1

ÇOCUK & BEBEK BORNOZ MODELLERİ

Bebek Bornozu: Chakra İle Organik ve Yumuşak Dokulu

Bebekler hassas bir cilde sahiptir. Bu yüzden bebeklerin narin ciltlerine dokunacak her nesne özenle seçilmelidir. Chakra, saf ve doğal bambu karışımlı bebek bornozu modelleri ile bebeğinizin cildine nazik bir yaklaşım sunar. Bambu ağaçlarının ince ince kesilerek elyaf haline getirilmesi ve daha sonra elyafların liflerinden ayrılarak tamamen doğal bir şekilde ipliğe dönüştürülmesi ile yumuşak dokulu ve sağlıklı ürünler elde edilir. Bambu, bu doğal süreçler sonucunda ince, nefes alan ve dayanıklı havlu ve bornozlara dönüşür.

Banyo sonrasında bebeklerin hassas ciltleri zedelenmeden dikkatle kurulanmalıdır. Bu işlem yapılırken bebeğin cildine temas edecek bebek ve çocuk banyo tekstil ürünleri hassasiyetle seçilmelidir.

Chakra bebek bornozu, size doğallık ve yumuşaklığı zirvede hissettirecek, bebeğinizin hassas tenine nazikçe dokunacak kalitededir. Bebekler için tasarlanan bebek panço ürünleri banyo sonrası bebeğinize kolayca giydirebilir, Chakra’nın süper emici ve yumuşak havlusunun keyfine bebeğinizle birlikte varabilirsiniz. Üstelik kullanışlı özellikleri ile plajlarda, havuz kenarlarında da bebek pançolarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bebek pançosunun yanı sıra, bebek deniz havlusu modelleri de hafif ve ince dokusuyla tatillerde tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alır.

Chakra Çocuk Bornozu ve Müslin Panço Modelleri

Çocukluk dönemi banyoları hep keyifli zamanlardır. Mis gibi bir banyo sonrası yumuşacık bir bornoza sarılıp dinlenmek çocukları hep mutlu eder. Chakra çocuk bornoz ve çocuk terlik modelleri, doğal bambu ve pamuktan oluşan, cildi sıcak ve yumuşak tutan, antibakteriyel özellik taşıyan ürünlerden oluşur. Böylece çocuğunuzun banyo keyfi tatlı ve huzurlu bir sonla taçlanır.  Çocuk bornozlarının içeriğinde bulunan pamuk sayesinde Chakra bornozların su emici özelliği yüksektir. Bambu içeriği ise doğal ve antibakteriyel yapısı ile cilde hava aldırır ve sağlıklı bir dokunuş sağlar. Bambu çocuk bornozu, banyo sonrası üşütmelere karşı çabuk kuruma sağlar, kapüşonlu yapısı baş ve boyun bölgesini kapsayarak, hızlı bir kurutma işlemi gerçekleştirir. Çocuk panço modelleri de kapüşonlu tarzları ile aynı özelliklere sahiptir.

Müslin panço modelleri, bebekler için ideal ürünlerdir. Müslin, tıpkı bir bebeğin teni kadar yumuşak bir üründür, hava alan, ince bir dokusu vardır. Özellikle sıcak ve ılık havalarda tercih edilen ürünlerdir. Müslin panço, kolay giyilip çıkarılma özelliği ile plaj ve havuz kenarlarında rahatlıkla kullanılabilir.  Bebek müslin panço, vücuttaki nemi kolayca emer, bebeğinize sıcak ve yumuşak bir dokunuş vererek kendisini güvende hissetmesini sağlar. Müslin bornoz bebek modelleri, renk ve desenleri ile bebeğinizin sevimliliğine uyum gösterir. Chakra çocuk bornoz modelleri, abartıdan uzak, duru görünümleri ile doğallığın simgesini banyolarınıza taşır.

Chakra Bebek Bornoz Seti ve Takımı

Bebek bornoz seti, pamuk ve bambunun muhteşem birleşiminden oluşur. Pamuk, sağlıklı, dayanıklı ve suyu kolayca emen bir yapıya sahiptir. Bambu ise doğal bir antibakteriyel olarak işlev görür. Nefes alan, hava geçiren özelliği ile cilt gözeneklerinin açık kalmasını sağlar. Bambu çocuk bornoz, kaliteli ve sağlıklı içeriği ile çocuğunuzun keyifle kullandığı ürünler arasında yerini alır. Çocuk bornoz takımı, çocuk terlik ve bornozdan oluşan settir. Banyo sonrası, kaygan zeminde düşme tehlikesine karşı yumuşak ve rahat çocuk terlik modelleri tercih edilebilir. Tabanı kaymayan özellikte olan çocuk terlik modelleri, bambu ve pamuktan oluşan bebek ve çocuk havlu tasarımıyla, ayakların çabuk kurumasını sağlar, yumuşaklığıyla rahat bir kullanıma sahiptir.

Bambu bebek bornoz seti, zevkinize göre tercihlerde bulunabileceğiniz çocuk peştemal bornoz, bebek ve çocuk panço, bebek müslin panço, çocuk peştemal gibi farklı model ve versiyonlara

sahiptir. Tatil dönemlerinde en çok tercih edilen çocuk plaj panço modelleri, çok kolay giyilen ve anında kurulanma hissi veren modellerdir. Yine aynı şekilde çocuk peştemal modelleri, pratik bir kullanıma sahiptir. Bebek deniz havlusu, ince ve narin yapısıyla, bebeğinizin cildine uygundur. Çocuk bornoz takımı, her mevsimde konforlu bir kullanıma sahiptir. Panço modelleri, bebek ve çocuk panço olarak iki kategoriye ayrılır. Sevimli görünümleri ve kapüşonlu tasarımları ile banyo sonrası çocukları mutlu eden detaylara sahiptir.

Chakra Organik Dokumalı Bebek Bornoz & Panço Özellikleri

 

Organik dokuma, doğallık ve sağlıklı içerik anlamına gelir. Chakra, yıllardır kendisine özel yöntemlerle bambu ve pamuğun doğallığını ürünlerinde kullanarak farklı ve kaliteli ürünler ortaya çıkarır. Chakra bebek bornoz & panço özellikleri şu şekildedir:

  • Özel bir dokuma ile bambu ve pamuk ipliklerinden üretilir.
  • Doğa dostu olan ve zararlı maddeler içermeyen ürünlerdir.
  • Bebeğin cildini koruyucu antibakteriyel özellikler taşır.
  • Doğal pamuk kumaşı sayesinde nemi kolayca emer ve hızlı kuruma sağlar.
  • Dayanıklı ve sağlam kumaşa sahiptir ve uzun vadeli kullanım sağlar.
  • Doğru yıkama ve kullanım ile zamana meydan okuyan ürünlerdir.
  • Giydirme ve çıkarma işlemi basit ve hızlı olarak yapılabilir.
  • OEKO-TEXT sertifikalı ürünlerdir. Bu sertifika, uluslararası standartlara göre, üretimin her aşamasında test edilmiş ve onaylanmış ürünler için verilir.

Chakra, tarzı ile farkını ortaya koymak isteyenlerin markası olarak, 2005 yılından bu yana %100 Türk markası olarak hizmet verir. Ev tekstil ürünlerinde sağlıklı ve doğal ürünlere kendi özgün yapısı ile imza atar. Evdeki huzurun ve enerjinin yüksekliğinin kullanılan eşyalarla bağlantılı olduğunu bilen Chakra, pozitif enerji veren ürünleri ile hayatınıza tatlı ve estetik bir dokunuş sağlar. Chakra ürünleri, ruhunuzun huzurunu beslerken bedeninizin enerjisini yükseltir.