Doğal Sabun Seti 135 gr Standart
Doğal Sabun Seti 135 gr Standart
Doğal Sabun Seti 135 gr Standart
Doğal Sabun Seti 135 gr Standart

Doğal Sabun Seti 135 gr (CD201KOZ012-STN)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 67,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 47,53 TL(KDV Dahil)
kozmetik25
Ekru
Doğal birleşenlerle formüle edilmiş olan Doğal Sabun Seti, üretiminin her aşaması el yapımı olarak gerçekleştirilmiştir.

 

KIRMIZI KİL SABUNU
Kırmızı Kil sabun doktorların ısrarla önerdiği yağlı ciltler için harika bir üründür. Bilhassa sivilce problemi olanlar için çok yararlıdır. Kurutucu, antiseptik ve anti bakteriyel özelliği ile sivilce ve yağlanmaya neden olan yağ salgısını azaltarak cilde ve saç köklerine mikroorganizmaların yerleşmesini engeller. Kara noktaların, sivilcelerin ve aknelerin oluşmamasını sağlar. Çok yağlı bir cilde sahipseniz ve bu nedenden dolayı sivilcelerle başınız dertteyse kükürtlü sabun sizin için uygundur. Sivilcelerinizi kurutur ve yok eder.
 
 
NARÇİÇEĞİ SABUNU
Nar özü güçlü bir C, B1 ve B2 vitamini deposudur. Bu nedenle de antioksidan ve 'anti-aging' özelliği bulunmaktadır. İçerdiği Punisik asit sayesinde cilt üzerinde Antioksidan etki oluşturur. Cildi kanserojen etkilerden korur, böylece cildin parlak ve esnek görünmesine yardımcı olur. Yaşlanmayı geciktirir.
 
 
VOLKANİK KİL SABUNU
Kil sabununun bilinen en iyi faydası akne ve siyah noktaları geçirmesidir. Kilin normalde de cilt için faydaları saymakla bitmez. Kil sabunu Akne ve sivilceleri kurutur, Kuruyan sivilceler ve akneler zamanla dökülür ve kil sabunu sayesinde sivilce izlerinden eser kalmaz. Antiseptiktir, yaraları kurutma özelliği bulunur. Kuru ciltler için kesinlikle uygun değildir.
 
İNCİR YAĞI SABUNU
İncir çekirdeği yağı sabunu yaşlanma meyilli hücreleri uyararak gençleşmelerini destek olur. Ciltteki dermis tabakasının hasara uğramış hücrelerini yenileyerek kırışıklıkları önler. Özellikle kadınlarda doğumlardan sonra yaşanan vücut sarkmalarını önlemek için etkilidir. Yüksek miktarda Omega 3 yağ asidi içermesi sayesinde cildi dıştan içe besler, nemlendirir, elastikiyetini korumaya da katkıda bulunur. En önemli özelliği bayanların göğüs sarkması sorununa iyileştirici destek olmasıdır. Hamilelikten dolayı oluşan çatlakların giderilmesinde çok etkilidir

 

Paket İçeriği
  • 4 Adet Doğal Sabun
Ürün Özellikleri
 
 
Ölçü: Set Ağırlığı: 135 gr
 
 
 
 
Ölçü
45*4