199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Ekru/Hardal
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Pembe
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
199,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Beyaz
1

BEBEK BODY MODELLERİ

Chakra İle Bebeğinizin İhtiyacı Olan En Sağlıklı Bebek Body Modelleri

Hassas ve pamuksu cilde sahip olan bebekler için kıyafet seçimi, büyük bir hassasiyet gerektirir. Bebeklerin cildi, ince ve dış etkilere karşı oldukça hassastır. Bu sebeple onlar için tercih edilecek bebek bodyleri, bebek zıbın modelleri doğal ve pamuklu kumaşlarla üretilmiş olanlar arasından seçilmelidir.

Sıklıkla üstü değiştirilen bebekler için annelerin en çok ihtiyaç duydukları bebek kıyafetleri, bebek body seçenekleridir. Bebek body çeşitleri, yaz aylarında tek başına giydirilebilir. Doğal kumaş ve iplik yapısına sahip olan bebek body ve bebek zıbınları,yaz aylarında nefes alan kumaş yapısı ile bebeklerin terlemesinin ve bu sebeple rahatsız olmasının önüne geçer.

Sıcak yaz günlerinde tek başına giydirildiğinde bebekler ve anneler için büyük konfor sağlayan bebek body çeşitleri ve bebek zıbınları kış aylarında da çeşitli kıyafetlerin içinde kullanılabilir. Yumuşacık yapısı ile bebek body ve bebek zıbınları, bebeklerin terini çekerek hasta olmasını engeller. Bunun yanında pamuklu yapısı ile sıcak tutar. Ebeveynler ve bebekler için en önemli parçalar arasında yer alan bebek body çeşitleri, Chakra kalitesi ve doğal kumaşlarla kullanıcılara sunulur.

Organik Bebek Body Modelleri

Bebek bodyleri, her mevsim kullanılarak çeşitli alanlarda ebeveynlere kolaylık sağlar. Chakra, organik kumaşlarla bebek cildi için en doğalını sizlere sunarak güvenle kullanmanızı sağlar. Sık sık üstü değiştirilen bebekler için, giydikleri bebek body ve bebek zıbınlarının pratik olması önemlidir. Chakra bebek çıtçıtlı body çeşitleri, kolaylıkla giydirilip çıkarılabilir. Aynı zamanda çıtçıtlı olması sebebi ile, alt alma sırasında da ebeveynler için büyük bir kolaylık sağlar.

Chakra, tüm ürünlerinde doğallığı önceleyen bir markadır. Bebekler için üretilen bebek body ve bebek zıbın çeşitlerinde kullanılan kumaş ve ipliklerin, doğal olması ve bebek cildine nefes aldırması gerekir. Farklı yaş aralıklarındaki bebekler için üretilen kıyafetler, ebeveynler tarafından en kıymetlileri olan bebeklere güvenle giydirilebilir. Chakra bebek zıbın çeşitleri, farklı ay ve yaş gruplarındaki bebekler için çeşitli boyutlarda üretilir. Kolay giydirilip çıkarılması ve birçok kıyafet stili ile kullanılması sebebi ile bebek zıbınları annelerin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

Bebek body çeşitleri, farklı bebek kıyafetleri ile kombinlenebilir. Askılı salopet ve bebek tulum modelleri ile kullanılabilir. Bebeklerin yumuşak tenine uygun farklı renk ve kol uzunluğundaki bodyler Chakra ile bebeklerin konforlu kullanımına sunulur.

Mevsime Uygun Kısa ve Uzun Kollu Bebek Body Modelleri

Farklı ay ve yaş gruplarına hitap eden bebek body seçenekleri, çeşitli kumaş yapılarında ve kol boylarında tasarlanır. Çeşitli mevsimlerde farklı kombinler kullanılmak üzere tasarlanan bebek bodyleri, bebekler ve ebeveynler için büyük bir konfor sunar. Serin havalarda mont ve kalın kıyafetlerin içinde kullanılmak üzere, uzun kol zıbın seçenekleri bulunur. Uzun kol zıbınlar, birçok bebek kıyafetinin içine ya da tamamlayıcı bir görüntü için kullanılabilir. Chakra bebek pijama takımı ürünlerinin içine, teri çekmesi ve rahat kullanılabilmesi için çeşitli şekillerde Chakra bebek bodyleri kullanılabilir.

Bebek uzun kollu body çeşitleri, farklı yapılarda kıyafetlerle kullanılmasının yanı sıra, bebek alt giyim parçalarının üzerinde tek başına da kullanılabilir. Nefes alan ipliklerle dokunmuş kumaşı ile bebeklerin özgürce hareket edebilmesine olanak sağlar. Chakra uzun kollu body çeşitleri, ağ kısmında ve omuzda olan çıtçıtları sayesinde kolaylıkla giydirilip çıkarılabilir. Yenidoğanlarda ve ek gıda dönemindeki bebeklerde sıklıkla üst değiştirme ihtiyacı doğar. Bebek çıtçıtlı atlet çeşitleri, bu yönüyle anne babalar için büyük konfor sağlar.

Chakra bebek uzun kol zıbın seçenekleri, nefes alan yapıları ile bebekleri bunaltmaz ve rahat hareket edebilmelerine olanak sağlar. Bebek body zıbın çeşitleri, birçok kıyafet ile bir arada kullanılabilir. Çeşitli renklerde olması sebebi ile,geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bebekler ve ebeveynler için rahat kullanım olanağı sağlayan farklı renk ve tasarımlardaki doğal body seçeneklerine Chakra ile ulaşabilirsiniz.

Bebek Body Setleri

 

Bebeklerin günlük hayatta birçok konforlu kıyafete ihtiyacı olur. Kıyafetlerin bebek gelişimine  engel olmaması için, esneyebilen ve hareketi kısıtlamayan bir yapıya sahip olması oldukça önemlidir. Chakra, tüm ürünlerinde doğal kumaş yapısını önceleyen bir markadır. Bu sebeple bebekler için güvenle tercih edilebilir.

Yenidoğan grubunun çeşitli kategorilerde bebek kıyafetlerine ihtiyaçları bulunur. Bu kıyafetlerin, konforlu ve doğal yapılara sahip olmaları oldukça önemlidir. Chakra yeni doğan hastane çıkışı çeşitleri, doğal kumaşlarla farklı ürün çeşitlerinden oluşur. Hastane çıkışı setleri, yenidoğan bebeklerin ihtiyaçları olan ürünleri, rahat kullanıma uygun olarak tasarlar ve farklı tasarımlar ile kullanıcılar için sunar.

Bebeklerin tüm kıyafetler ile kullanabildikleri esnek ve rahat yapıya sahip olan bebek uzun kol zıbın, rahat kullanılmaya uygun olarak setlerin içinde bulunur. Zıbın ve bebek atlet body çeşitleri, bebeklerin hassas cildine zarar vermeyecek tasarımlar ile üretilmiştir. Kız ve erkek bebekler için farklı tasarımlarda ürünler bulunur.

Bebeklerin kolayca giyinmesi ve soyunması için bodylere eklenen çıtçıtlar, özel tasarlanan yapıları ile bebeklerin yumuşak tenine zarar vermez. Kolay giyebiliyor olmaları, bebeklerinizin küçük bedenlerinin yorulmasının önüne geçerek huzurlu zaman dilimlerine olanak sağlar. Bebeklerinizin tüm ihtiyaçlarının bulunduğu kullanışlı ve organik ürünlerden oluşan setler, sizler için kullanım kolaylığı sağlar.

Chakra bebek body set çeşitleri kullanışlı ve konforlu ürünleri bir araya getirir. Bebeklerin tenlerinin her zaman temiz ve rahat olabilmesi için, sıklıkla üstlerinin değiştirilmesi gerekir. Body setleri,birçok konforlu ürünü set halinde sunar. Chakra ile bebeklerinizin hassas tenlerine uygun ürünlere kolaylıkla ulaşablirsiniz.