1

ÇARŞAF MODELLERİ


Çarşaf takımları yatak odalarının en önemli parçaları arasında yer alır. Uyku kalitesi üzerinde de önemli etkiye sahip olan yatak çarşaf modelleri doğal ve kaliteli malzemeden üretilmelidir. Uzun yıllardır piyasada olan Chakra, pamuk, outlast kumaş ya da bambu gibi birbirinden farklı materyalleri üst seviye kalite ile bir araya getirerek rahat bir uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Her mevsim rahat bir şekilde kullanılabilen bambu çarşaflar, sıcak havalarda serin, soğuk havalarda sıcak bir his oluşturmasıyla sıklıkla tercih edilir. Vücudun doğal ısı dengesini koruyan bir malzeme olan bambu, sunduğu özellikler sayesinde mevsimsel geçişlerde de kullanılabilen bir çeşit haline gelir. Pamuklu çarşaflar ise doğal dokuları ve yakmayan yapıları ile çarşaflar söz konusu olduğunda en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Yumuşak bir dokuya ve rahat bir hissiyata sahip olan pamuklu ürünleri her mevsim rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünler genel anlamda çift ya da tek kişilik çarşaf olmak üzere iki kategoriye ayrılır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra dilediğiniz çarşafa Chakra ile ulaşabilir, yataklarınızı konforlu ve şık bir hale getirebilirsiniz.

Çarşaf Takımı: Chakra ile Birbirinden Sade ve Şık Modeller

Yataklarınız İçin İdeal Boyutta Çarşaf Ölçüsü

Chakra'nın çarşaf takımları standart yatak ölçüleri baz alınarak üretilir. Ürünlere göz attığınız takdirde 50x70, 180x260, 100x200 ya da 200x200 cm gibi birbirinden farklı onlarca seçeneğe sahip olan yatak çarşaf modelleri sizi karşılar. Çift kişilik 180x200 yatak için çarşaf ölçüleri olduğu gibi daha küçük ya da tek kişilik yataklar için de tasarlanmış ürünler olduğunu görebilirsiniz. Yataklarınızın ölçüsünü göz önünde bulundurarak ebat seçenekleri arasından bir tercihte bulunabilir, ideal boyuttaki çarşafınıza kısa süre içinde sahip olabilirsiniz. Çift ya da tek kişilik lastikli çarşaf ölçüsü seçenekleri ile rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Çarşaf takımları gereğinden büyük ya da küçük olduğunda yatağın üzerinde olması gerektiği gibi durmayabilir. Chakra'nın sunduğu çeşitlilik sayesinde yataklarınız için dikilmiş gibi olan çarşaflara anında erişebilir, ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Ayrıca yatak ölçülerinize uygun nevresim takımlarına da göz atabilirsiniz.

Tek Kişilik Çarşaf Takımı

Çocuk odası ya da misafir odaları için ideal ölçülere sahip olan tek kişilik çarşaf modelleri ile yataklarınızın istediğiniz görünümü almasını sağlayabilirsiniz. Tek kişilik yatağınız daha darsa 100x200 cm ölçülerindeki ürünlere göz atabilirsiniz. Biraz daha geniş bir çift kişilik yatağınız varsa 180x260 cm ölçülerindeki çarşaflar sizin için daha uygun olabilir. Nefes alabilen özel kumaşlardan üretilen çarşaf takımları, yumuşak ve doğal yapıları ile uzun ömürlü olma özelliği gösterir. Chakra'nın malzeme kalitesini üst seviyede tuttuğu çarşaf takımı modellerini uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyon ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Doğal desenlerini muhafaza eden çarşaf modellerinden renklendirilmiş şık tasarımlara kadar aradığınız her tipteki ürüne Chakra aracılığı ile kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Çift Kişilik Çarşaf Takımı

Chakra tek kişilik çarşaf modellerinde sunduğu çeşitliliği söz konusu çift kişilik çarşaf takımı olduğunda da sürdürmeye devam eder. Boyut, renk ve malzeme konusunda birbirinden farklı alternatifleri olan çarşaf takımları arasından ihtiyaçlarınıza uygun ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. 160x200 ya da 240x260 cm gibi farklı ebatlardaki çarşafları ile her ihtiyacı karşılayan Chakra, malzeme konusunda da tatmin edici bir çeşitlilik ile karşınıza çıkar. Bambu ve pamuğun birlikte harmanlandığı çarşaf takımları rahat olmasının yanı sıra aynı zamanda cilt ile direkt temas halinde herhangi bir problem ortaya çıkarmamasıyla da sıklıkla tercih edilir. Ekstra çift kişilik çarşaf takımı olarak isimlendirilen ürünler ise 200x200 cm ya da 280x290 cm gibi boyut alternatiflerine sahiptir. İhtiyacınız olan çift kişilik çarşaf takımı ölçülerine karar verdikten sonra ürünü lastikli mi lastiksiz mi alacağınızı belirlemelisiniz. Chakra'nın sunduğu çeşitlilik sayesinde lastikli, lastiksiz, battal ya da standart çift kişilik gibi onlarca değişik modele ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanımı İle Lastikli Çarşaf Takımı

Lastikli çarşaflar yatakların üzerine kolay bir şekilde serilebilmesi ile öne çıkar. Keskin uçlara sahip olmayan ürünler yatakların hızlı bir şekilde hazırlanmasına ve çarşaf takımlarının pratik bir şekilde yerleştirilmesine imkân tanır. Çift ya da tek kişilik lastikli çarşaf çeşitleri günlük hayatta en çok kullanılan modellerden biridir. Tek kişilik lastikli çarşaf takımı rahat kullanımı ve acil bir misafir geldiğinde çabuk hazırlık yapılmasını sağlamasıyla pek çok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. Ürünler arasında battal boy lastikli çarşaf 220x240 cm gibi büyük ölçülere sahip ürünler ile karşılaşabileceğiniz gibi 100x200 cm gibi tek kişilik ürünler olduğunu da görebilirsiniz. Her ebattaki yatak ile eşsiz bir şekilde uyum sağlayan lastikli çarşaflara Chakra üzerinden ulaşabilir, yataklarınızı pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Şık Görüntüsü İle Lastiksiz Çarşaf

Serilmesi lastikli çarşaflar kadar kolay olmasa da görsel olarak estetik bir duruş sergilemesi ile dikkatleri üzerinde toplayan lastiksiz çarşaflar sıklıkla tercih edilir. Popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyen lastiksiz çarşaf modelleri yataklarda pürüzsüz bir görüntü elde etmek için ideal parçalar arasında yer alır. Çift ya da tek kişilik lastiksiz çarşaf çeşitleri ile yataklarınızın daha düzenli bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kolay bir şekilde ütülenebilmesiyle de günlük hayata pratiklik katan lastiksiz çarşaflar, yatak odalarının eşsiz parçaları içinde yer alır. Hangi ölçüde bir çarşafa ihtiyacınız olursa olsun Chakra sayesinde gereksinimlerinizi hemen karşılayabilirsiniz. Lastiksiz çift ya da tek kişilik çarşaf fiyatları arasından dilediğiniz modeli istediğiniz fiyata satın alabilirsiniz.