Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mavi
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Lacivert
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Mint
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
1

ÇİFT KİŞİLİK YATAK ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Çift Kişilik Yatak Örtüsü: Chakra İle Odalarınıza Zarif ve Doğal Bir Dokunuş

Eviniz, ruhunuzun yansımasıdır. Ev dekorasyonunda kullandığınız her ürün, sizin zevklerinizi ve kişiliğinizi ortaya koyar. Sağlıklı ve kaliteli kumaşlardan oluşan Chakra çift kişilik yatak örtüsü modelleri, tarzınızı yansıtırken doğallıktan gelen rahatlığın keyfini doyasıya yaşatıyor. Çift kişilik çok amaçlı yatak örtüleri, pike modelleri gibi dört mevsim kullanım sağlıyor. Chakra, ev tekstilinde doğallığın ve zarafetin birleşimini, benzersiz tasarımlarıyla sunuyor. Yaşadığınız mekanları keyifli hale getirmek için kullandığınız tekstil ürün tercihleri oldukça önem arz ediyor.

Renkleri, üretildikleri kumaşların dokusu, bulunduğu ortama uyumu gibi pek çok faktörün birlikte  düşünüldüğü ev tekstili ürünlerinin, insan sağlığına faydası bakımından da değerlendirilmesi gerekiyor. Cildin nefes alan gözeneklerini tıkamayan, terleme ile oluşan nemlenme gibi sorunlara yol açmayan, doğal içerikleri ile zararlı maddelerin kullanılmadığı ürünleri tercih etmek insan sağlığını korumak için önemli bir noktadır.

Yatak odası, günün yorgunluğunu attığınız, dinlendiğiniz ve huzur bulduğunuz bir ortamdır. Bu ortamın havası, dekorasyonu ve içerisinde kullanılan tekstil ürünleri ruh ve beden sağlığınız için önem taşıyor. Bu nedenle özellikle yatak örtüsü, nevresim takımları, çarşaf takımları ve yastık kılıflarının nefes alabilen bir yapıda olması gerekiyor. Uyku esnasında terletmeyen, teri emen ve doğal kumaşlar kullanarak sağlığınızı koruyan Chakra, hava geçirgenlik özelliği olan iki kişilik yatak örtüsü ve nevresim çeşitleri ile uyku kalitenizi artırıyor. Çift kişilik yatak örtüsü ölçüleri, geniş yataklara kolayca uyum sağlayacak ebatlarda tasarlanıyor. Çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü çeşitleri her evin kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

Ekstra Yumuşak Müslin ve Pamuklu Çift Kişilik Yatak Örtüsü

Müslin, oldukça yumuşak dokulu, gözenekleri sayesinde hava alabilen, sıvıyı emen, saf ve doğal dokusuyla sağlıklı kumaşlardan oluşuyor. Chakra, müslinin kullanım alanını yatak örtülerine taşıyarak, sağlıklı uyku olanaklarını artırıyor. Pamuklu çift kişilik yatak örtüleri, pamuğun doğallığı, dayanıklılığı ve sağlığa faydalı yapısıyla yatak odalarınıza renk katıyor. Çeyizlik çift kişilik yatak örtüsü olarak da tercih edebileceğiniz bu kumaşlar, dayanıklılığı, kolay yıpranmayan dokusuyla yıllara meydan okuyor. Çeyizlik yatak örtüsü çift kişilik ebatları, cıvıl cıvıl ve doğal renkleri, doğru yıkama ile uzun zaman canlılığını koruyor. Müslin çift kişilik yatak örtüsü, ılık ve sıcak mevsimlerde huzurlu uykularınıza eşlik ediyor.

Günümüzde sağlığı tehdit eden pek çok etken bulunuyor. Dokunduğunuz, kokladığınız, gördüğünüz, duyduğunuz ve tattığınız her şey bazen beden sağlığınızı bazen de ruh sağlığınızı derinden etkiliyor. Bu etkiler kısa vadede sorun olarak görülmezken, uzun vadede büyük zararlara yol açabiliyor. Bilgiye ve teknolojiye ulaşımın son derece kolay olduğu bu çağda, sağlıklı tercihler yapmak, araştırmalar ve deneyimler sonucunda mümkün olabiliyor. Chakra, insan sağlığına gösterdiği özen ile çift kişilik yatak takımları, ruhunuzun ve bedeninizin iyi hissetmesini sağlayacak formlarda üretiliyor. Ayrıca çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü çeşitleri pratik bir şekilde odalarınıza düzenli bir hava katıyor.

Çok Amaçlı ve Günlük Çift Kişilik Yatak Örtüsü

En çok kullanılan modellerin başında günlük çift kişilik yatak örtüsü geliyor. Yatak odanıza şıklık katan tasarımlar ile renklerin ahengini birleştiren Chakra, günün sonunda mutlu uykulara kapı aralıyor. Pozitif duygu ve düşüncelerin gelişimi için duyu organlarının algıları büyük rol oynuyor. Bunun bilincinde olarak, dokunduğunuz her şeyde enerjinizi yükseltecek ürünler tasarlayan Chakra, kumaş seçimlerini titizlikle yapıyor, madde ve mana arasındaki ince çizgiyi dengeli bir biçimde ayarlayarak frekansınızı yükseltiyor. Çift kişilik çok amaçlı yatak örtüleri hem zahmetsiz bir şıklık hem de dört mevsim kullanım imkanı sağlıyor.

Bütün gün koşturmaca, stres ve yetersizlik duyguları arasında yorulan beden, kendisini tüm bu hislerden arındıracak, huzurlu ve konforlu hissettirecek bir ortama ihtiyaç duyuyor. Chakra, farkındalıkla ürettiği ürünleri ile sağlıklı yaşam alanları açarak son derece önemli bu ihtiyacı karşılıyor. Estetik görünümü ile gösterişten uzak ama oldukça çekici modelleri ile göz zevkinizi doyururken, doğal pamuk kumaşları ile sımsıcak ve yumuşak bir dokunuşla huzuru hissetmenizi sağlıyor.

Çift Kişilik Yatak Örtüsü Ölçüleri

Yatak boyutları gün geçtikçe büyüyen ve genişleyen ebatlarda tasarlanıyor. Kişisel tercihler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan bu yataklar, standart yatak ölçülerine göre büyük farklılıklar gösterebiliyor. Bunun sonucunda ölçülere uygun nevresim ve yatak örtüsü ürünleri bulmak zorlaşıyor. Chakra, tasarladığı farklı ebatlardaki çift kişilik yatak örtüleri ile bu soruna farklı çözümler sunuyor.

Ev tekstili ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulan çift kişilik yatak örtüleri, yatağı kaplayacak ölçülerde tasarlanarak, zarafeti ve görsel bütünlüğü bir araya getiriyor. 240x260, 280x260, 260x280, 240x250 ölçülerde üretilen renk ve desenleriyle göz dolduran battal boy yatak örtüsü modelleri arasından ihtiyacınıza uygun tercihi yapmak çok kolay. Her mevsime uygun kumaş doku seçenekleri Chakra’nın zengin koleksiyonunda kendisine yer buluyor.

King Size Yatak Örtüsü Modelleri

 

Uyurken hareket etmeyi seven ve konforu üst düzeyde yaşamak isteyenler için king size yataklar tasarlanıyor. Bu yataklar için üretilen Chakra battal boy yatak örtüsü/king size yatak örtüsü modelleri, geniş yatakların görünümüne şık bir dokunuşla zarafet ekliyor. Battal boy yatak örtüsü ölçüleri de tüm yatağı kaplayacak şekilde olan çift kişilik yatak örtüleri gibi, canlı renkleri, sade tasarımları ve tabii duruşları ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Emek verip, verimli olmaya çalışarak geçirdiğiniz her günün sonunda Chakra huzuru ile uykuya dalmak en büyük hakkınız. Kendiniz için yapacağınız en önemli şey, dış etkenlere karşı psikolojinizi ve bedeninizi sağlam tutmak olan bu zamanda, hak ettiğiniz değeri almak için Chakra ürünleri ile tanışın. İlk kullanımdan itibaren tutkunu olacağınız Chakra ev tekstili ürünlerine, evinizin her köşesinde yer verebilir, sevdiklerinizle birlikte enerjisi yüksek, doğal ve sağlıklı ürünlerin pozitifliğinden yararlanabilirsiniz.