1

FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ MODELLERİ

Fotoğraf Çerçeveleri ile Kişiselleştirilmiş Ortamlar

Evleri ve iş yerlerini dekore ederken daha kişisel ve samimi bir ortam oluşturmak için bazı malzemelere ihtiyaç duyulur. Dekoratif ürünler arasında en çok tercih edilenlerden biri olan fotoğraf çerçevesi modelleri ile hoş ve zarif alanlar yaratabilirsiniz. Ürünleri incelediğinizde metal, bone, ahşap ve bambu gibi farklı malzemelerden üretilen çerçeve modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Her malzemenin kattığı değişik estetik görüntü ile fotoğraf çerçeve modelleri, ortamın havasının anında değişmesine yardımcı olur. Metal çerçeveler modern ve parlak duruşlarıyla salon, oturma odası, çalışma masası ya da iş yeri gibi alanlarda hoş bir görüntü yakalanmasını sağlar.

Farklı ölçü seçeneklerine sahip olan fotoğraf çerçeveleri arasından sahip olduğunuz alana göre bir tercihte bulunabilirsiniz. 10x15 cm, 13x18 cm, 20x25 cm ve 15x20 cm gibi farklı ebatlardaki fotoğraf çerçeveleri ile çalışma masalarınızı ya da evlerinizin odalarını daha kişisel bir hale getirebilirsiniz. Anılarınızı fotoğraf çerçeveleri ile sergileyerek ölümsüzleştirebilir, mutluluğunuzu her an göz önünde tutabilirsiniz. Chakra'da yer alan birbirinden farklı onlarca duvar ya da masaüstü fotoğraf çerçevesi modeli arasından hoşunuza giden bir parçayı tercih edebilir, kişisel alanlarınızı yeni baştan yaratmaya başlayabilirsiniz.

Dekoratif Çerçeve Seçimi

Dekoratif ev aksesuarı seçenekleri içinde önemli bir yere sahip olan çerçeve modelleri, sunduğu geniş ürün yelpazesi ile herkesin zevkine hitap edebilecek çeşitliliğe sahiptir. Çerçevenin içine koymayı düşündüğünüz fotoğraf ile uyumlu bir çerçeve seçimi yapmak oldukça önemlidir. Çerçeve modelleri fotoğrafın öne çıkmasını sağlayabildiği gibi uyumsuz bir model içerisine konulan görselin etkileyiciliğini de gölgeleyebilir. Hareketli bir fotoğraf için daha sade bir çerçeve modeli tavsiye edilirken sade bir aile fotoğrafı için daha hareketli bir çerçeve seçmeniz önerilir.

Aynı zamanda çerçeveyi yerleştirmeyi düşündüğünüz ortamın renkleri de çerçeve seçimi yaparken önemli bir faktördür. Etraftaki eşyalarla renk uyumu yakalayan çerçeveler dekorasyonun daha bütüncül bir hale gelmesine yardımcı olur. Fotoğrafın içinde bulunan renklerin benzer tonlarında bir çerçeve seçerek daha hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. İnce çerçeveye sahip modeller fotoğrafı daha fazla ön plana çıkarırken kalın çerçeveli tasarımlar içine yerleştirilen görselin daha fazla derinlik kazanmasını sağlar. Chakra'da bulunan pek çok farklı alternatife sahip olan dekoratif çerçeve modelleri arasından aradığınız tarzda bir ürünü kolay bir şekilde bulabilir, istediğiniz görüntüyü zorlanmadan yakalayabilirsiniz.

Ahşap Fotoğraf Çerçevesi

Ahşap çerçeve modelleri sahip oldukları doğal görüntü ve ahşabın kattığı natürel yapı ile dekoratif ev aksesuarları içinde önemli bir yere sahiptir. Tahta fotoğraf çerçevesi malzemenin sahip olduğu özel görüntü sayesinde etkileyici bir dekorasyon ögesi haline gelir. Değerli anların sergilenmesi için iyi bir alternatif olan ahşap fotoğraf çerçevesi ile sahip olduğunuz alanları daha samimi bir hale getirebilirsiniz. Kişisel fotoğraflarınızı ya da yakaladığınız etkileyici manzaraları sergilemek için çerçeve arayışı içindeyseniz ahşap çerçeve modelleri iyi bir alternatif olarak karşınıza çıkar.

İçerisindeki fotoğrafın derinliğini arttıran natürel dokusu ile ahşap modeller, atmosfere sıcak ve klasik bir görünüm katması ile de sıklıkla tercih edilir. Fotoğrafınızın tonuna bağlı olarak açık ya da koyu renkli olan modellerden birini tercih edebilirsiniz. Uzun yıllardır ev dekorasyonunda popüler bir parça olan ahşap fotoğraf çerçeveleri, ev ya da iş yeri fark etmeksizin her türlü ortamda rahat bir şekilde kullanılabilir. Girdiği her ortama adapte olmayı başaran ahşap çerçevelerle dilediğiniz görüntüyü zorlanmadan yakalayabilirsiniz. Klasik ve çağdaş bir çerçeve arayışı içindeyseniz Chakra'da bulunan ahşap çerçeve modellerine göz atabilir, arayışınıza anında son verebilirsiniz.

Ofis ve Ev Ortamlarına Uygun Masaüstü Fotoğraf Çerçevesi

Fotoğraf çerçeveleri genel anlamda masaüstü ve duvar olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Masaüstü fotoğraf çerçevesi ev ve ofis ortamlarında kolay bir kullanıma sahip olmasından dolayı pek çok kişi tarafından günlük hayatta değerlendirilen bir parçadır. Fotoğraflarınızın rengine bağlı olarak Chakra'da yer alan seçenekler arasından bir tercihte bulunarak alanlarınızı daha kişisel hale getirebilirsiniz. Zarif bir görünüm için düz renkli modellerden birini seçebilir, fotoğraflarınızın etkileyiciliğini daha belirgin hale getirebilirsiniz. Anı çerçevesi olarak kullanabileceğiniz modelleri salonlarınızda sergileyerek misafirlerinizle istediğiniz anları paylaşabilir, yaşadığınız özel zamanları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Sevdiğiniz sanat eserinden kendi çektiğiniz fotoğraflara kadar akla gelebilecek her türlü görseli yerleştirebileceğiniz çerçeve modelleriyle eğlenceli ve orijinal dekorasyon fikirleri ortaya çıkarabilirsiniz. Ofiste çalıştığınız masanın üzerinde sevdiklerinizin fotoğraflarını çerçeve içinde muhafaza ederek stresli anlarda onlardan destek alabilir, motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Chakra'da bulunan ev ya da ofis fark etmeksizin her ortama uygun masaüstü fotoğraf çerçeve modelleri ile tarzınızı iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz.

Duvar Fotoğraf Çerçevesi

 

Masaüstü için özel olarak tasarlanan ve ayaklara sahip olan modellerin haricinde ürünlere göz attığınızda duvar çerçevesi olarak dizayn edilen parçalar olduğunu da görebilirsiniz. Çerçeve modellerini iş yerlerinde içerisine yerleştireceğiniz görsel ile beraber motivasyon unsuru olarak kullanabilirsiniz. Evlerde ise salon, oturma odası, yatak odası ya da mutfak fark etmeksizin evin her odasında farklı ve orijinal bir dekorasyon malzemesi haline gelir.

Çocuklarınızın ya da kendinizin özel anlarını büyüterek duvar çerçevesi modellerinde sergileyebilir, zihninizde yaşattığınız anları evlerinizi dekore etmek için kullanabilirsiniz. Boş bir duvarınız varsa çerçeve modelleri ile duvarınızı hareketlendirebilir, ortama bambaşka bir hava katabilirsiniz. Aile fotoğraflarını salonlarda şık bir duvar çerçevesinde sergileyerek sahip olduğunuz alanları kişiselleştirebilirsiniz. Chakra'da bulunan çerçeve modellerini inceleyebilir, duvarlarınızı anında daha canlı bir hale getirebilirsiniz.