299,99 TL KDV Dahil
399,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil
179,99 TL KDV Dahil
1

BEBEK HAVLU & BEBEK BORNOZ MODELLERİ

 

 

 

 

Bebeklerin banyo sonrası bakımını doğru ve hassas şekilde yapmak ebeveynlerin en çok önem verdikleri konular arasındadır. Havlu ve bornozlar bebeklerin banyo sonrası veya tatil esnasında kolaylıkla kurulanıp, sarılmaları bakımından ailelere büyük bir kolaylık sunar. Ayrıca sık sık temizlenmeleri gereken miniklerin temizlik işlemleri için de havlu modellerinden yararlanabilirsiniz. Bebek havlu modelleri ve bebek bornozları yetişkinler için tasarlanan modellerden biraz daha farklı özellikler barındırır. Bunun nedeni bebeklerin ciltlerinin çok hassas ve bağışıklık sistemlerinin henüz gelişmemiş olmasıdır. Chakra tarafından ebeveynlere sunulan bebek havlusu seçenekleri hem renkleri, hem boyutları hem da sahip oldukları yüksek kalite kriterleri ile fonksiyoneldir ve güven verir.

Bebek Havlu ve Bebek Bornozları: Chakra ile Yumuşak ve Doğal

Kategoride bebek bornoz ürünlerini de banyo sonrasında rahatlıkla kullanabilir, kısa sürede çocuğunuzun sağlıklı şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bornozlar çoğu insan için giyilmesi keyifli aksesuarlar arasındadır ve kuruyup kıyafetler giyilenceye kadar vücut ısı dengesini korurlar. Ayrıca bebek banyo havlusu çeşitlerinde sağlıklı doku ve yüksek emicilik Chakra kalitesi ile sunulur. Chakra tarafından bebeklerin narin ciltleri göz önüne alınarak tasarlanan modellerde hiçbir zararlı materyal bulunmamaktadır. Organik, antibakteriyel, yumuşacık doku, yüksek emicilik vb. özellikler bebekler için sağlıklı ve hassas bir kullanım olanağı sunar. Chakra ile bütünleşen doğal bambu bebek havlusu ve bebek banyo havlusu çeşitleri ise ailelerin bebekleri için tercih etmek isteyecekleri favori banyo sonrası bakım seçeneklerini sizlerle buluşturur.

Bebek Havlu Modelleri

Bebek banyo havlusu modelleri çok şık ve miniklerin ilgisini çekecek desenlerle tasarlanır. Sevimli hayvan figürleri bebek havluları ile hoş bir uyum yakalar. Ayrıca renkler de ağırlıklı olarak sakin ve pastel tonlardan seçilir. Havlularda mavi, beyaz, pembe, ekru vb. renkleri ön plandadır ve bebeğin banyo sonrasında daha huzurlu hissetmesine yardımcı olur. Sevimli ve ilgi çekici tasarımlar banyo rutini daha keyifli hale getirebilir. Havlu modellerinde Chakra’nın sunduğu ürün çeşitleri arasında bebek kundak havlu seçeneği de yer alır. Özellikle yeni doğmuş bebekler için kullanılan müslin bebek havlusu pürüzsüz ve yumuşak dokusuyla onların hassas cildini rahatsız etmez. Kundak şeklinde tasarlanan ürünün başlık kısmı sayesinde bebeğin ense ve baş kısmı korunarak kundaklama işlemi kolaylıkla yapılabilir.

Ailelerin en değerli varlıkları için sıklıkla tercih ettikleri ve çok olumlu yorumlar paylaştıkları bir diğer model ise pançodur. Bebek panço havlu modelleri bebeklerin üzerinde çok sevimli bir duruş sergilerken onların serbestçe hareket edip kolaylıkla kuruyabilmelerini sağlar. Banyo, havuz-deniz sonrası kullanım için idealdir. Bebek havlusu ve bebek bornozu çeşitleri antibakteriyel olup, bebeğin üşümesini engeller. Ayrıca pançoları giydirip çıkarması da çok kolaydır. Yüz ve el havluları da ıslaklığı almanın yanı sıra bebeklerin bazı ufak çaptaki temizlik işlemleri için de kullanılabilir. Bebek yüz havlusu modellerinde sade veya birden fazla canlı renk ile tasarlanan motifler dikkat çekicidir. Püsküllü tasarımlar da mevcuttur. Çok yumuşak doku ve yüksek emicilik düzeyi bebeklerin daha konforlu hissetmelerini sağlar.

Doğal ve Sağlıklı Bambu Bebek Havlusu Modelleri

Chakra özellikle bambu gibi çok doğal, organik ve sağlıklı bir materyalden üretilen havluları ile öne çıkar. Doğa dostu, antibakteriyel, antialerjik özellikte olan bambu bebek havlusu seçenekleri hassas ciltli minikler için çok uygundur. Alerjisi ve ekstra hassasiyeti olan bebeklerin de sorun yaşamadan kullanabilecekleri bu havlular anne-babaların içine su serper. Silikon, boya, polyester, plastik gibi cilde zarar verebilecek maddeler içermeyen bu bebek havluları bebek sağlığı ön planda tutularak üretilir. Özel kumaşlar bebeğinizin cildi ile tam bir uyum sağlarken çok keyifli bir dokunuş ve rahatlık sunar. Yüksek kalitede bambu ve pamuk iplikleri ile üretilen havlular sayesinde yumuşak hareketlerle bebeğinizi çok kısa sürede kolayca kurulayabilir, onu sarabilirsiniz. Bu ürünler bebeğinizin ısı dengesini de en iyi şekilde sağlar. Kalite ve eğlenceli desenlerin, tasarımların bir arada bulunduğu bu havlular Chakra farkını ortaya koyar.

Bebek Bornoz Modelleri

Bebeklerin cildi ile doğrudan temas eden banyo sonrası aksesuarlardan biri de bornozlardır. Kategorideki bebek bornozları da özel bambu ve pamuk ipliklerinden imal edilir, banyo sonrası bebeğin üzerindeki ıslaklığı-nemi hızlıca emer. Tamamen doğal ve organik dokusu ile anne-babaları tatmin etmeyi başaran bornozlar bebeklerin üzerinde sabit durur. Cep, kemer ve kapüşon gibi detayları da bulabileceğiniz bebek bornozları bebeğinizin hem sağlığı hem de banyo sonrası keyfi ve rahatı değerlendirilerek titizlikle üretilir.

Kız bebek bornozu modelleri kelebek ve benzeri ilgi çekici motiflerle hareketlenir, yumuşak renkler ile göz kamaştırır. Erkek bebek bornozu seçenekleri ise desenli veya sade modelleriyle küçük beylerin üzerinde çok rahat ve şık durur. Özellikle müslin bebek bornozu modelleri bebeğinize onu rahatsız etmeden kolaylıkla giydirebileceğiniz, onun teni ile en yüksek derece uyum sağlayabilecek kumaşa sahip banyo sonrası ürünlerindendir. Hava sıcaklığına göre bebeğin vücudunu koruyan yapıları da ebeveynlerin beğenisini kazanır. Siz de Chakra kalitesi ile üretilen bebek bornozlarına mutlaka göz atmalısınız.

İdeal Bambu Bebek Bornozu Modelleri

Bebeklere giydirilecek olan bebek bornozlarının bambudan yapılması çoğu anne-babanın öncelikli tercihidir. Bu doğal ürünler onları üşütmeden iyi bir şekilde sarmanıza, hızlıca kurulamanıza ve ciltlerini tahriş etmemenize yardımcı olur. Özellikle pişik, konak gibi bebek rahatsızlıkları nedeniyle bebekler genelde sıklıkla banyo yapmaktadır. Bambu bebek bornozu modelleri çok yumuşak dokuları, pamuk ve bambu ipliklerinin doğallığı, mikroplardan koruyan, zararlı madde içermeyen yapıları ile bebeğinizin tenine sıklıkla değdirebileceğiniz ürünler arasındadır. Bambu bornoz bebek tasarımları uzun süre yıpranmaz ve çok dayanıklıdır. Hızlı kuruma ve yüksek derecede emici olmalarıyla da ideal koşullar sunan bu modelleri set şeklinde de satın alabilirsiniz. Yeni doğan bornoz seti bornoz, yüz havlusu, terlik ve benzeri ürünler içerir.