Çift Kişilik Nevresim Takımı

Çift Kişilik 200x220 cm Nevresim Setleri
Çift Kişilik 230x220 cm Nevresim Setleri
Çift Kişilik 260x220 cm Nevresim Setleri
Çift Kişilik 274x234 cm Nevresim Setleri

Çift Kişilik Nevresim Takımları: Chakra ile Doğal ve Her Mevsim İçin İdeal

Ev tekstili içerisinde nevresim takımları, yatak odalarının olmazsa olmazları arasında yer alır. Nevresim takımları konfor ve şıklığı bir arada sunar. Bu özelliği ile dikkat çeken nevresim takımları, dekorasyon ürünü olmasının yanı sıra sağlığı da ilgilendiren bir tekstil ürünüdür. Birbirinden farklı özelliklere sahip nevresimler, her ihtiyaca, beklentiye ve zevke uygun olarak tasarlanır. Çeşitli tarzlara hitap eden takımlar, temiz, kaliteli, hijyenik bir yaşamın anahtarıdır. Chakra; doku, ölçü, renk, desen, kumaş materyali, takım içeriği gibi farklı niteliklere sahip takımları kullanıcıların isteğine uygun olarak üretir. İki kişilik nevresim takımı, bu isteğe karşılık olarak kullanıcılara sunulur.

Çift kişilik nevresimler, keyifli ve rahat bir uyku için idealdir. Çift kişilik nevresim seti modelleri içerisinde bulunan ürünler temiz ve hijyenik bir yatak deneyimi sunar. Düz renklerden renkli desenlere kadar zengin bir yelpaze sunan nevresim takımları, doğal ve her mevsim için ideal olarak üretilmiştir. Ayrıca Chakra çift kişilik nevresim takımı üretiminde, ideal ebatta çift kişilik nevresim ölçüleri tercih edilmiştir. Mevsimlere göre nevresim takımları değişir. Yaz ve kış aylarında farklı nevresim setleri karşınıza çıkar. Bunun yanı sıra ürün çeşitliliği ile her mevsim kullanılabilen uyku seti ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Her mevsim kullanılabilen çift kişilik nevresim takımları, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Yaz kış ayrımı yapmayan, her mevsim kullanılabilen çift kişilik nevresim takımları kullanıcıların tercihleri arasındadır. Renkli ve düz seçenekleri bulunan nevresim takımlarını yatak odasının dekorasyonuna uygun olarak kişisel zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Konfor ve şıklığı birlikte sunan Chakra çift kişilik nevresim takımlarına siz de sahip olabilirsiniz. Ayrıca çift kişilik nevresim ölçülerine uygun üretilen bambu ve kaz tüyü yorgan modellerine de mutlaka göz atmalısınız.

Ekstra Yumuşak Bambu ve Pamuklu Çİft Kişilik Nevresim Takımlar İle Doğal Bir Dokunuş

Rahat bir uyku için tasarlanmış yumuşak bambu nevresim takımı, kaliteli kumaşı sayesinde vücudun terlemesine engel olur. Doğal pamuktan üretilmiş nevresim takımları, kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler arasındadır. Yaz ve kış aylarında kullanılabilen, insan sağlığına zarar veren maddeleri içermeyen aynı zamanda hava geçirgenliği özelliğine sahip nevresim takımları ile yatak odalarınıza doğal bir dokunuş yapabilirsiniz. Pamuklu çift kişilik nevresim takımı modelinin dokuması sık ve ipliği ince olduğu için kumaşı yumuşaktır. Uzun süre canlı rengini yitirmeyen aynı zamanda terletmeyen Chakra ekstra yumuşak pamuklu çift kişilik nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz.

Bambu elyafı, doğal bir elyaftır ve organiktir. Bambu kumaşı hava geçirme özelliğine sahip olmakla beraber doğal antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Kaşmir ve ipeğe en yakın yumuşak dokusuyla temiz ve rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Tarzınızı yansıtacak renk renk, desen desen  nevresim takım setlerine Chakra ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca malzeme içeriği bambu ve pamuk olan çeyizlik nevresim takımı modellerini, yeni evlenecek çiftlere hediye seçeneği olarak tercih edebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Takımı İçeriği

Çift kişilik nevresim takımları, birkaç parça birleştirilerek kullanıcılara sunulur. Takımların içerisinde çift kişilik yorganı kaplayacak çift kişilik yorgan kılıfı ve çift kişilik yastık kılıfı bulunur. Bunun yanında yatağa uygun ölçülerde çift kişilik çarşaf ile takımı tamamlayabilirsiniz. Farklı renk ve desenleri bulunan her parça birbiri ile bütünlük oluşturur. Doğal bambu elyaf kullanılarak üretilen Chakra nevresim takımları tamamen organiktir. Nevresim takımlarında renk koruyuculuğu yüksek kumaşlar tercih edilir. Kolay temizleme ve koruma sağlayan kumaş çok sık yıkansa dahi ilk günkü rengini korur.

Yatak odanıza ışıltı ve renk katacak 4 yastıklı çift kişilik nevresim takımı farklı renk ve desenlerde tasarlanmıştır. Modern, rustik, bohem, minimal ve klasik dekorasyon tarzına sahip nevresim takımları yatak odanıza estetik bir görünüm kazandır. Chakra yumuşak dokuya sahip, bambu ve pamuklu içeriği ile çift kişilik nevresim takımlarını konfor ve şıklığı bir arada tercih eden kullanıcılara sunar.

Çift Kişilik Nevresim Takımı Ölçüleri

Çift kişilik nevresim takımı satın alırken yatak ve yorgan ölçülerine göre ürün seçmek önemli hususlar arasında yer alır. Nevresim ebatları, yatak ölçüsüne göre belirlenir. Yatak, yorgan ve yastık ölçüleri ürün tipine göre değişkenlik gösterebilir. Duman mavi, petrol mavisi, eski mürdüm, açık bej, badem, amazon, ekru, gri, gül kurusu, pembe, kömür, mineral ve daha pek çok renk seçeneği bulunan çift kişilik nevresim takımları farklı boyutlarda üretilmiştir.

King çift kişilik nevresim ölçüleri 230x220 cm boyutlarında üretilir. Çift kişilik nevresim takımı, 220x230 cm ölçüsündeki nevresim ve 50x70 cm ölçüsündeki yastık kılıfları ile tamamlanır. Double çift kişilik nevresim takımları ise 200x220 cm boyutlarındadır. Çift kişilik nevresim ölçülerinin yanında, tek kişilik nevresim takımları ebatları ise 160x200 cm ölçüsündedir. Takım içerisinde 50x70 cm boyutlarında iki adet yastık kılıfı bulunur. 260x220 cm ve 274x234 cm seçenekleri de bulunan bambu ve pamuk karışımı çift kişilik nevresim takımlarını yatak ve yorganınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Çift kişilik nevresim fiyatları, değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterir. Kullanılan iplikten dikişe, renkten desene, ebattan kumaş materyaline kadar pek çok değişken nevresim takımlarının fiyatlarını etkiler. Chakra nevresim takımlarında bambu kumaşı kullanılır. Bu kumaş, vücut terini hızla emen özelliği ile birlikte doğal antibakteriyel özelliğe sahiptir. Renk koruyuculuğu yüksek olan ve ilk günkü rengini koruyan bambu içerikli nevresim takımlarını tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanım imkanı sağlayan kaliteli bambu ve pamuklu çift kişilik nevresim takımlarını yatak odalarınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ekstra yumuşak Chakra nevresim takımlarını yatak odanızının tarzına uygun olarak belirleyebilirsiniz.