1

ÇİFT KİŞİLİK ÇARŞAF MODELLERİ

Chakra'nın Doğal ve Zarif Tasarımı ile Çift Kişilik Çarşaf

Günün yorgunluğunun atıldığı, harcanan enerjinin tamamının geri kazanıldığı ortam olan yatak odalarında en sık nevresim takımlarına ihtiyaç duyulur. Bu takımlar ve yatak üzerinde kullanılan her parçada özel önem gösterilmesi gereken bazı noktalar vardır. Özellikle tenin en çok temas ettiği çarşaf takımları ve yastık modelleri, kişiyi rahat ettirirken aynı zamanda cilde zarar vermemelidir. Tek ve çift kişilik çarşaf seçenekleri, Chakra sayesinde cildinize en iyi etkiyi sağlayabilecek içerikler ile üretilir. Markanın organik olarak üretimini gerçekleştirdiği ürün gruplarında en çok başvurduğu bambu iplikler, çift kişilik çarşaf kategorisindeki ürünlerde de bolca bulunur. Çok renkli, organik ve yumuşak çift kişilik çarşaf ve çift kişilik lastikli çarşaf seçenekleri, dilediğiniz yer ve anda, tek tık ile onlara ulaşabileceğiniz Chakra’da.

En Doğal Kumaşlar İle Chakra Çift Kişilik Çarşaf

Çift kişilik çarşaflarında %50 bambu içerik kullanarak organik bir ürün kategorisi sağlayan marka, kullanıcılarına en doğal ve konforlu seçenekleri sunar. Bambu ağaçlarından elde ettiği bambu elyafını ve bambu liflerinden oluşturulan iplikleri çift kişilik çarşaf ürün grubunda kullanır. Yumuşaklığı ve emiciliği ile bilinen bambu, tüm bu işe yarar yönlerini, markanın çift kişilik çarşaf kategorisinde de sergiler. Vücut terini hızlıca emen bambu ipliklerin bir diğer öne çıkan özelliği ise antibakteriyel içerikler bulunduran yapısıdır. Farklı oranlarda bambu içeriğine sahip olacak şekilde üretimi sağlanan çift kişilik lastiksiz çarşaf ve lastikli çarşaf ürünleri, doğayı yatağınıza taşımanıza yardımcı olur. İpek ve saten kumaşa en yakın yumuşaklıkta olan bambu kumaş, çift kişilik çarşaflarda verimli bir uyku çekmek için konforu maksimum seviyeye taşır. Battal boy lastikli çarşaf 200x220, 240x260 ve daha birçok ölçü seçeneği ile boyutları farklı tüm yataklara uygun ürünler sunar, farklı renk ve desen seçenekleri ile yatak odalarını süslerken konforu arttırır.

Kolay Kullanımı İle Çift Kişilik Lastikli Çarşaf

Çift kişilik çarşafların kullanım açısından kolaylık sağlaması amacı ile lastikli ve lastiksiz seçenekleri bulunur. Yatağı korumak için alez yerine de tercih edilen lastikli çarşaflar, yatağın şeklini kolayca kavrayabilen lastikleri ile oldukça pratik kullanım sağlar. Doğru bakım ve temizlik uygulamaları ile birlikte rengini 50. yıkamanın sonunda dahi kaybetmeyen yumuşacık çift kişilik çarşaf modelleri, uzun süreli kullanım vadeder. Lastiksiz seçenekler ise doğru boylarda tercih edildiğinde yatağı ideal şekilde sarar, Kumaş kalitesi sayesinde kayma gibi sorunların yaşanmamasına olanak tanır. Çift kişilik lastiksiz çarşaf ve lastikli çarşaf seçenekleri tekli olarak satıldığı gibi set halinde de satışa sunulur. Yatak odalarını hayal edilen konfor ve şıklığa ulaştıracak çarşafları, yine Chakra’nın ürettiği birbirinden çeşitli yatak örtüsü modelleri, nevresim takımları, yastık kılıfları, pike ve battaniye modelleri gibi diğer yatak odası tekstil ürünleri ile birlikte kullanarak dilediğiniz havayı odanızda yaratabilirsiniz. Marka ürünleri sayesinde şıklığı ile dikkat çeken yatak odanızda, tarifsiz bir konfor deneyimi de yaşarsınız.

Şık Görüntüsü İle Çift Kişilik Düz Çarşaf

Yatak odalarını süsleyen yatak örtüleri, yastık ve yorgan kılıflarının altında bulunan çarşaflar, diğer nevresim parçaları ile uyumlu olacak şekilde seçilerek odada bir ahenk oluşturulabilir. Takım halinde satın alınabilen çift kişilik yatak çarşafı seçenekleri ile birlikte kendi zevkine güvenen kullanıcıların yatak odası takımlarını oluşturabilmesi için tek parça halinde ve birçok renkte seçenekler de bulunur. Çift kişilik lastikli çarşaf seti ve lastiksiz çarşaf seçenekleri, en çok tercih edilen beyaz, krem, mürdüm ve lacivert renkleri ile birlikte daha birçok seçeneğe sahip şekilde satışa sunulur. Desenli seçenekler ile daha hareketli yatak odaları oluşturabileceğiniz gibi, çift kişilik düz çarşaf seçeneklerinden tercih ederek daha sade ve sakin bir atmosfer yaratabilirsiniz. Pratik kullanım sağlayan yumuşak dokulu çarşaf seçeneklerini kaliteli malzeme kullanımı dolayısıyla uzun süre kullanabilirsiniz. Birbirinden zarif çarşaf renklerini; pike, battaniye, yorgan ve yatak örtüleriniz ile kombin ederek dilediğiniz temayı yatak odanızda sağlayabilirsiniz.

Yataklarınız İçin ideal Çift Kişilik Çarşaf Ölçüsü

 

Çift kişilik yataklar, çok çeşitli boy seçenekleri ile satılır. Çok büyük, çok küçük ya da orta boy ölçülere sahip yatakların her biri kendi ebatına uygun çift kişilik çarşaf seçeneklerine ihtiyaç duyar. Chakra ise bu ihtiyaca yönelik birçok boy standardını barındıran çarşaf ürünlerinin üretimini sağlar. Lastikli ve lastiksiz seçenekleri ile tüm yataklar ile kolayca uyum sağlayan çift kişilik lastikli çarşaf seti ve lastiksiz çarşaf setleri, bambu içerikli yumuşak dokusu ile kaliteli bir uyku süreci geçirmeye destek olur. Çift kişilik çarşaf ölçüsü yatağın battal ya da ortalama oluşuna göre seçildikten sonra uzun süre eskimeden yatak örtüleriniz ile kullanılabilir. Farklı renk ve desenleri ile ortama hareketlilik katan seçenekler, ter emici yapısı ile pratiklik sağlarken antibakteriyel oluşu ile yatak ortamındaki mikropların çoğalmasını engeller.

İhtiyaç ve isteklerinize göre doğru ölçü, renk ve doku özelliklerine sahip çarşaf ürünlerini seçtikten sonra, yatak odanızı dilediğiniz atmosfere sahip olacak şekilde süsleyebilir, markanın birbirinden uygun çift kişilik çarşaf fiyatları ve çarşafların özelliklerini karşılaştırarak bütçenize ve yatak odasına en uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz. Bambu içerikli ürünler ile cildinize iyi bakabilir, ona gerekli hassasiyeti gösterebilirsiniz. Doğanın gücünü yatak odanızda, uyuduğunuz çevrede hissedebilir, organik çarşaf kullanmanın konfor ve rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz.