1

AYAK HAVLUSU

Ayak Havlusu Modelleri

Birbirinden kaliteli ayak havlusu modelleri Chakra'da. Sizlerde indirimli ayak havlusu fiyatları için chakra.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

Kaliteli Ayak Havlusu Nasıl Olmalı ?

Evinizde lüksü ve konforu temsil eden parçalar sağlıklı içeriklere sahip olmasından ötürü bambu liflerini içeren kumaştan üretilen ürünlerdir. Çeyiz takımlarının vazgeçilmezi olan bambu havlu çeşitleri, cildinizi bebek gibi gösteren yumuşak bir özelliğe sahiptir. Bu havlu çeşitleri arasında sizin için ayak havlusu seçenekleri de vardır. Bambu liflerini içeren bir banyo havlusu çeşitlerine sahip olmak cilt sağlığı için oldukça önemlidir. Herhangi bir bambu liflerini içeren üründe olduğu gibi, havlu cildinizle doğrudan temas eder ve bu durum da cildinizin daha sağlıklı olmasına yardımcı olabilir.

Havlu seçenekleri arasında sıklıkla kullanılan modellerden bir tanesi dei ayak havlusu çeşitleridir. Ayak havlusu seçimi de yüz havlusu kadar önemlidir. Ayaklarınızı nemli tutmak için ayak yıkama kullanmak çok önemlidir. Bu anlamda ayak havlularını hem cildinizin hem de ayaklarınızın sağlığını koruyacak ürünler arasına dahil edebilirsiniz. Banyodan sonra ayaklarınızı kurulamak için kullanacağınız ayak havlusu çeşitlerinin hijyenik özelliklere sahip olması oldukça önemlidir. Antibakteriyel fonksiyonlu Chakra kaymaz ayak havlusu çeşitleri, %100 bambu içeriğine sahiptir ve Türkiye'de üretilmiştir. Cilde zararlı ve kanserojen maddeler bulunmayan bu ürün alerjen de içermez.

Düz ya da parlak renkli modeller arasında zevkinize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ile beğenilen, kaymaz ayak havlusu, doğrudan küvet, lavabo ve duşların önüne konulabilir. Yüksek emiş gücü ve suyu içinde uzun süre hapsetme özelliği sayesinde de rahatsız bir hissiyat oluşturmaz. Bu özellikleri sayesinde zeminde istenmeyen nemin oluşmasını önlemek kolaydır. Beğenilerinize uygun olan Chakra ayak havlusu modelleri sayesinde hem banyonuzu renklendirebilir hem de cildinizin güzelliğini sağlayabilirsiniz. Banyonun ihtiyaç duyduğunuz her yerinde güvenle kullanmayı tercih edebileceğiniz Chakra ayak havlusu ürünlerini suyu anında emme özelliğine sahiptir. Birçok emici kumaşın kokacağına inanılır fakat Chakra %100 bambu liflerini içeren havlular bu noktada kokuları önlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Ayak Havlusu Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Sağlığınızın en kıymetli varlığınız olduğunun ötürü banyo ve duşun ardından ayaklarınızın kuru olmasına dikkat etmelisiniz. Banyodan ayaklarınız kuru bir şekilde çıkamazsanız istenmeyen durumlar yaşamanız mümkündür. Ayaklar ıslandığında mantar gibi istenmeyen durumların oluşmasını önlemek için ıslak olan bölgeyi iyice kurulamak önemlidir. Bu ürünler banyonuzda genellikle duş önü kullanımları için tercih edilir. Ayak havlusu kullanımıyla hem canınızı hem de ayak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Eğer ihtiyaçlarınıza uygun olan bir ayak havlusu modeli seçmek istiyorsanız ürünlerin antibakteriyel özelliklere sahip olmasına özen gösterebilirsiniz. Bu özellik sayesinde sürekli nemli olan havlu bakteri oluşumunun önüne geçebilir ve hijyen sağlayabilir.Ayaklarınız doğru bir şekilde kurutulmadığında bu süreçte kaşınma veya mantar gibi istenmeyen durumlara yaşayabilirsiniz. Ayrıca kızarıklıklar da meydana gelebilir ve bu durum tinea pedis gibi oluşumlara bile neden olabilir.

Ayaklarına düzenli olarak bakım yapan kişilerde ayak hastalıklarının gelişmediği tespit edilmiştir. Uzmanlar, banyodan sonra ayaklarınızı iyi bir havlu ile düzgün bir şekilde kurulanmasını da tavsiye eder. Banyo havlu modelleri arasından her beğeniye hitap edebilen bir ürünü mutlaka bulabilirsiniz. Banyo havluları, yumuşak ve bambu liflerini içeren yumuşak dokusu ile sizler için tasarlanmış yüksek kaliteli tekstil ürünlerinden biridir.

Ayak Havlusu Nasıl Yıkanır ?

Yaşam alanınızın en özel yerlerine yerleştirilen bambu ayak havlusu tasarımları ile konforlu bir kullanım sunar. Chakra Frame ayak havluları ile evinize davet ettiğiniz doğanın dokunuşu ile yaşam alanınızı daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Bambu içerikli kumaşlar hipoalerjeniktir ve %100 organiktir. Bu kaliteli kumaşlar bambudan üretilmiş iplikten özenle dokunur. Bambu kumaş, içeriğindeki Bambu kun olarak bilinen antibakteriyel maddenin yanı sıra nemi hızlı bir şekilde emme özelliği sayesinde ıslaklık hissiyatını kısa sürede ortadan kaldırabilir. Aynı zamanda ipeğe yakın bir yumuşaklığa sahiptir. Ürünlerin renk koruması çok yüksektir. Bu nedenle 50 yıkamanın ardından ürün ilk günkü gibi görünebilir. Havlular özel emiciliği sayesinde 40 derecede makinede yıkanabilir. Bu ürünleri düşük ısıda kolayca ütüleyebilirsiniz. Yıkandıktan sonra yumuşaklığından ve kalitesinden bir şey kaybetmez.

Chakra markalı havlular, duştan sonra banyo zeminini süsleyen özel dokuma yapısı sayesinde ipeksi yumuşaklıkta zeminde yürümenin güvenliğini ve rahatlığını sunar. Modern, şık dokulara sahip bambu ürünler markada de mevcuttur.

Ayak havlusu tasarımları %100 bambudan üretilmiştir. Kalın dokumaları ve renkli tasarımları sayesinde bu kaymaz havlular aynı zamanda kırışmaz. Kendine özgü dokuları ve doğal görünümü ile kullanıldığı alanlara lüks bir görünüm katabilecek olan bu ürünler günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Farklı renk tasarımı ve özel dokusu sayesinde herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bu havlu tasarımları mat dokuya da sahiptir.

Ayak Havlusu Neden Kokar ?

Koku sorunları genellikle kirli havlulardan kaynaklanmaz. Ayak havlular sık kullanıldığında nemli kalır. Nem içinde küf oluşmaya başlayınca havlular kokmaya başlar. Ayrıca doğru şartlar altında kurutulmayan havlular da kokulara neden olabilir. Bu noktada Chakra markalı havlu çeşitleri nemi içinde hapsetse bile kısa sürede kuruma özelliği ile kokuya neden olmaz. Chakra ayak havlusu yumuşak bir dokuya sahiptir, oldukça emicidir ve kayma yapmaz. Ürünleri 40 dereceye kadar olan ısılarda yıkayabilir ve hava alan bir ortamda kurtulabilirsiniz. Bu şekilde koku gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Ayak havluları sadece ayaklarınızın kurumasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda soğuk zeminle temastan kaçınarak daha rahat olmanızı sağlar. Chakra markalı ayak havlusu dikişleri ve kalıpları fazlasıyla özenle tasarlanır. Yıkamanın ardından dikişlerde herhangi bir sökük durumu ile karşılaşmayabilirsiniz. Bu özelliği ile ürünler kolayca makinede yıkanabilir ve Chakra havluları yıkamanın ardından da formunu koruyabilir.

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden özenle üretilen ayak banyo havluları, uzun kullanım ömürleri ile dikkat çekebilir. Geniş renk ve desen seçenekleri ile kaymaz özellikli Chakra ürünleri her türlü yaşam alanında güvenle kullanılabilir. Chakra banyo havluları, yumuşak dokusu, bambu kumaşı ve sıra dışı dokuma kalitesi ile kendinizi değerli hissetmenize yardımcı olabilir. Bambu banyo havlusu yalnızca evlerde değil, profesyonel işyerlerinde de kullanılabilir.

Ayak Havlusu Fiyatları Ne Kadardır ?

Kullanıldığı ortamda kaliteyi ve konforu temsil eden havlular, sağlıklı maddeler içerdikleri için bambu lifleri içeren kumaş ürünlerdir. Bambu havlular yumuşacık özellikleriyle hassas cildinizi koruyabilir. Bu havlular arasında yer alan ayak havlusu çeşitleri de aynı özeni gösterir. Cilt sağlığı için önemli olan bambu liflerini içeren birçok banyo havlusu çeşidi vardır. Tüm bambu ürünlerinde olduğu gibi, havlu da cildinizle doğrudan temas ettiğinden cildinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir. 

Ayak havlusu modelleri, sağlam yapısı ve yüzde yüz bambu liflerini içeren yumuşak dokulu yüzeyi ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerden biridir. Çeşitli renk seçenekleri ile üretilen bu havlular organik yapılarıyla daimi kullanıma da uygundur. %100 bambu liflerini içeren bu ürünler ayağınızda bulunan suyu tamamen kurutabilir. Küflenmeyen ve koku yapmayan bu ürünler ayrıca yoğun bir dokumaya da sahiptir.

Özel işlemeleri sayesinde çok şık olan bu ürünler çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. Bu ürünler, kaygan bir his yaratmayan kalın taban yapısı sayesinde zemini kolayca kavrar. Oldukça yumuşak bir dokuya sahip olan bu ürünlerin yıkanması kolaydır. Bu havlular makinede kolayca yıkanabilir ve kokusuzdur. Markanın ürünlerinin fiyatları bütçeleri zorlamayan bir aralıkta yer alır. Kaliteli ve dayanıklı olan ayak havlusu fiyatları ürünün yapısına, özelliklerine ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Beğenilerinize uygun olan bu ürünleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Ayak Havlusu Çamaşır Makinesinde Hangi Programda Yıkanmalıdır ?

Banyo tekstillerinin başında gelen havlular, herkesin en sevdiği tekstil ürünlerinden biridir. Ruhunuzu yakalayan ve zevkinizi tamamiyle yansıtan renkli ürünlerle banyonuza stilinizi yansıtmanıza yardımcı olabilir. Chakra banyo havlusu çeşitleri farklı renk ve desen tasarımları ile evinize doğallık getirir. Sadece ruhun rahatlamasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda stresi atmanıza da yardımcı olur. Temizliğin simgesi olan Chakra yüz havlusu çeşitleri antibakteriyel özellikleriyle dikkat çeker.

Kalın dokulu havlular nemi emmeye yardımcı olarak ayaklarınız için yumuşak bir his yaratır. Kullanıldığı alanlarda hoş ve şık bir atmosfer yaratan kullanıcılar, günlük ve özel günler için havlu tasarımlarından rahatlıkla faydalanabilirler. Markanın modelleri yumuşak dokulu tasarımlarıyla yeni nesil modayı banyoya taşıyarak rustik bir atmosfer yaratır. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bu renkli banyo havluları ile banyonuzu hareketlendirebilirsiniz.

Ayak havluları süslemeleri ve desenleri ile insanların ilgisini çeken ev tekstili ürünleridir. Yumuşak ve zarif yapıları ile banyoya özel bir hava yaratabilen bu ürünler bambu liflerini içeren bir kumaşa sahiptir. Aynı zamanda, bu ürünlerin tümü yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Markanın kaliteli ve sağlıklı havlu çeşitleri banyoda çok şık durur. Yıkanabilir olan bu ürünler hijyen noktasında da sizlere yüksek performans sağlayabilir. %100 bambu liflerini içeren ürünlerden üretilen havlu modelleri ayakları tamamen kurutur. 40 derecede yıkanması kolay olan bu ürünler beyazların yıkandığı programlarda yıkabilir. Tamamen kuru oldukları takdirde rahatlıkla da ütülenebilir.