Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Çarşafsız
Ekru
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Çarşafsız
Beyaz
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Çarşafsız
Ekru
1 2 3 >

ÇİFT KİŞİLİK NEVRESİM SETLERİ

Çift Kişilik Nevresim Seti Modelleri

Birbirinden kaliteli çift kişilik nevresim seti modelleri Chakra’da. Sizler de indirimli çift kişilik nevresim seti fiyatları için chakra.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Seti İçerisinde Neler Bulunur?

Günün yorgunluğunu atmak için uzandığımız yatağın konforlu ve şık bir nevresim seti ile örtülü olması arzu edilir. Yumuşak kumaşlardan üretilen nevresim seti yataklarda istediğiniz şık görüntüyü sağlar. İçeriğinde pamuk ve bambu gibi sağlıklı materyallerin kullanıldığı çift kişilik nevresim setleri uzun süre ilk zamanki kalitesini korur. Her yıkamada rengini ve dokusunu koruyan bu ürünlerin içerisinde birden fazla parça bulunur.

Set olarak kullanıldığı için yatak odanızda estetik ve uyumlu bir görüntü oluşturan nevresim setleri çeyizlerin de olmazsa olmaz parçası olarak karşımıza çıkar. Bununla birlikte hem günlük kullanımda hem de özel günlerde hediye olarak şık bir alternatif olur. Nevresim seti içerisinde bulunan yastık kılıfları yumuşak ve konforlu bir kullanım sunmaktadır. Ürünlerin imalatında tercih edilen pamuk ve bambu içeriği sağlıklı bir kullanım vadeder. Ayrıca kullanım esnasında terleme gibi problemler de oluşturmadığı için tercih sebebi olur. Çift kişilik nevresim seti yatakların standart boyutlarına göre üretilir. Dolayısıyla takma ve çıkarma esnasında sizi zorlamaz.

Leke ve kir tutmayan yüzeyleri uygun talimatlara göre yıkandığında yeniden kullanıma hazır hale gelir. Tek renk veya üzerinde çeşitli desenlerin bulunduğu çift kişilik nevresim seti modelleri yatak odanızın dekorasyonunda önemli rol oynar. Zevkinize hitap eden çift kişilik nevresim setini seçerek uzun süre keyifli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günün önemli bir vaktinin geçirildiği yataklar için farklı içeriklere sahip rengarenk nevresim setleri bulunmaktadır. Renk ve desenler her ne kadar cezbedici olsa da ürünün imalatında kullanılan malzemeler sağlıklı bir kullanım için önem taşır. Pamuk ve bambu kullanılarak üretilen nevresim setleri kullanım esnasında istediğiniz konforu sağlar. Buna ek olarak dayanıklı olduğu için uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Kullanılan materyal kadar önemli olan bir diğer unsur ise nevresimin yatak boyutlarına uyum sağlamasıdır. Standart ebatların altında olan nevresimler yatağınızın bazı bölümlerinin yeterince kapanmamasına neden olur. Ayrıca kullanım esnasında da sürekli düzeltme ihtiyacı meydana getirir. Bu kriterlerin dışında çift kişilik nevresim seçerken şu hususlara dikkat edebilirsiniz:

● Nevresimde kullanılan kumaşın hava geçirgenliğine sahip olması yaz aylarında ferah bir kullanım sağlar.

● Antibakteriyel özellikli nevresim setleri sağlıklı bir kullanımı beraberinde getirir.

● Pamuk ve bambu gibi materyaller yumuşaklık ve dayanıklılığı bir arada sunar.

● Nevresim setinde kullanılan kumaşın iplik sayısının fazla olması daha uzun ömürlü bir kullanımı mümkün kılar.

● Yastık kılıflarının standartlara uyum sağlaması kılıf içinde boşluk kalmasını önler.

● Pamuk ve bambu kumaşlar uygun talimatlara göre yıkandığında ağarma ve solma yapmaz.

● Çift kişilik yatak ebat standardına uyum sağlayan nevresim seti yatağınızın kirlenmesini önler.

Nevresim setlerinde kullanılan kumaşın hava geçirgenliği özelliğine sahip olması kullanım sırasında rahatlık sağlar. Bu tür kumaşlar yaz aylarında terleme yapmazken koku oluşmasını da önler. Bununla birlikte kullanılan materyalin antibakteriyel bir özellik içermesi de ürünü tercih edilebilir kılar. Ciltle doğrudan temas eden nevresim yüzeyinin bakterilere karşı koruma sağlaması sağlıklı ve konforlu bir kullanımı da beraberinde getirir. Bu özellikleri taşıyan çift kişilik nevresim setleri her mevsimde size istediğiniz rahatlığı sağlayacaktır. Üstelik her renk ve deseni içeren zevkli tasarımlar da kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Yatak odanızın havasını değiştirecek kaliteli çift kişilik nevresim setinizi keyifle kullanmak için bu kriterleri göz önünde tutabilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Seti Fiyatları Ne Kadardır?

Çift kişilik nevresim setleri üzerinde yer alan zamansız ve estetik desenle kullanıldığı alanda hoş bir etki bırakır. Cıvıl cıvıl renklerin yanı sıra asaletli bir görünüm sunan sade desenler de rağbet görür. Bu nevresim setlerinde kullanılan kaliteli kumaşlar ise uzun süreli kullanımı mümkün kılarak deneyimleyen kişileri memnun eder. Çift kişilik nevresim seti fiyatları ürünün kalitesi ve değerini yansıtır.

Dayanıklı ve sağlıklı materyallerden imal edilen bu ürünler keyifli bir kullanım vadeder. Yumuşak dokusu sayesinde günün yorgunluğu almaya yardımcı olan bu dokunun kaynağı üretiminde kullanılan pamuk ve bambunun etkisidir. Bu materyaller konfor kadar uzun ömürlü olmasıyla da tercih sebebi olur. Dolayısıyla aldığınız ürün uzun süre ilk zamanki kalitesinde kullanılabilir.

Çift Kişilik Nevresim Seti ile Çift Kişilik Nevresim Takımı Arasındaki Ne Farklar Vardır?

Günlük kullanım ya da çeyiz için talep gören ev tekstili ürünleri farklı kategorilere ayrılır. Bu kategoriler arasında aynı olduğu sanılan ancak içerik bakımından birbirinden farklı ürünler bulunur. Nevresim seti ve takımının aynı anlama geldiği gibi yanlış bir kanı mevcuttur, ancak nevresim takımı içerisinde daha fazla parça yer alır. Örneğin dekoratif yastık kılıfı nevresim setlerinde bulunmazken takımlarda olabilir. Kış aylarında yorgana geçirilerek yaz aylarında ise tek başına kullanılan nevresimlerin yanında yastık kılıfı da bulunur. Nevresim takımlarında bu iki parçaya ek olarak çarşaf ve dekoratif yastık kılıfı da eklenir. Bu iki ürün kategorisi arasında az fark olması tercih yaparken kafanızı kurcalayabilir, eğer sadece nevresim ve yastık kılıfı arıyorsanız çift kişilik nevresim setleri sizin için uygun olacaktır.

2022 Çift Kişilik Nevresim Seti Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Ev tekstili ürünleri de tıpkı kıyafetler gibi dönemin moda anlayışına uyum sağlar. Örneğin çizgili modası kendisine nevresim tasarımlarında yer bulur. Benzer şekilde o sene sık tercih edilen renkler de nevresim setlerinde hakim olan renk tonları haline gelir. 2022 çift kişilik nevresim seti modellerinde önceki yıllarda olduğu gibi pamuk ve bambu içerik tercih edilir. Kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünler zamansız bir nitelik taşır. Dolayısıyla tasarımlar her ne kadar 2022 modasını yansıtsa da alınan ürünü uzun yıllar keyifle kullanmayı mümkün kılar. Çift kişilik nevresim seti üzerinde bulunan desenler kimi zaman renkli ve hareketli çizgiler taşısa da sadeliği tercih edenlere hitap eden seçenekler de bulunur. Örneğin düz renk ekru bir nevresim seti yatak odasına sade ve modern bir hava katar.

2022 çift kişilik nevresim modasında gri, mint yeşili, ekru ve krem gibi nispeten soft renklerin hakim olduğu gözlemlenir. Ancak canlı renklerin baskın olduğu modeller de her yıl olduğu gibi bu sene de rağbet görür. Yaprak figürleri, kapitone ve çizgili desenler dönemin moda anlayışını yansıtır. İlhamını doğadan alan tasarımlar odanıza ferah, şık ve estetik bir dokunuş yapar. Çift kişilik nevresim seti içerisinde yer alan ürünleri farklı parçalarla kombinleyerek kullanabilirsiniz. Desenli yastık kılıflarını düz renk nevresimlerle eşleştirerek ahenk yakalayabilirsiniz. Yatak odanızda hakim olan renk skalasına uygun olarak seçeceğiniz çift kişilik nevresim seti modeli dekorasyonunuzu tamamlar. Geniş bir seçeneklilik sunan ürünler arasından zevkinize hitap eden nevresim setini bularak bu uyumu kolayca yakalayabilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Seti Nasıl Temizlenir?

