369,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Transparan
499,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Şeffaf
399,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Transparan
179,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Vizon
169,99 TL KDV Dahil
169,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Vizon
279,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Ekru
269,99 TL KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Ekru
1

DEMLİK MODELLERİ & KAHVE AKSESUARLARI

Demlik Modelleri ve Kahve Aksesuarları Davetlerinizin Zarif Parçası

Kahve aksesuarları ve demlik modelleri misafirlerinize özel sunumlar hazırlamak için ideal parçalar arasında yer alır. Doğal dokusu ve estetik duruşu ile kahve aksesuarlarının yanı sıra porselen çaydanlık çeşitleri beyazla birlikte harmanlanan pek çok farklı renkle beraber etkileyici ve hoş bir görünüm alır. Porselen demlik aynı zamanda malzemenin sıcaklığı iyi bir şekilde muhafaza etmesi sayesinde çaylarınızın uzun süre ideal ısıda kalmasına yardımcı olur. Kahve aksesuarları içerisinde kahve servisleri için fincan setleri ya da kupa takımları da hoş bir görüntü ile karşınıza çıkar. Çaylar içinse demlik modellerinin yanı sıra çay bardağı ve tabağı çeşitlerini inceleyebilir, farklı ve orijinal parçalar ile karşılaşabilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca renk seçeneğine sahip olan kahve aksesuarları ve demlik modelleri ile davetlerinizi zarif ve albenili bir hale getirebilirsiniz. Kullanışlı olduğu kadar şık olan demlik modelleri, kahve aksesuarları, çay ve kahve fincanı çeşitleri ile misafirlerinize farklı ve özel sunumlar yapabilirsiniz. Ürünleri incelediğinizde set halinde satışa sunulan modeller olduğu gibi tekli halde satılan alternatif kahve aksesuarları ve demlik modelleri ile de karşılaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra Chakra'nın ürün çeşitliliğine göz atabilir, sunumlarınızı etkileyici bir hale getirmeye başlayabilirsiniz.

Sofralarınız İçin Modern Demlik Modelleri

Chakra'nın demlik modelleri modern çizgileri zamansız tasarımlar ile bir araya getirir. Demlik modellerini incelediğinizde cam ve porselen demlik gibi farklı malzemelerden yapılmış ürünler ile karşılaşabilirsiniz. Cam demlik modelleri zarif ve estetik duruşları ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Cam şekerlik çeşitleri ile birlikte kullanıldığında cam demlik modelleri havalı ve tarz bir görünüm sunar. Isıya dayanıklı olması ve yüksek kalitedeki borosilikat camdan üretilmesi cam demliklerin mukavemetini arttırmayı başarır. Böylece cam demlikleri uzun yıllar boyunca herhangi bir problem ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik filtre oluşu çayın yapılış esnasında tadını korumasına yardımcı olur. Bambu kapağa sahip olan cam demlikler bambunun kattığı doğal görüntü ile de zarafetini pekiştirir. Demlik modellerini incelediğinizde aynı zamanda bitkisel çay demliği gibi farklı içecekler için de özel olarak tasarlanan ürünler olduğunu görebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre büyük ya da küçük demlik modellerinden birini alabilir, sofralarınıza modern ve zarif bir son dokunuşta bulunabilirsiniz. Sofralarınız için farklı ve orijinal bir demlik arayışı içindeyseniz, Chakra'nın ürünlerini inceleyerek arayışınıza son verebilirsiniz.

Şekerlik Modelleri

Chakra demlik modellerinde ve kahve aksesuarlarında sunduğu kaliteyi şekerlik modellerinde de sürdürmeye devam eder. Cam ya da porselen şekerlik çeşitlerini demlik modelleri ile kombinleyerek hoş ve sevimli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Porselen şekerlik çeşitleri beyaz renginin asaletini taşımalarıyla çay sofralarının sofistike bir hale gelmesine yardımcı olur. Bambu şekerlik modelleri ahşap görüntünün kırçıllı ve narin görüntüsü ile masaların daha elegant hale gelmesini sağlar. Küp ya da toz şekerlik olarak kullanabileceğiniz modeller arasından hoşunuza giden bir parça ile karşılaşmanız mümkündür. Ürünlere göz attığınızda ayaklı şekerlik modelleri ile de karşılaşabilirsiniz. Farklı ve eşsiz duruşlarıyla şekerlikleri estetik bir parça haline getiren ayaklı modeller, pek çok kişinin günlük hayatta değerlendirdiği parçalar arasında yer alır. Sağlam yapısı sayesinde bayram şekerliği olarak da kullanılan bambu modeller, özel günlerin daha şık bir hale gelmesine yardımcı olur. Demlik modellerinize ve kahve aksesuarlarınıza eşlik edecek kaliteli ve dayanıklı şekerliklere Chakra üzerinden erişebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

En Zarif Porselen ve Kapaklı Sütlük Modelleri

Porselen sütlükler ağız yapılarının kolay bir şekilde sütü dökmeye elverişli olması ve tutma yerlerinin ergonomik olarak kullanışlı tasarlanması ile öne çıkar. Porselen kupa bardak modelleri ile birlikte kullanıldığında sofraların zarafetini bir üst seviyeye çıkarır. Sütün istenilen ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayan porselen sütlük çeşitleri ile kahvelerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Sütü istediğiniz sıcaklığa getirdikten sonra porselen sütlükler yardımıyla kolay bir şekilde servis edebilirsiniz. Kapaklı sütlük sosluk olarak da kullanılabilmesi ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Çok yönlü kullanım imkanı sunması ile porselen sütlük çeşitleri günlük hayata kolaylık katar. Misafirleri ağırlarken hazırlık aşamasına pratiklik katmasının yanı sıra porselen sütlükler şık bir görüntü sunmaları ile bir kahve aksesuarı olarak kahve masalarının vazgeçilmez parçalarından biridir. Kahve aksesuarları ve demlik modelleri ile kahve keyfinizi arttırmak ve sunumlarınızı daha zarif bir hale getirmek istiyorsanız Chakra'da bulunan porselen sütlükleri inceleyebilir, pratik bir şıklık elde edebilirsiniz.

Kahve Kupaları ve Çelik French Press Çeşitleri

 

Kahve aksesuarlarından kahve kupaları günlük hayat içinde en çok kullanılan mutfak eşyaları arasında yer alır. Porselen kupa çeşitleri kahvenin uzun süre boyunca ısı kaybına uğramadan içilmesine imkân tanımasıyla pek çok kişi tarafından kahve aksesuarı olarak tercih edilir. Günlük hayatta ya da misafirler geldiğinde kullanılabilen porselen kupalar, şık olduğu kadar kullanışlı parçalar olma özelliği gösterir. Yeni evlenen birine ya da yeni taşınan bir arkadaşınıza ziyarete giderken ne alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız hediyelik kupa modellerine göz atabilirsiniz. Bambu kapaklı cam kupa çeşitleri iki malzemenin eşsiz bir şekilde uyum sağlamasından dolayı hoş ve zarif bir görüntü yakalamayı başarır. Porselen kupalar ise tek başına mutfağın ve sofraların yıldız parçası olabilir. Tezgahta bir ayaklık üzerinde ya da rafın içinde sergileyebileceğiniz porselen kupa çeşitleri ile mutfaklarınıza değişik bir hava katabilirsiniz. Kupalarla beraber çelik kahve filtresi çeşitleri ile kahvelerinizi daha aromatik yapabilir, çelik malzeme sayesinde tat kayıplarının oluşmasını engelleyebilirsiniz. Kahvenizi daha keyifli bir şekilde yudumlamak için Chakra'nın kahve aksesuarlarından french press çeşitleri ile kahveyi yaptıktan sonra kupa modelleri ile yudumlayabilir, hem kendiniz hem de misafirlerinize hoş bir deneyim yaşatabilirsiniz.