fırsatlarla dolu dünyasında bir araya geliyor!