Çift kişilik nevresim seti üretiminde kullanılan pamuk ve bambu içeriği uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Ancak etiketinde veya paket üzerinde yer alan talimatlara uymadan yapılan yıkama, ürüne birçok açıdan zarar verebilir. Gereğinden fazla sıcaklık değerlerinde yapılan yıkama nevresim renginde değişikliğe neden olabilir. Benzer şekilde formu, yumuşaklığı ve diğer unsurlar da doğru yıkama biçimi ile korunur. Yaz mevsiminde oluşan terleme nevresim setinin sık sık yıkanmasını gerekli kılar. Bu yıkamalarda talimatlara uyarak renk açılması ve form bozulması gibi problemleri önleyebilirsiniz. Nevresimler her ne kadar dayanıklı malzemeden imal edilse de çeşitli yanlış uygulamalar hijyen sağlamak yerine ürüne zarar verecektir. Severek kullandığınız çift kişilik nevresim setinizi temizlerken aşağıdaki hususları göz önünde tutabilirsiniz:

● Fazla deterjan kullanarak yıkama yapmak nevresim üzerinde kalıntılara neden olabilir.

● En yüksek yıkama sıcaklığı olarak 40 dereceyi kullanabilirsiniz.

● Nevresimler için kuru temizleme önerilmez.

● Ürünün yumuşak dokusunu korumak için beyaz nevresimler için sık çamaşır suyu kullanmamak gerekir.

● Nevresimlerini yıkarken kaliteli bir yumuşatıcıdan destek alabilirsiniz.

● Ürün paketi ve etiketi üzerinden bulunan yıkama talimatları sizin için yol gösterici olur.

● Yıkamadan sonra çamaşır makinesinde bekletmeyerek koku oluşmasını önleyebilirsiniz.

● Nevresim setini tamamen kurumadan askıdan almamanız tavsiye edilir.

● Yıkama sonrasında nevresim setindeki ürünleri düşük ısıda ütüleyerek kullanabilirsiniz.

● Baskılı olan ürünlerin 30 derece üzerinde yıkanması tavsiye edilmez.

● Baskılı ve işlemeli çift kişilik nevresim setini ters çevirip yıkayarak desenlerin zarar görmesini önleyebilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Seti’nin Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Çift kişilik nevresim setlerinde kalite ürünün kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Buna ek olarak sağlıklı ve konforlu bir kullanımı mümkün kılarak birçok açıdan tercih sebebi olur. Pamuklu kumaşların kullanıldığı nevresim modellerinde iplik tel sayısının 1 cm üzerinde olması kaliteli olmasını sağlar. Benzer şekilde organik bambu içeren ürünlerde de çeşitli kalite standartları bulunur. Yatağınıza yattığınızda size yumuşak ve konforlu bir his veren pamuk ve bambu içerikli ürünler uzun süre ilk zamanki kalitesini taşır. Polyester içerikli nevresim setlerinde yaz aylarında fayda sağlayan hava geçirgenliği özelliği bulunmaz. Ayrıca cilt için de zararlı olduğu belirtilir. Dolayısıyla çift kişilik nevresim seti alırken üretiminde bambu ve pamuk tercih edilmiş seçenekleri tercih ederek her mevsimde konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Nevresim Seti Boyutları Nelerdir?

Çift kişilik nevresim setleri için standart boyutlar kullanılır. Bu sayede sahip olduğunuz yatak için uygun ebatlarda ürün arayışına girmenize gerek kalmaz. Nevresim seti içerisindeki ürünlerin eşyalarla tam uyum sağlaması kullanım sırasında konfor sağlar. Çift kişilik yataklar için üretilen nevresim setlerinde double standartlarında ebatlar kullanılır. Nevresim için 200x220 boyutu esas alınırken yastık kılıfları 50x70 cm büyüklüğündeki ürünler paket içerisinde yerini alır.

Nevresim kış aylarında kullandığınız yorganı tam olarak kaplama imkanı verir. Kaygan bir yapısı olmadığı için konforlu bir kullanım sunar. Yastık kılıflarında ise nefes alabilen kumaşlar tercih edildiği için her mevsimde rahat bir özellik taşır. Yatak, yorgan ve yastık boyutuyla tam uyum sağlayan bu ürünler uzun vadeli kullanım ömrü vadeder. Ayrıca kullanıldıkları eşyaların da kirlenmesini önleyerek birçok açıdan fayda sağlar. Size hitap eden çift kişilik nevresim setini seçerek yatak odasına modern ve şık bir hava katabilirsiniz.