Bebek Kaz Tüyü Yorgan Beyaz
  Bebek Kaz Tüyü Yorgan Beyaz
  Zoom Icon
  Bebek Kaz Tüyü Yorgan Beyaz
  Bebek Kaz Tüyü Yorgan Beyaz

  Bebek Kaz Tüyü Yorgan Beyaz

  799,90
  TL
  Beden/ÖLÇÜ SEÇİNİZ:
  • 95x145
  Taksit Seçenekleri
  FAVORİLERİME EKLE
  HANGİ MAĞAZADA VAR?

  ÜRÜN KODU: C-CDRPTCOC02BEY 

  ÜRÜN İÇERİĞİ: 90% DOWN 10% FEATHER

  Kaz tüyü en doğal, en hafif, en konforlu, en yumuşak, en iyi ısı dengeleyici dolgu maddesidir.Kaz tüyü higroskopi özelliği sayesinde ortamdaki nemi dengeler.Doğaya zarar veren karbon oranı diğer malzemelere göre çok düşüktür.Ürünlerin kumaş özellikleri ile beraber tüy çıkarmayan ve koku yapmayan yapısı bulunmaktadır.KAZ TÜYÜ ÖZELLİKLERİ:Higroskopi: Kaz tüyü «Higroskopi» özelliği sayesinde kullanım esnasında ortamdaki fazla nemi emer, kullanılmadığında ortama geri bırakır. Doğal: Pamuk, yün, bambu gibi doğadan elde edildiği için; içeriğinde insan sağlığına zarar verecek maddeler içermez.Yumuşak: Tüy, yapısı dolayısıyla yumuşaklık hissini en iyi veren malzemedir. Hafif: Çok az miktarda kaz tüyü vücudunuzun ihtiyacı olan ısı dengesini kolaylıkla sağlar. Hayvan haklarına duyduğumuz saygı ve sosyal sorumluluk bilincimiz sebebi ile EDFA ve IDFB’den sertifikalı olan ürünlerimizde Izdıraba dayalı elle yolum sureti ile elde edilen kaz tüyü KULLANILMAMAKTADIR. 

   

  Siparişleriniz 2-5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Hafta sonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü işleme alınmaktadır.

  Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda kargo firması çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır.

  Chakra.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri, hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilmektedir.

  İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan iade gönderi kodları ile anlaşmalı kargo firmalarımıza teslim edebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

  Gönderi Adresi: Kocaer Tekstil San. Tic. AŞ Chakra Deposu Organize Sanayi 2. Kısım Kocaer 1 20065 Gürlek/Denizli
  Ups Kargo Gönderi Kodu: 414V6W
  Yurtiçi Kargo Gönderi Kodu: 323019627

  X